Reklama

Depo-Provera

Žanika (St, 21. 2. 2007 - 07:02)

Dovoluji si vás pozvat na nový web, kde najdete spoustu informací o zdraví a zdravém životním stylu. Dozvíte se, jak prakticky a jednoduše najít rovnováhu ve svém životě. Můžete hlasovat v našich anketách, naučit se praktickým přírodním léčbám a terapiím, pročíst si zajímavé informace a zkušenosti ostatních lidí a inspirovat se novými jednoduchými recepty. A navíc si o tom všem a nejen o tom můžete pohovořit na našem diskusním foru. Podívejte se sami www.nasezdravi.ic.cz

dana (Út, 20. 2. 2007 - 21:02)

depo-proveru mám 6 let a jsem s ní maximálně spokojená i když mi doktor doporučil již jinou antikoncepci mně problémy nedělala dana

barča (Út, 20. 2. 2007 - 12:02)

Depo-proveru beru už 7 let a jsem s ní velice spokojená.

ALČA (Pá, 9. 2. 2007 - 09:02)

a jaké problémy máš

Naďa (St, 7. 2. 2007 - 20:02)

Zajímalo by mně za jak dlouho po vysazení injekce Depo provera můžu bezproblémově otěhotnět.Tak aby to nemělo žádný dopad na zdravý mého potomka.Odpověď mi prosím zašlete na adresu trpelkovi"seznam.cz

Renáta (St, 7. 2. 2007 - 14:02)

Dají ti to u každého gynekologa a stojí to asi 115,- kč,,,ovšem hrůza co se ti bude dít během těch tří měsíců!!!!!!Je to výhodné, ale ne až tak vynikající já ji mám taky a věčné problémy s tím spojené!!!!Strašné!

Viktor (Út, 6. 2. 2007 - 18:02)

Prosil bych o radu, mojí přítelkyni je 42 let, má aplikovanou třetí injekci Depo-provery a od začátku této kůry přibrala 7 kg. Chtěl bych vědět, jestli je to způsobeno právě touto injekcí. Dále by jí zajímalo, jestli by ještě mohla po vysazení otěhotnět. Děkuji. Odpovědi mi prosím zašlete na mail: Krutor666"seznam.cz Děkuji.

Lucka (Pá, 2. 2. 2007 - 23:02)

Beru DP necelé dva roky, dost jsem přibrala když jsem přestala kojit asi 10 kg. a když teď čtu ty negativní zkušenosti tak chci přejít na jinou HA prosím poradte co je nejlepší chtěla bych zhubnout ale vůbec se to nedaří.Díky

Monika 36626 (Pá, 2. 2. 2007 - 11:02)

Ahojky všem. Depoproveru jsem poprvé dostala po narození své dcery, už je to skoro 4roky. Asi před rokem jsem se po ní cítila velmi špatně-vysoké horečky, oteklé nohy, bolesti hlavy. Do té doby to bylo bezvadný, neměla jsem menzes, injekce stojí 200,-Kč a platí se přímo u lékaře a je na 2,5mešíce. Po těch horečkách mi lékařka řekla, že jsem již na injekci alergická, a že se to po tak dlouhé době užívání stává. Vysadily jsme ji před půl rokem, stále se mi nedostavil menzes a nyní to budu léčit nějakými prášky-abych menzes dostala. Až teď mi doktorka řekla, že po této injekci strašně dlouho trvá než se vše ustálí a než znovu otěhotním. Chceme mít druhé dítě, ale mez aspoň 1menzesu to nejde. Tak nevím-jestli to chcete zkusit. Je to výhodné finančně a bez menzesu, ale potom je to horší. Já osobně do toho podruhé nepůjdu. Je to lepší než pilulky, ale nevím....Monika

Monika (Pá, 2. 2. 2007 - 11:02)

