Reklama

Depo-Provera

ALENA (So, 21. 7. 2007 - 20:07)

MĚLA JSEM JI 4 ROKY A BYLA JSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÁ A CO SE TÝČE TĚHOTENSTVÍ TAK ZA 14 DNÍ JDU RODIT.TAKŽE PO PORODU JDU DO NÍ ZASE.

dáša (So, 21. 7. 2007 - 14:07)

Já mám depo něco přes rok a teď hledám informace, týkající se spojitosti s hmotností. Hlídám jídelníček, půl roku jsem strávila ve fitku a nedokáži se vrátit na původní hmotnost. Není spojitost? Ptala jsem se i v ordinaci, nemělo by se tloustnout, ale nejsem prý první, kdo se na to ptal.

brdi (St, 18. 7. 2007 - 11:07)

já mám depo proveru 2 měsíce a zatím nic negativního nepozoruji.Jsem spokojená

Vanility (Út, 17. 7. 2007 - 08:07)

Ahoj, já mám depo proveru 4 roky a jsem maximálně spokojená. Naopak mi vůbec nevyhovovaly prášky. Menstruaci vůbec neznám, a když jsem jednou musela injekci vysadit kvůli operaci, okamžitě se mi cyklus obnovil. Ale asi je to hodně individuální,u mého lékaře ji mělo 9 žen a spokojené jsou jen 4. Pokud Vám depo provera nevyhovuje, zapomeňte i na podkožní tyčinky, protože ty jsou prý na stejném hormonálním principu, takže byste krvácely podobně.

michare (Pá, 13. 7. 2007 - 08:07)

Ja spokojena jsem, nemam menstruaci a můžu jít kdykoliv do bauénu a podobně..nevím jak by to bylo, kdybych chtěla otěhotnět..

iveta"ridge.cz (Čt, 12. 7. 2007 - 10:07)

má tu vůbec někdo kladné postřehy?

Návštěvník (St, 11. 7. 2007 - 11:07)

Depo-Proveru mám teprve začátkem druhého měsíce. Během doby kdy jsem nebrala žádnou aktikoncepci, jsem měla menstruali po delší době a hodně slabou. Proto jsem předpokládatla, že krvácet nebudu vůbec, ale bohužel naopak. Po Depo-proveře jsem po měsíci začala slabě krvácet a špinit a již to trvá třetí týden. Opravdu to není nic příjemné a hlavně ani nevím kdy to přestane. Docela se rozmýšlím, že si již další injekci nenechám píchnout. Asi to není úplně ideální antikoncepce.

* (Út, 10. 7. 2007 - 18:07)

Vyhněte se Depo- Proveře, ségra si to nechala píchnout, má tříletou holčičku, chtěla by druhé dítě, už skoro rok nemůže otěhotnět, navíc přes rok krvácela a špinila, taky přibrala asi 7 kg, je už z toho na nervy, gynekoložka nevěděla co s ní kvůli tomu krvácení brala zase hormony , co se berou v přechodu.

bukvicka (Út, 10. 7. 2007 - 17:07)

ahoj, ja mam proveru taky a musim rict, ze je to normani svinstvo.....po prvnim pichnuti antikoncepce me dobu bolel zadek, ale to by me tak nezlobilo az to, ze od te doby jsem menstruovala porad...asi po 14 dnech jsem sla k doktorce a pichla mi jeste jednu, ale problem neprestal, naopak, nadale poktracuje, reknu vam, ze jsem z toho cela otravena a pritel si ted mysli, ze mu to delam schvalne...

riciaerca"sezna (Po, 9. 7. 2007 - 20:07)

Ahoj, tak já vám něco povím. Mám zdravou 3 leto holčičku. Při kojení jsem začala brát Depoproveru. Po 1 roku jsem ji vysadila a další rok jsem neměla měsíčky přičemž jsem samozřejmě nemohla otěhotnět - což jsme chtěli. Nyní beru denné hormony abych jsem se dala dohromady a otěhotnět nemůžu, protože nejsem neustále v pořádku. A MŮŽE ZA TO DEPOPROVERA. Tak kdo neplánujete děti nechte se píchnout jinak opravdu přemýšlejte. I o své doktorce která injekce doporučuje - já ji s radostí vyměnila

