Reklama

Orální sex

Marie (Út, 22. 7. 2003 - 12:07)

To je zajimavy a v jakym smyslu hezci? Chlapi maji taky pindourky ruzny, jenze me se zda, ze se mi libi,podle toho,jaky mam vztah k tomu cloveku.

Pedross (Po, 21. 7. 2003 - 14:07)

Já mám rád oralní sex, ale musim se taky udat, že někdy ho spíš přijímám než dávám. Není to tím, že jsem nezkušený a že bych nevěděl jak, ale občas radši partnerku líbám než lížu. Ona říká, že líbám fantasticky, ale moc dobře vím, že by někdy chtěla spíš vylízat. Měl jsem několik holek a vím, že některé buchtičky jsou prostě k nakousnutí a některé jsou prostě jen umyté. A tak, jak mě jen některé holky přitahují a chci je líbat, tak mě jen některé buchtičky nutí, abych je lízal. Ale samozřejmě že si holky budu vybírat vždycky podle toho, co mají mezi ušima a ne podle toho, co mají mezi nohama. (Je to můj osobní názor a nikoho jsem se tím nechtěl dotknout, do očí bych samozřejmě žádné neřekl, by ji mohla mít hezčí).

pavel (So, 19. 7. 2003 - 17:07)

Aleno,tak mu zkus jednou přímo při milování říct aby tě lízal,většinu normálních chlapů to tak vzruší,že nikdy neodmítnou.

King4 (Pá, 27. 6. 2003 - 13:06)

Super. Dělám to hrozně rád, jenže moje partnerka to nemá ráda. Nenašla by se nějaká sympatická z Brna, která to zbožňuje a já bych jí to mohl dělat ? Budu se těšit. Dík.

Nikol (St, 11. 6. 2003 - 15:06)

Ahoj, prosím všechny ženy a dívky, napiště mi, jak to s partnerem, mužem děláte. Já bych to chtěla svému partnerovi také "udělat", ale nevím jak, proto bych vaše zkušenosti chápala jako několik možných návodů, jako odrazový můstek.... Děkuju Nikola W.

možná už zkušen (St, 11. 6. 2003 - 14:06)

Neboj Markéto, to přijde !A bude se ti tak líbit, že budeš o to až prosit !

Marketa (Út, 10. 6. 2003 - 16:06)

Ahoj Nikolko,mam trochu jiny problem. Ja to rada delam svemu priteli,ale kdyz on mne,tak mne to nevzrusuje.Je to prijemne,ale ne tak jako kdyz se milujeme.Uz jsme to spolu probirali a jemu vadi,ze u toho nevzdycham a chce poradit,co dela spatne.Jenze ja proste nevim,jak co mu mam rict,nikdy mne to uplne nevzrusovalo...Marketa

Renata (Út, 27. 5. 2003 - 21:05)

Taky jsem měla zpočátku zábrany, styděla jsem se, a hlavně nevěřila, že partnera těší mi to dělat. Ale když jsem zjistila, že se mu to fakt líbí, tak zábrany padly a teď dosáhnu vyvrcholení tak za 5-10 minut, spíše blíže k těm pěti minutám. Na hodinkách to samozřejně nesleduji. Děláme to i na 69, tam mám trochu problém se soustředěním, takže partner je většinou dříve, on pak ale pokračuje v lízání, v tom případě jsem "hotová" za 1-2 minuty po jeho vrcholu. Taky to mám radši než klasiku a dokonce i partner se vyjádřil, že to tak má radši, což je myslím, u muže netypické...

Karel Hedvábný (Út, 27. 5. 2003 - 13:05)

Mám trochu jiný problém: partnerka má tak velké zábrany, že mě po pár minutách odtahuje hlavu z klína a přejde ke klasice. Přitom ji orální laskání vzrušuje víc než manuální nebo obyčejné píchání. Když se trochu posilníme alkoholem, tak zábrany ztratí a vydží dlouho - až moc. K vyvrcholení pak potřebuje půl hodiny a to zase nevydržím já. Děvčata napište mi jak dlouho Vás partner dráždí ústy než TO na Vás přijde. Učitě je to individuální a navíc závislé na situaci ale rád bych si udělal představu. Ahoj Kája

jan (St, 14. 5. 2003 - 20:05)

Ještě doplním,že u nás je bohužel orálek pouze jednostraný - já jí ano,ona mně ne.Ale taková je domluva.

jan (St, 14. 5. 2003 - 20:05)

Mám taky ženu Jitku a orálek jí dělám pravidelně ale mám vyzkoušeno,že po orgasmu nemůžu pokračovat v přímém dráždění klitorisu,protože je moc citlivý.Tak chvilku hladím okolo a postupně se na něj znovu soustředím.Než přijde ten první,to trvá víc než půl hodiny,druhý bývá tak za čtvrt a třetí kolem pěti minut.Po třetím už ale bývá unavená.Takhle to děláme většinou po skončení menstruace,když je víc natěšená nebo po delší pauze.

