Reklama

Venušiny kuličky

iva (St, 4. 6. 2003 - 11:06)

a to se tam vejdou...vyzdyt jsou to dve koule ne...jaka hygienicka pravidla...to se da vyvarit...

pavel (St, 4. 6. 2003 - 11:06)

Nejdříve partnerka a pak i já.Samozřejmě za dodržení higienických pravidel.

iva (St, 4. 6. 2003 - 11:06)

a kdo komu...tedy kdo je mel zavedene

pavel (St, 4. 6. 2003 - 09:06)

Zkusily jsme s parterkou venušiny kuličky do análu.Bylo to opravdu vzrušující.Ale pozor,musí se na to pomalu.

Karel Hedvábný (Út, 3. 6. 2003 - 16:06)

Zasouvat předměty do análu jest nebezpečné - špatně se potom vyndavají. Ale je to příjemné. Doporučuji buď profesionální kolík ze SEX shopu , na konci rozšířený nebo oválný předmět (např. svíčku) v kondomu. Párkrát jsem to zkusil před stykem zavést (partnerka mi tam nerada sahá a ani se jí nedivím)Bylo to super.Podráždí prostatu a hned jde všechno rychleji. Ahoj

rybka (Út, 3. 6. 2003 - 16:06)

VK do zadečku mě nikdy nenapadlo. Ale už delší dobu mě strašně láká představa zavádění análního kolíku a třeba i jeho nošení nějakou chvíli. Máte někdo zkušenosti?

Jana (Út, 3. 6. 2003 - 05:06)

Karle diky, me to jasne nebylo, ja myslela, ze ty kulicky jsou z gelu

Karel Hedvábný (Po, 2. 6. 2003 - 16:06)

Proboha Jano, snad nejsi moje Jana.Té je jasné, že gel se použije jenom k tomu aby V.K. vklouzly do konečníku nebo vaginy.

dana (Po, 2. 6. 2003 - 12:06)

Ráda bych si venušiny kuličky pořídila.Které mi doporučíte?Nerada bych koupila blbost.Děkuji

Jana (Po, 26. 5. 2003 - 06:05)

a jak ten gel drzi pohromade?

jarka (Ne, 25. 5. 2003 - 21:05)

Ideální je gelový střední velikost.

lucka (Čt, 22. 5. 2003 - 17:05)

Ja bych si chtela koupit vibrator, Muze mi nekdo doporucit jaky druh je nejlepsi ? manzel je stale unaveny, tak si myslim ze bych si to udelala sama. Poradite mi nekdo?

jarka (St, 21. 5. 2003 - 15:05)

A jaký sis koupila?

Franka (Út, 20. 5. 2003 - 15:05)

Tak jsem si je taky pořídila...a přemýšlím, kde je chyba. Nic mi to nedělalo. Vlastně jsem docela zapomněla, že je tam mám... Kde je chyba?

jarka (Po, 19. 5. 2003 - 16:05)

Moje zkušenosti s kuličkama jsou dobré.Ten rachot jsem vyřešila jinýma kuličkama které nerachodí.Je pravda,že to není tak rajcovní jak si muži myslí,ale je to příjemné,tedy alespoň pro mě.

Darja (Ne, 4. 5. 2003 - 16:05)

Mně to přijde pěkně uhozený. Milé dámy: chlapi si totiž myslí, že ženský kuličky nosí běžně a že se při chůzi zmítají v orgastických křečích a že to funguje a vůbec, mají různý chlípný představy a ještě nám je předhazují. Tak to ale není. Pokud si kuličky nenamažete gelem, daj se těžko zavést, navíc ta šnůrka mezi nimi není vůbec příjemná v pochvě a pak asi půl hodiny máte dojem špúatně zavedeného tamponu, takovej pálivej. Jo a pak když si tělo na to přivykne, tak to tam vůbec necítíte, jen při pohybu jakože se tam něco hýbe, spíš to připomíná to, že se vám tam něco utrhlo nebo tak něco. Jestli si někdo myslí, že bude s tim chodit po venku a prožívat jeden orgasmus za druhým, tak to fakt pravda není. Faktem je, že to cítit uvnitř je, ale vzrušení to není. No ale proč pánům neudělat radost....:-/ dejme tomu. A stím zavedením do zadku....to už je fakt pro zvrhlíky, ale proč ne....:-))

tom (St, 29. 1. 2003 - 12:01)

Kdyz uz nebudes mit odvahu jit s nima vem, rozhodne si je aspon zkus dat do zadecku - stoji to za to ! Ale nijak s tim nespechej a dobre se na to priprav, treba prstem nebo i vibratorkem, aby te to nebolelo.... Neboj, ony tam vejdou a jak krasne ! Dokonce jsem je tam nekolikrat zavedl partnerce a ona jeste chtela i s nima uvnitr jeste muj penis.... a moc se ji to libilo !

tom (St, 29. 1. 2003 - 12:01)

Zkus si je doma vklidu zavest do zadecku a uvidis. Taky jsou to zkousel s kovovyma, taky dost rachoti, ale kdyz jsou uvnitr, tak to skoro neni slyset.... ale je to citis, jak se uvnitr prevaluji a je to moc prijemny pocit. A jit s nima ven , to je teprve ten spravny odvaz, protoze kazdy krok je slastny naraz a ti lidi kolem ,ti muzou jedine zavidet, protoze to zrejme nikdy nepoznali.... Navic nikdo z nic netusi, co v sobe máš - maximálně muze neco slyset... ale o to vic je to vzrusujici! Zkus to !!!

janina (Ne, 26. 1. 2003 - 14:01)

Jo, moje kuličky taky rachoti, i kdyz ted uz ne, upadly mi na zem a i kdyz to nebylo z velke vysky, rozpulily se a jeste "se neslepily":) Kazdopadne z hlediska sexu jsou na prd ovsem jsou pry dobry na trenovani posevnich svalu a panevniho dna. Ale jit s nima mezi lidi-nevim, fakt to řachta. ja jsem teda mela kovovy...

Milada (Út, 21. 1. 2003 - 12:01)

Taky jsem jedny dostala, ale já nevím jak ty vaše, ale ty moje kuličky strašně rachotí. Takže představa, že bych s nimi měla někam jít, je nepředstavitelná. Každý můj krok je slyšet až za roh. Takže nic moc ...

Reklama

Přidat komentář