Reklama

Venušiny kuličky

Katka (Čt, 4. 10. 2007 - 15:10)

Co jsou "vaginálně vzrušivé ženy"?

Milan (St, 3. 10. 2007 - 13:10)

Nejsi. Kuličky fungují hlavně na vaginálně vzrušivé ženy.

Katka (St, 3. 10. 2007 - 09:10)

Nedavno jsem dostala venusiny kulicky od pritele, vyzkousela je a nic...vůbec nic...jsem necítila, jsem divná?

karel (Čt, 2. 8. 2007 - 12:08)

spin aa plisen? a jak dlouho je nosila???

Radka (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Máte nějaké zkušenosti z venušinýma kuličkama? Jak na vás působí?

Milan (Út, 22. 5. 2007 - 15:05)

Nevím co tady již bylo napsáno - ale u kuliček je prostě zásadní cena... Za dvě stovky si je můžeš vyrobit ze špadátu a čtyř víček od PET lahví. Fun Factory je cenový extrém, ale absolutní materiálová špička, tiché a účinné.
Jinak o kuličkách jsem napsal dost velůký článek sem:
http://www.eroticcity.cz/cz/teorie.php?idteorie=9

myjka (Út, 22. 5. 2007 - 14:05)

aj ja jednoznacne odporucam smartballs od funfactory :) su cele potiahnute silikonom a nehrozi aby sa rozbili :) priznam sa ze moc ich nenosim ale musim si dat zavazok ze zacnem :) len ma zaujima ako to robite ked ich mate zavedene dlhsie a treba vam na malu? mne sa (prepacte za vyraz) s nimi vycikat neda musim si ich vytiahnut a potom zase zaviest...

Olga (Út, 22. 5. 2007 - 13:05)

Venušiny kuličky to je věc já je nosím skoro pořád hlavně do práce a nemůžu si stěžovat jsem pořád vzrušená

Milagros (Po, 26. 3. 2007 - 22:03)

Co to má být za zázrak? Pocit jako s tampónem, po delší době sezení třeba ve vlaku nebo na lodi to místo božských pocitů akorát působí tak nějak močopudně:) a když se jedna když ji přítel příliš razantně leštil rozpadla , byla vevnitř rezavá, FUJ!Pak jsem zkusila takový gumový s výstupky a ta jedna časem praskla a vytekl z toho fujtajbl a smrděl jak psí...
Leda z nouze!

jj (Čt, 22. 3. 2007 - 00:03)

mám taky venušiny kuličky, takový ty dvě větší, prožitek absolutně žádný, ta spodní mi vždy vypadne a je to nanic, navíc jsou kovový (stříbrný) a nemají úplně hladké spoje - fakt su z nich zklamaná.U kámošky jsem si je dala a vlezla na masážní přístroj redor, jehož pás jsem si dala na podbřišek - nebylo to nejhorší, ale cvrkot se ozýval po celé místnosti ...

marci (St, 21. 3. 2007 - 18:03)

ja je nosim docela rada

Gabi (Út, 20. 3. 2007 - 13:03)

www.adameve.com remote vibrators
Remote Pleasure Bullet je to bomba to si baby kupte zaruceny orgasmus a je to na dialkove.

cvachtinka (Po, 19. 3. 2007 - 22:03)

přítel mě koupil venušiny kuličky a přišlo mě to, jak bych měla tampón - nic jsem necítila. je to jako mít hlad, prázdný žaludek, divně to v něm hučí. a já si chci sex užívat a ne běhat po ulici a čekat, když už budu. na anální sex je to opravdu asi nejlepší (který nepraktikuju, ale podle dřívějšího příspěvku souhlasím)

. (Po, 19. 3. 2007 - 19:03)

Zkoušela jsem, ale tlačilo mě to na močový měchýř, tak jsem pořád musela na záchod. Jinak nic moc.

J. (Po, 19. 3. 2007 - 10:03)

Já je používám, když máme s mužem anální sex.Krásně vybrují v pochvě, když křiráží a jeho to taky vzrušuje, protože je penisem dobře cítí. Takže požitek pro oba

tt (Po, 19. 3. 2007 - 10:03)

ty si kus debila,nech lidi at se tu bavi a odpal do bordelu - na vic nemas trubko

zvostradamus (St, 22. 2. 2006 - 12:02)

Vraz si je do prdele! To bude vodvaz, kreténe!

Xy (So, 5. 10. 2019 - 13:10)

Luxusni prispevek....asi 2 minuty jsem se smichy valela po zemi :-)))

Jenda (Po, 20. 2. 2006 - 07:02)

Ahoj koupil jsem pritelkyni venusiny kulicky a nezaznamenal jsem nic zadne ani libive pocity kdyz je mela rikala ze nic neciti, delame neco spatne ? :(

Jenda (Po, 7. 11. 2005 - 14:11)

Tome, moje zkusenost je stejna. Take jsme je s pritelkyni ze zvedavosti koupili a prilezitostne je nosi.Vzruseni je spis psychickeho razu z toho ze to obavime. Je to sexualni hra, ale samotny fyzicky prozitek z kulicek neproziva a rika, ze po chvili uplne prestane vnimat, ze v sobe vubec neco ma. V sexu se pritom dokaze poradne"rozjet" a vzrusi ji kdeco.

Reklama

Přidat komentář