Reklama

lupus erytematoides

Tereza 2 (Po, 8. 6. 2009 - 16:06)

To Kate: Nekritizuji, úplně mě nadchlo, že to vyléčí i AIDS (viz.můj předchozí příspěvek) :) Na stránky MMS jsem šla proto, že mě zajímala alternativa ke klasické léčbě. Žádná skepse na obzoru. A věta "nejdřív vyzkoušejte a pak kritizujte" mě pro dnešní den odrovnala. Protože pokud tento přípravek opravdu "obrovským způsobem stimuluje imunitní systém", jak píší v reklamě, nemusela by být klasická léčba úspěšná. No a jak je tu zvykem, předem se omlouvám všem, kterých se to nějak dotkne :)

pro Jitku (Po, 8. 6. 2009 - 15:06)

léčení čelistního kloubu se řeší na Lupusinkách zde (snad tam něco najdeš i ty):

http://www.lupusinky.estranky.cz/clanky/nejcastejsi-otazky-a-odpovedi/celistni-kloub-u-lupusu---jen-ja-nebo-i-ostatni_

(zkopíruj si tento odkaz nahoru do vyhledavače/
pa,klárka

klára pro předc (Po, 8. 6. 2009 - 15:06)

ahoj, obecné to na lupusinkách není, musíš navštívit rubriky, kde se dá diskutovat - nejlepší je POKEC /nejnavštěvovanější/a také pro tvojí problematiku Diskuse o problémech u lupusu, je tam problematika padání vlasů!!!

A k těm vlasům,nikdo ti předem neřekne,jak to dopadne, ale je nutné se léčit a neodmítat ani třeba infuse cyklofosfamidu, nechtěj po doktorech aby věštili budoucnost, nejsou bozi, i když se za ně někdy považují....:o)
Musíš bojovat sama a hledat i další cesty, přečti si celé lupusinky, i z obecných věcí ase můžeš mnoho poučit,lidi jsou individuální, někomu se něco osvědčí to a jiný na to nadává...nespoléhej jen na rady jiných!!

FAKT...vím,co píšu.Měj se pěkně a příště se klidně podepiš!!

čau Klárka

Návštěvník (Po, 8. 6. 2009 - 15:06)

DObrý den i já mám diagnostikovaný Lupus kožní byla jsem na stránkách Lupusinek a tam je to pěkné ale takové obecné chtěla bych se zeptak kdo zvás má zkušenosti s kožním lupusem mně ho diagnostikovali po úplném výpadku vlasu takže mám alopecii brali mi biopsii z kůže a poté zjistili lupus chtěla bych se optat zda někdo má to samé a zda vlasy narostli nikdo z lékařu mi tuto informaci nezdělil na 100procent děkuki všem kdo bojuje s lupusem

Jitka (Po, 8. 6. 2009 - 12:06)

Prosím Káču, zda by se mi mohla ozvat na mail
klimesova66"seznam.cz.Chtěla bych se zeptat na léčení zánětu v čelistním kloubu, kterými
trpím.Moc děkuji.

Kate (Po, 8. 6. 2009 - 09:06)

Ahoj Agátko, díky za novinky !! Opět mám celý týden o zábavu ve volných chvílích postaráno :) a děkuji také Hance :) Kate.

Kate (Po, 8. 6. 2009 - 09:06)

Holky, nechápu proč MMS tak shazujete - když jste ho ani nevyzkoušely, předpokládám, že jste na ty stránky vstoupily předem s nedůvěrou a hledaly jste něco, na základě čeho byste to mohly "zavrhnout".
Neříkám, že byste to musely zkoušet, ale nechápu moc, proč to hned odsuzujete.
Jasně, je těžké se vyznat v proudu tisíce reklam v tom, co člověku pomůže a co ne... a je to někdy náročné - já jsem třeba taky znechucená z lidí typu "EVA" (viz příspěvek ze 7. 6. 2009).
Ale to přece nejde dýchat v takové skepsi a beznaději :)
Zdravím všechny, a přeji pěkný den.
Já osobně jsem už jen moc ráda za to, že Ludmila nám sem o tom napsala, hledá další informace, podělí se o to s námi :) a kritizovat bych si to dovolila až poté, co bych to vyzkoušela.
Zdravím všechny

Tereza (Ne, 7. 6. 2009 - 20:06)

Evi ach jo o nemocech toho asi mnoho nevíš,když nám nabízíš zbavit se lupenky naše nemoc je úplně o něčem jiném,ale tobě nejde o léčení zase ňáká podvodná nabídka jistě za slušné peníze jdi stím někam......