Štír (Pá, 18. 4. 2003 - 09:04)

Jitko, je vidět, že jsi skutečně nezkušená. Pochopitelně, že i když jsi prodělala jeden orgasmus, nemusíš s milováním přestávat, ale naopak, pokračovat dál. Nechat partnera si hrát s Tvým těle, Ty si hraj s jeho tělem. Experimentujte. Používejte různé pomůcky, hledejte nové erotogení zóny. Pokud by byl partner moc "unavený", zkus si to dělat před ním sama a věřčím, že partnera únava rychle opustí. Uvidíš, že i partnerovi to nebude trvat hodiny, než se mu znova ztopoří, ale také jen pár minut. A pokud to bude dělat oběma dobře, nejde o žádné sobectví. Naopak sobecké by bylo, kdyby partner odpadl a Tebe si přestal všímat - ovšem od něho. Takže když se naučíte se vzájemně stimulovat, uvidíš, že dosáhnete mnoho společných a bouřlivých orgasmů. A možná zažiješ i ženskou ejakulaci, která skutečně existuje, i když ne tak často jako u mužů. Přeji Ti mnoho krásných sexuálních zážitků. Pokud mi chceš napsat na e-mail, budu rád.

Jitka (Pá, 18. 4. 2003 - 08:04)

Tomasi, co myslis tou zenskou ejakulaci? Vzdyt tu maji snad jen chlapy. Vy mi tady tedy davate.S temi orgasmy, jestli jsem to spravne pochopila, tak jich tedy mohu mit vice za sebou. To znamena, mela-li jsem jeden a je mi to dal prijemne, nemusi mi to byt trapne a nemusim se stydet za to, ze mi je to prijemne, libi se mi to a mohu tedy parnera nechat si se mnou hrat dale? A co kdyz by to trvalo dele a me by to bylo celou dobu prijemne, jak se mam citit? A neni to vuci nemu nefer ci sobecke, ze ja bych jich mela vice nez treba on. Protoze ja si myslim, ze on ma jedan a pak by to slo asi az za par hodin, nez by se znovu postavil (omlouvam se, ale nevim,jak jinak to napsat). A ty si myslis, ze si mohu rici, co se mi libi a co bych chtela? Ja myslela, ze si partner bere co chce a ze ja mu do toho nemohu kecat. dekujiStire, tim si chtel rici, ze i kdyz jsem opravdu dole hodne mokra, ze toopravdu nevadi. Vzdyt nekdy citim, jak je to tam zatopene a nekdy citim i kapky, ktere vytekaji. Ja se take branila, protoze jsem se za to stydela, co si o me pomysli a potajmu jsem se snazila utirat. DekujiPanove velmi vam dekuji, ze mi rikate jak to citite a vnimate vy. Mozna mi to pomuze byt dokonalejsi a davat ze sebe vice. Zatim jsem vse asi moc kontrolovala a ochuzovala nas vztah asi obema smery.

Tomas (Čt, 17. 4. 2003 - 17:04)

Pro Jitku: Může jich být víc a bývá, ale to je individuální, stejně tak doba, za kterou žena dosáhne po jednom orgasmu dalšího. Taky záleží na ženě, některým mojim partnerkám nebylo příjemné, když jsem po jejich orgasmu pokračoval v lízání, některé to vítaly. A doba - některá šla z orgasmu do orgasmu a jiné to trvalo třeba půl hodiny - ale průměr bych řekl, tak plusmínus 5 minut - ale nestopoval jsem to ;) A taky záleží na věku - mladším to trvá občas dýl, starší už vědí, co chtějí a taky si o to řeknou...Pro Niku: Ano, můžu potvrdit, hodně vlhká partnerka je vzrušující. A pokud dojde k tzv. ženské ejakulaci, tak, aspoň pro me je to VELMI vzrušující a nádherná podívaná (i když jsem to zažil jen 2x)

Štír (Čt, 17. 4. 2003 - 16:04)

Pro Niku: Jistě budu mluvit za většinu mužů, ale naopak hodně vlhká mušlička je pro muže dráždivější, přestože se většina žen brání orálnímu sexu, pokud jsou více vzrušené. Nebraňte se tomu. Je to příjemné pro oba. Samozžejmě záleží také na hygieně.

Jitka (Čt, 17. 4. 2003 - 14:04)

to jich muze byt vic nez jeden? Za jak dlouho muze byt pripadne ten dalsi?

Tomas (Čt, 17. 4. 2003 - 13:04)

Pochopilas to, Jitko, jen napůl, tak se to taky dá. Ale nejlepší je to udělat pusou až do konce (pokud možno 2x) a pak pokračovat klasicky, to je pak vodopád orgasmů...

Jitka (Čt, 17. 4. 2003 - 08:04)

nika polozila dotaz a nikdo neodpovedel. Ja myslela, ze chlap do dela pusou, jen kdyz je zena pouze sucha. A kdyz je vlhka, tak ze to dela s nim. Ale asi jsem to take nepochopila.

mia (Čt, 17. 4. 2003 - 00:04)

ak mi to moj partner robi pusou je to fakt najkrajsi pocit hladit ho pohlave a udavat si tempo tiez netreba zabudnuut na tlak akym ho hladite ja ho najradsej vystupnujem do extremu vtedy aj jeho jazycek nabera strasne obratkz :) a to iste ocakavam aj od svojho partnera ukazat co sa mu paci v podobe hladenia stiskov a podobne.. a praktikovanie oralneho sexu ma vzrusuje a najviac ak sa telom triem o partnerovu nohu vtedy je to cisto cista rozkoszz

nika (Pá, 28. 3. 2003 - 14:03)

a chlapovi nevadi, kdyz to dela zene pusou, ze je vlhka a nekdy az moc?

Reklama

Přidat komentář