Ahojky všem. Depoproveru jsem poprvé dostala po narození své dcery, už je to skoro 4roky. Asi před rokem jsem se po ní cítila velmi špatně-vysoké horečky, oteklé nohy, bolesti hlavy. Do té doby to bylo bezvadný, neměla jsem menzes, injekce stojí 200,-Kč a platí se přímo u lékaře a je na 2,5mešíce. Po těch horečkách mi lékařka řekla, že jsem již na injekci alergická, a že se to po tak dlouhé době užívání stává. Vysadily jsme ji před půl rokem, stále se mi nedostavil menzes a nyní to budu léčit nějakými prášky-abych menzes dostala. Až teď mi doktorka řekla, že po této injekci strašně dlouho trvá než se vše ustálí a než znovu otěhotním. Chceme mít druhé dítě, ale mez aspoň 1menzesu to nejde. Tak nevím-jestli to chcete zkusit. Je to výhodné finančně a bez menzesu, ale potom je to horší. Já osobně do toho podruhé nepůjdu. Je to lepší než pilulky, ale nevím....Monika

Monika (Pá, 2. 2. 2007 - 11:02)

Ahojky všem. Depoproveru jsem poprvé dostala po narození své dcery, už je to skoro 4roky. Asi před rokem jsem se po ní cítila velmi špatně-vysoké horečky, oteklé nohy, bolesti hlavy. Do té doby to bylo bezvadný, neměla jsem menzes, injekce stojí 200,-Kč a platí se přímo u lékaře a je na 2,5mešíce. Po těch horečkách mi lékařka řekla, že jsem již na injekci alergická, a že se to po tak dlouhé době užívání stává. Vysadily jsme ji před půl rokem, stále se mi nedostavil menzes a nyní to budu léčit nějakými prášky-abych menzes dostala. Až teď mi doktorka řekla, že po této injekci strašně dlouho trvá než se vše ustálí a než znovu otěhotním. Chceme mít druhé dítě, ale mez aspoň 1menzesu to nejde. Tak nevím-jestli to chcete zkusit. Je to výhodné finančně a bez menzesu, ale potom je to horší. Já osobně do toho podruhé nepůjdu. Je to lepší než pilulky, ale nevím....Monika

Monika (Pá, 2. 2. 2007 - 11:02)

Ahojky všem. Depoproveru jsem poprvé dostala po narození své dcery, už je to skoro 4roky. Asi před rokem jsem se po ní cítila velmi špatně-vysoké horečky, oteklé nohy, bolesti hlavy. Do té doby to bylo bezvadný, neměla jsem menzes, injekce stojí 200,-Kč a platí se přímo u lékaře a je na 2,5mešíce. Po těch horečkách mi lékařka řekla, že jsem již na injekci alergická, a že se to po tak dlouhé době užívání stává. Vysadily jsme ji před půl rokem, stále se mi nedostavil menzes a nyní to budu léčit nějakými prášky-abych menzes dostala. Až teď mi doktorka řekla, že po této injekci strašně dlouho trvá než se vše ustálí a než znovu otěhotním. Chceme mít druhé dítě, ale mez aspoň 1menzesu to nejde. Tak nevím-jestli to chcete zkusit. Je to výhodné finančně a bez menzesu, ale potom je to horší. Já osobně do toho podruhé nepůjdu. Je to lepší než pilulky, ale nevím....Monika

Monika (Pá, 2. 2. 2007 - 11:02)

