Reklama

Orální sex

znalec (St, 19. 1. 2011 - 17:01)

Já nekouřila nikdy a nikdy...no já jsem samozřejmě nemyslel tabák....

xesa (St, 19. 1. 2011 - 16:01)

Já nekouřila nikdy a nikdy nebudu. A nevadí mi to.

znalec (St, 19. 1. 2011 - 15:01)

Měla jsem několik partnerů...Neznám ženu, která by nekouřila...taková skutečně existuje???? (ale též musím napsat, že jen málokterá to opravdu umí)

Andrea (St, 19. 1. 2011 - 15:01)

Měla jsem několik partnerů a skoro všichni vyžadovali orální sex ,který jsem odmítala asi na tom vše vždy po čase moje vztahy ztroskotaly.Našly si partnerku ,která jim ho asi udělala.Jednou jsem se o tom bavila s kamarádkou a ta ta mě řekla jednu krásnou větu ,ale ta platí.Pokud nebudeš chlapa kouřit a orálněuspokojovat tak po čase si najde takovou ,která mu vykouří a ráda.Tento termín opravdu funguje mám přítele 3 roky a hned od prvního sexu ,který jsme spolu měli mě naznačil abych ho vykořila.Partner se holí celý penis a varlata a nedělá mě to žádný problém,spíš se mě asi hnusily ty chlupy nevím ale to je jedno.Věřte na tu větu.

Ondra (Út, 18. 1. 2011 - 09:01)

Abych teda ještě napsal, jak to máme s partnerkou, tak zhruba 70%:10%:20% (tím "ona,on" je myšleno kdo si užívá péče, ne kdo se stará o druhého)

Ondra (Po, 17. 1. 2011 - 23:01)

Ahoj,
mě by zajímalo, jakej máte zhruba poměr mezi jednostraným orálním sexem ona,on a 69-kou? Jde teda spíš o "statistický" zájem.
Dík

Dominik (Pá, 28. 11. 2008 - 22:11)

Pooradte mi ako mam presvedčit manželku aby mi pri oralnon sexe dovolila trocha strieknut do ust.

Pavla (Út, 18. 11. 2008 - 10:11)

Když máte orální sex jako předehru (uspokojujete vy chlapa), tak máte hned potom sex? Protože já mám strach z infekce, nerada bych byla pořád u doktora, i tak jsem tam často... Nebo tohle neřešíte? Že bysme to praktikovali v koupelně to nelze, nebydlíme sami. Dík.

Majina (Po, 29. 9. 2008 - 00:09)

Zažila si chlapa s náhradou?
Jeden můj bývalý naráz přišel o všechny zuby,čas se musel hojit a víš co následuje-"padá čelist"-když měl hotovou a umístěnou náhradu,neměl absolutně cit,jenže zuřivě rád lízal,lízal mě pořád-před,během,po,při menses,nicméně jak neměl cit,moje kundička nasbírala do foroty nejeden hryzanec,ale řádný,to se nedalo...musel začít nacvičovat na mrkvi,stejně už to nikdy nebylo ono.

Zuzka (Ne, 28. 9. 2008 - 20:09)

no jen mě zajímalo jak dlouho se hojí drobná poranění od zubů, jestli pak něj. dobu ten dotyčný nemůže mít styk..no jen mě trochu vyděsilo že při tom bylo všechno v pohodě a problémy se objevily až později..

Návštěvník (Ne, 28. 9. 2008 - 17:09)

treba kdybys ho ukousla, tak docela jo.

Zuzka (Ne, 28. 9. 2008 - 16:09)

Ahoj, orální sex mám ráda, ale naposled se mi k tomu připletly trochu zoubky, partner při tom nic neříkal, až druhý den ho to dost bolelo. může se penis při orálku nějak vážněji poranit?

Návštěvník (So, 27. 9. 2008 - 00:09)

Mrd je mrd,pro chlapa je orál pohodlný,nechápu,že pro spoustu lidí je to taková modla,za pár stovek let se děti budou snad vylizovat.

Miroslav (So, 27. 9. 2008 - 00:09)

Orální sex je nádherný.Přiznám se,že se mi to strašně líbí a mám štěstí,že moje holka to dělá ráda,ale nikdy jsem žádnou holku do toho nenutil.

jana (Po, 18. 8. 2008 - 20:08)

Nina,polozila dobrou otazku,když se nad tim zamyslim,je to hodne intimni a doufam,ze s clovekem se kterym to provozuji,že me ma aspon trochu rad,ale je to uzasne,nesmirny pocit blaha.

Návštěvník (Ne, 17. 8. 2008 - 12:08)

já nejsem tvá kamarádka,ale názor na tebe mám stejný.Ovšem jen co se těch řití týče,no a počtu těch chlapů.

Hulbaba (Ne, 17. 8. 2008 - 12:08)

Ženský,já kouřím,polykám semeno a lížu chlapům zadky!!!Nevěřil byste,jak jsem u nich oblíbená.Dělám to ale jenom těm,kteří jsou čistotní a na úrovni.Lopatám to nedělám ani náhodou!!!Ale když je chlap voňavý,je to super.Když tohle řeknu nějaké kamarádce,řekne mi,že jsem úchylná.

Tomáš (Čt, 7. 8. 2008 - 18:08)

ahooj,prisím poradte mi, jsem zoufalý!! s přítelkyní jsem měl nedávno orální sex, a po 2 dnech se mi na žaludu objevili nějaké červené malé tečky..Přítelkyně dostala po orálu nějaký exem na puse.. newíte co to je pls?

kozel Jerry (Ne, 27. 7. 2008 - 16:07)

Nino,dříve bych si byl jistý,že takovou ženu muž musí milovat.Ale dnes - kdy jsou vztahy vrakem ještě než vyplují na moře - nebyl bych si tím jistý.Ale máš velkou pravdu,je to nádherný a nesmírně intimní projev lásky.

Nina (Ne, 27. 7. 2008 - 14:07)

Myslíte si, že když provádí muž ženě orální sex, je do ní zamilovaný nebo k ní cítí něco víc? Přece jen je to dost intimní, snad víc než "klasika".

Reklama

Přidat komentář