Reklama

Orální sex

Honzík (Čt, 28. 5. 2009 - 11:05)

Moje partnerka kouřit moc nechce a bohužel ji to ani nejde. Občas si říci dá, ale říká, že má problémy ho pořádně strčit do pusy, protože mám slušnou velikost. Má s tímto problémem některá zkušenost?

Geo. (St, 11. 2. 2009 - 08:02)

Lído, samozřejmě souhlasím, ale někdo to má prostě jinak.

Lída (St, 11. 2. 2009 - 06:02)

Nevím a je mi to celkem fuk,do toho se nehrnu,myslím,že tak jako pro mě není vylízaný orgasmus plnohodnotný,pro chlapa,pokud je fyzicky v pořádku,nemůže být vyhulený plnohodnotný.Sex.aktivita nám byla dána pro plození a to značí zásun,zásun,zásun...Lízání od holky...

dohaan (Út, 10. 2. 2009 - 18:02)

Janičko když smrdí jak skažená ryba bodejť by seti nenavalovalo ja osobně bych ani zásun čau.

Geo. (Pá, 6. 2. 2009 - 09:02)

Když se dívám na dvě holky jak si to vzájemně dělají, vidím v tom něco hodně silného. Je tam hodně něžnosti, jemnost. Ženy asi opravdu ví jek na to a ani k tomu nepotřebují péro.Když ale vidim dva chlapy, je mi na blití.

Jirka (Pá, 6. 2. 2009 - 08:02)

Lído a ty umíš kouřit chlapa?

Lída (Pá, 6. 2. 2009 - 00:02)

Já bych zas radši chlapa,který je místo nic moc lízání vynalézavější v zásunu a jako naschvál jsem neměla chlapa,který by nechtěl lízat,ale jen dva to fakt uměli,včetně sání.
Říkám,jak na to ví ženské,chlapi nic moc.

nina (Čt, 5. 2. 2009 - 11:02)

Proč se to tvé manželce nelíbí? Zkusila to vůbec někdy? Já si sexík bez toho nedokážu vůbec představit, bez toho bych z něj nic neměla.

jana (St, 4. 2. 2009 - 21:02)

chlapi,kolki z vas oral nerobite,lebo vas to napina???

Návštěvník (St, 4. 2. 2009 - 11:02)

Já mu závidím, moje manželka lízat nechce,to je na h.vno.

nina (St, 4. 2. 2009 - 10:02)

Můj mažel to dělá jak celou pusou, tak kmitá jazykem, prostě to střídá a je to super. Jsem hotová jen při orálu, takže už ví jak na mě

Lída (Po, 2. 2. 2009 - 22:02)

Všichni chlapi to většinou dělají,myslím ten pohyb ,celou pusou,fakt málokterý dokáže kmitat jenom jazykem a pěkně jí jím objet od pysků až po poštěváka,asi je chudáčky bolí jazyk,ani se nedivím,takhle může ženskou volizovat třeba dvě hodiny a nic to s ní neudělá.Ale pořádný jazykový zákmit-stačí 30 vteřin a tomu věřte,jenže na sto chlapů tohle ovládají tak 4-5.Holky to umějí lépe.

leona (Po, 2. 2. 2009 - 11:02)

orálnísex no prostě je to báječný a příjemný co dodat.

mira (Pá, 30. 1. 2009 - 20:01)

Já osobně miluji oráolní sex a pokud je partnerka hezky vyholená a čisťounká, tak je to prima, neumím si sex bez toho představit.

Radmila Horáčko (Po, 23. 7. 2012 - 17:07)

S cizíma lidma bych do toho...přesně, takový šukačky jsou super, mrkni na sexvidea uvidíš tam většinou sfetovaný nic moc děvčata, přestárlé švestky a lulíny. Fajn prcačky a pak je po všem. Zbude jen svěřování se na doktorce..

Honza (Po, 23. 7. 2012 - 16:07)

nepřenáší, ani když tam...S cizíma lidma bych do toho nešel, abych nemusel řešit takové problémy. Zučastnil jsem se 3 krát a neměl jsem strach, byli jsme tam samí známí a bylo to super stříkanice jak blázen, orál, klasika prostě už jsem pak nevěděl co s kým dělám, supr neboj se ničeho.

Cecilka (Po, 23. 7. 2012 - 16:07)

Samo že áno, rada to robím tomu môjmu.
Milujem to, kedˇ je krásne voňavý, hebký a v mojich ústach sa krásne zväčšuje.
Rada sa hrám aj so menenníkmi, opatrne ich po jednom vkladám do úst a nežne sajem.. vždy mu pri tom naskočia zimomriavky rozkoše a noha sa mu začne jemne triasť.
Páči sa mi, keď on v pohode sedí na sedačke tak, aby som sa mohla dostať ku všetkým jeho inštrumentom a ja zasa kľačím pred ním s roztiahnutými nohami. Jemne mu nasliním palec na nohe a on do mňa vnikne .. úžasné, dráždime sa navzájom , on so zaklonenou hlavou a zatvorenými očami, vnímam iba jeho stony a ja ho so široko otvorenými očami pozorujem, aby som videla, kde a čo mu robí najlepšie.
Milovanie je úžasná hra a ja sa v tejto disciplíne naozaj rada a dlho hrám.

Radmila Horáčko (Po, 23. 7. 2012 - 15:07)

nepřenáší, ani když tam někdo na genitáliích vřed, nebo filcky, neboj, nic se pusou nepřenese.
Opar poznáš?
Tak ten se taky nepřenáší.
Ani AIDS. To už vůbec ne. To ani nepoznáš člověče.
Prosím Radmila Horáčková

TOMAS (Po, 23. 7. 2012 - 15:07)

Dobry den Rad byc se zucastnil jedne sexyparty Mam vsak trochu obavy z oralniho sexu Bude tam nekolik muzu i zen a temer se nezname Mam se obavat z nejakych pripadnych neprijemnosti po oralnim sexu ci ne Slysel jsem,ze se pry slinami v ustech neprenasi zadne nemoci Je to pravda ci nikoliv Dekuji za odpoved TOMAS

Beruška (Pá, 22. 6. 2012 - 13:06)

...nelakuj pepo. Samozřejmě...A přenáší se nemoci i když se mi do pusy neudělá..? Když spolu spíme, tak se vždycky udělá do mě...porad..

Reklama

Přidat komentář