Eva (Ne, 7. 6. 2009 - 20:06)

Nenabizim zazraky,ale pokud se chcete zbavit lupenky skoro do ztracena a jste od Ml.Boleslavi,zavolejte ci napiste na janamustang"centrum.cz ci 607131750

klára (So, 6. 6. 2009 - 20:06)

mms je "novinka" pro naivní...něco jako hra letadlo, kde nenaletí, neuzdraví se...kdo nenaletí, vezíská peníze(letadlo)...takovejch podfuků už tu bylo...nenechte se napálit!

Tereza 2 (So, 6. 6. 2009 - 19:06)

Nedalo mi to a okoukla jsem MMS oficiální stránky. A dvě věty stačily, aby mě to nepřesvědčilo :)

Cituji...
1) MMS nic neléčí, nejde o lék. MMS ale dokáže stimulovat obrovským způsobem imunitní systém, který poté udolá mnoho nemocí během několika hodin.
2) Po aplikaci

agata (So, 6. 6. 2009 - 16:06)

V totmto ošklivém počasí není na výlety nálada,zvu vás na Lupusinky, sekce Novinky, je jich tam spousta,třeba zaujmou i vás...:o)

http://www.lupusinky.estranky.cz/stranka/novinky_novinecky_

klára (So, 6. 6. 2009 - 14:06)

odvolily, tipuju účast na 18% - slabotka....

Ludmila (So, 6. 6. 2009 - 13:06)

http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36 vidíte, teď to najednou jde, předtím jsem to zkoušela mockrát a nešlo to.
Už jste odvolily?

Ludmila (So, 6. 6. 2009 - 13:06)

Ahojky, teď je docela rozprouděná diskuze na www.emms.cz. O MMS se tvrdí, že léčí každou nemoc a v Meduňce (časopis alternativní medicíny) si to dovolil Pepa Zentrich - bylinář znectít. Jinak diskuze o MMS je na www. upramene - já se pokusím to překopírovat, zatím mi to nejde. Je to diskuze dost mužská - opak lupusinek. Já zkusila MMS a zdá se mi to dobré - ne chuťově. Určitě to ale nedoporučuji, jen informuji, že tady něco takového je a funguje.

Tereza (Pá, 5. 6. 2009 - 20:06)

Tak teda píšu je to mrtvé i na lupusinkách jsme ňáké uzavřené snad ta doba nám nepřidává dobrou náladu,já mám nervy přímo nadranc s největší pravděpodobností přijdu o práci stašně mně to trápí jsem doma už druhý měsíc a čekám co přijde jesli výpověď nebo naděje a budeme mít práci je paradox,že celkem nic moc nedělám a bolíkuje mně celý člověk a oteklá jsem i na místech kde běžmě otoky nemívám asi je to všechno od nervů,ach jo snad bude brzy lépe.Mějte se všechny pohodově a pište to nevadí co třeba o počasí ať neztrácíme kontakt.PA PA

holky (Pá, 5. 6. 2009 - 14:06)

napište něco, je tu nějaký KLID!!!:o)
Klára

lenka (Ne, 31. 5. 2009 - 14:05)

Zkus Brno,nemocnice u sv.Anny, revmatologická ambulance, Dr. Bémová,je skvělá!!

jar.Rad (So, 30. 5. 2009 - 19:05)

Jé neříkej:-)) jsme pořád doma,no vlastně od lonského jara máme štěně,ted už slečnu a dávala mi tedy zabrat,od září vedu korálkový kroužek,každé úterý v ZŠ Chýnov,mám 14 holek a jsou úžasný!!!! mě to tak strašně nabíjí!!! a jinak pořád dokola korálkuju všechno možné:-)) pár fotek z kroužku mám na stránkách,tak můžeš kouknout:
www.jr-tvoreni.estranky.cz
Jinak se mám dobře,žiju s lupusem,kamarádím s ním,co jiného taky,těším se na dovolenou,jedem k Sečské nádrži.Lupus je v klidu,jen ted se mi něco hýbe,ale nic si nepřipouštím a jsme pořád už skoro 2 rok na udrž. dávce 5mg Prednisonu ob den...občas mě trápí zánět MM,ale přemýšlím,že to taky dělá tělísko ajedině co by tohle jedno aspon vyloučilo,je MIRENA,ale stojí 6000,- a já je nemám....tak našetřím a dám si jí,Mudr. říkala,že tyhle gyn.záněty to vylučuje úplně... a zbyly by mi už jen ty urologické:-))ha,ha,takhle si já pořád dělám ze všeho srandičky a snažím se všcehno možný vyloučit... a je to mnohem všechno lepší...
Klidně kdo chcete,přijedte na kafíčko,email mám uvedený na stránkách...
a jak se tu všichni máte?držíte se?

síma (So, 30. 5. 2009 - 18:05)

Jaruško,ahoooj, kdes byla ukrytá??????????:o))))schazelas nám...

Reklama

Přidat komentář