Ahojky všem. Depoproveru jsem poprvé dostala po narození své dcery, už je to skoro 4roky. Asi před rokem jsem se po ní cítila velmi špatně-vysoké horečky, oteklé nohy, bolesti hlavy. Do té doby to bylo bezvadný, neměla jsem menzes, injekce stojí 200,-Kč a platí se přímo u lékaře a je na 2,5mešíce. Po těch horečkách mi lékařka řekla, že jsem již na injekci alergická, a že se to po tak dlouhé době užívání stává. Vysadily jsme ji před půl rokem, stále se mi nedostavil menzes a nyní to budu léčit nějakými prášky-abych menzes dostala. Až teď mi doktorka řekla, že po této injekci strašně dlouho trvá než se vše ustálí a než znovu otěhotním. Chceme mít druhé dítě, ale mez aspoň 1menzesu to nejde. Tak nevím-jestli to chcete zkusit. Je to výhodné finančně a bez menzesu, ale potom je to horší. Já osobně do toho podruhé nepůjdu. Je to lepší než pilulky, ale nevím....Monika

Andreika (Čt, 25. 1. 2007 - 20:01)

Po odstranění endometriozy mi začala být v rozmezí 6 týdnů aplikována Depo Provera. Ráda bych věděla, zda i v tuto chvíli, kdy ji mám pouze proto, že nyní nesmím menstruovat, má antikoncepční účinky?

LPPP (St, 24. 1. 2007 - 11:01)

Katko, vysaď, moje kamarádky neskutečně přibývaly na váze, neshodily to a jsou toho špatné. Cyklus se jim obnovil po roce a déle.

Katka (Út, 23. 1. 2007 - 17:01)

Depo-proveru beru od šestinedělí a pořád kojím, už skoro celý rok, přibrala jsem 10kg a pořád přibírám a nejde to shodit.Budu to muset vysadit.Tahle antikoncepce je určena pro ženy, které už mají odrozené a nechtějí už děti,protože po vysazení této antikoncepce lze otěhotnět, až po 1-3 letech .

Věra (Čt, 18. 1. 2007 - 14:01)

Nemyslím, že je vhodná pro mladé dívky a ženy, při četbě příspěvků jsem ráda, že mám svého lékaře, doslova řekl, že ji doporučuje od 40 let a že většině žen, kterým ji nabídl, vyhovuje. Beru ji třetí rok, jen jsem na jeho radu vysadila před a po operaci křečových žil, co jsem měla ze sportu a práce. Bude mi letos 49 a tato injekce mě zbavila bolestivého pnutí v prsou před menses. Ty teď nemám, jen občas špinění, ale celkem pravidelné. Stav můj lékař i já hlídáme, při jakékoliv změně k horšímu jsme připraveni neaplikovat. Ještě bych si ráda nechala zkontrolovat kosti, možná na čas sama injekci vysadím, jen aby se tělo pročistilo. Možná mi vyhovuje i proto, že jsem celý život žádnou antikoncepci v podobě tablet a injekcí nebrala. Nevím...:)

betula (St, 17. 1. 2007 - 13:01)

Neužívejte depo-proveru, je to skutečně největší svinstvo.Způsobuje přibývání na váze, osteoporozu, nevolnosti, ztrátu menstruace atd. Skutečně "osvícený" gynekolog by něco takového už dávno nepředepsal.

LUISA (Út, 16. 1. 2007 - 20:01)

Já nevím co si mám o této antikoncepsi myslet.Mám tříletou dceru a špatné zkušenosti s pilulkama.Zapomínala jsem je brát a skončilo to 2krát potratem.Tak jsem si nechala píchnout depo-proveru.Asi po roce jsem se rozhodla přejít na pilulky z důvodu nekrvácení.Myslím si,že se každá žena musí aspon jednou do měsíce vyčistit.Zítra bych měla jít na další injekci po třech měsících a připadám si jak bych byla těhotná.Je mi pořád špatně mám časté močení vadí mi různé pachy,které mi před tím nevadily atd...Tak nevím co si o tom myslet.Snad to budou jiné příčiny než těhotenství.

Iveta (Út, 16. 1. 2007 - 13:01)

S Depo-proveroverou mám špatné zkušenosti.Brala jsem jí půl roku a po vysazení jsem krvácela třikrát do měsíce.Teď se snažím otěhotnět a nemůžu.

Reklama

Přidat komentář