Návštěvník (Po, 9. 7. 2007 - 20:07)

Ahoj, tak já vám něco povím. Mám zdravou 3 leto holčičku. Při kojení jsem začala brát Depoproveru. Po 1 roku jsem ji vysadila a další rok jsem neměla měsíčky přičemž jsem samozřejmě nemohla otěhotnět - což jsme chtěli. Nyní beru denné hormony abych jsem se dala dohromady a otěhotnět nemůžu, protože nejsem neustále v pořádku. A MŮŽE ZA TO DEPOPROVERA. Tak kdo neplánujete děti nechte se píchnout jinak opravdu přemýšlejte. I o své doktorce která injekce doporučuje - já ji s radostí vyměnila

__utma=48467763 (Po, 9. 7. 2007 - 20:07)

Ahoj, tak já vám něco povím. Mám zdravou 3 leto holčičku. Při kojení jsem začala brát Depoproveru. Po 1 roku jsem ji vysadila a další rok jsem neměla měsíčky přičemž jsem samozřejmě nemohla otěhotnět - což jsme chtěli. Nyní beru denné hormony abych jsem se dala dohromady a otěhotnět nemůžu, protože nejsem neustále v pořádku. A MŮŽE ZA TO DEPOPROVERA. Tak kdo neplánujete děti nechte se píchnout jinak opravdu přemýšlejte. I o své doktorce která injekce doporučuje - já ji s radostí vyměnila

Návštěvník (Po, 9. 7. 2007 - 20:07)

Ahoj, tak já vám něco povím. Mám zdravou 3 leto holčičku. Při kojení jsem začala brát Depoproveru. Po 1 roku jsem ji vysadila a další rok jsem neměla měsíčky přičemž jsem samozřejmě nemohla otěhotnět - což jsme chtěli. Nyní beru denné hormony abych jsem se dala dohromady a otěhotnět nemůžu, protože nejsem neustále v pořádku. A MŮŽE ZA TO DEPOPROVERA. Tak kdo neplánujete děti nechte se píchnout jinak opravdu přemýšlejte. I o své doktorce která injekce doporučuje - já ji s radostí vyměnila

Návštěvník (Ne, 8. 7. 2007 - 17:07)

jo je super,nemusis na nic myslet a je spolehliva na 100%,navic stoji neco pres 100kc na 3 mesice

Návštěvník (Ne, 8. 7. 2007 - 17:07)

jo je super,nemusis na nic myslet a je spolehliva na 100%,navic stoji neco pres 100kc na 3 mesice

šamanka (Ne, 8. 7. 2007 - 13:07)

K příspěvku o arthrose- nemáš spíš osteooporozu,ta po progesteronu,který blokuje estrogeny bývá.
Jinak na dotaz,jestli je po vysazení D-P možné otěhotnět i bez menses -tak ano

šamanka (Ne, 8. 7. 2007 - 13:07)

DepoProvera se aplikuje 4.den krvácení a pak vždy 84.den od první aplikace.

sona (Ne, 8. 7. 2007 - 13:07)

Přestala jsem brát antikoncepci depo provera,ještě jsem nezačala menstuovat, je to dva měsíce. Je možno otěhotnět, když nemam menstruaci?

jana (Ne, 8. 7. 2007 - 12:07)

Zda se to byt supr-menstruaci neman,vahovy prirustek se taky neobevil,ale......Je mi 29 let,mam 2 deti,ale taky mam artrozu.Po dvouch rokach uzivani DP se zjistilo,ze je to prave z antikoncepce.DP zpusobuje ubytek kostni drene prevazne v oblasti kycli.

Návštěvník (Pá, 6. 7. 2007 - 16:07)

Ahoj, nedávno jsem začala přemýšlet o DP, jelikož často zapomínám na prášky. Za týden jedu na dovolenou a menstruaci mám mít až za tři týdny, takže ke své doktorce se nedostanu. Je nutné její první aplikace jako u tabletek v prvním dni menstruace??

Reklama

Přidat komentář