Reklama

Urinoterapie

Nesmíte být stá (Út, 10. 12. 2013 - 12:12)

Mně pomohla moč v několika případech.Při krvácivém zranění oka jsem jí prováděl výplachy a obklady, oko bylo 3. den v pořádku.Také jsem dával obklady na bércový vřed.Obklady jsem měl nepřetržitě, jen jsem je obměňoval.Úplné zhojení nastalo za 2 měsíce.Také použitím zábalů na vlasovou část hlavy ze staré moči jsem se zbavil šedin.Více se můžete dovědět v např. v knihách Malachova.Jinak se mi zdá , že přesvědčování někoho, kdo něčemu necvěří je ztrátou času.Ať si každý dělá co chce.

! (Út, 10. 12. 2013 - 10:12)

Rok jsem se plavil na arše,...Jo a zakon o zachovani energie znas? Pokud neprijimali potravu a vodu z more(nebo dest), potom co odebrali z potravin co meli sebou, to take mohli vypustit ve forme moce a vykalu. Ba naopak se hmnotnost snizila o premenenou energii. Takze archa by se nepotopila. Tim ale nepopiram, ze by archa neexistovala.

Noe (Út, 10. 12. 2013 - 00:12)

Rok jsem se plavil na arše, já, moje rodina a všechna rodina jsme pili jen moč. tak pravil buh, postavíš archu, vezmeš tvoji rodinu a od každého druhu zvířete pár a odvedeš je do archy, na palubě budeš bydlet ty, tvoje rodina , tvoji synové a jejich ženy. v prvním podpalubí všechna čtyřnohá zvířata a v druhém podpalubí ptaci protože nemočí. i přišla potopa a všude bylo jen slané moře, tedy noe a jeho rodina močili do podpalubí a čtyřnohá zvířata pila jejich moč. zvířata zase močila do druhého podpalubí a ptáci pili jejich moč, jinak by archa byla plná moči až by její váhou potopila.
tak všichni přežili

Člověk (Po, 9. 12. 2013 - 23:12)

Je stroj na přeměnu vína na moč

Proč (Po, 9. 12. 2013 - 23:12)

ne? máme svobodu myšlenek a názorů.
pokud vám nevadí že vaše léčení může nakazit jiné tak mne ano.

proč (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

se nakazíš nemocí která...se tady řeší pořád nakažení lidi? Co jste to zač?
Mně vlastní moč pomohla jako obklad a nenechám také na urinoterapii dopustit.

Když (Po, 9. 12. 2013 - 19:12)

se nakazíš nemocí která žije v močových cestách tak je nakažená i tvoje vlastní moč a proč bakterie které s močí odchazí vracet znovu do těla?

oO (Po, 9. 12. 2013 - 19:12)

Lépe být zdravý informovaný vůl, než chytrák s brišním tyfem

když (Po, 9. 12. 2013 - 19:12)

jistě si dovedeš...používám vlastní moč, tak nějak nevím o čem je řeč. Navíc, když je něčí přítel nakažený, tak dítě se nakazí od matky. K tomu není potřeba pomlouvat urinoterapii, ale jednoduše provádět sex :)).

pro ozkoušené (Po, 9. 12. 2013 - 19:12)

jistě si dovedeš představit co by se stalo kdyby nevěrný partner tě nakazil kapavkou a ty jsi si moč nakaženou kapavkou natírala po těle a tvé dítě by se nakazilo od tebe.

! (Po, 9. 12. 2013 - 18:12)

Hnojivo je to dobre ale nevždy zdrave pro člověka.
rozhodně nekonzumovat syrovou zeleninu hnojenou lidskými nebo zvířecími výkali v africe nebo asii, jestli nechcete být vážně nemocní.

? (Po, 9. 12. 2013 - 18:12)

Proč se tedy močovina a výkaly používají k hnojení, když je tam takové množství škodlivin?A jak je možné, že lidé , když se plavili po moři a museli pít jen moč, protože nic jiného neměli, přežili v dobrém stavu třeba i 2 týdny?

ozkoušené (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

Asi nemám na to, abych moč pila, ale mám odzkoušené, že na akné mi obklady krásně a rychle pomohly.

. (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

nemusí, v případě infekce ledvin nebo močových cest a pohlavních nemocí moč může být infikována bakteriemi žijícími ve vylučovacím ustrojí a prostatě.

, (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

Takže ty škodlivé látky musely být v krvi, aby se dostaly do moči.

! (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

Takže hlavní uloha ledvin je zbavit tělo nežádoucích a škodlivých látek.
Ano může, pitím moči přivádi se do těla znovu látky kterých se těžko zbavilo.

? (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

Takže, jaká je hlavní úloha ledvin?A čím se tedy liší moč od krve, když se z ní vytváří?A může být tak škodlivá, jak se tady tvrdí?

odpověď (Po, 9. 12. 2013 - 16:12)

Z krve a intersticiální tekutiny

Otázka (Po, 9. 12. 2013 - 16:12)

Z čeho se v ledvinách tvoří moč?

V. (Po, 9. 12. 2013 - 15:12)

jediny kdo rozumi medicine jak koza petrzeli jsi ty Žanet!
moč není baktericidní!
téměř každá žena měla zánět močových cest, který způsobuje bakterie Escherichia coli normálně žijící ve střevech, tato bakterie žije v močovém měchýři a může způsobit zánět ledvin.
V močové trubici také přežije bakterie Neiseria gonorrhoeae, nemoc známá jako kapavka! tato bakterie způsobuje hnisavé záněty sliznic močové trubice, konečníku, hltanu nebo očních spojivek, u žen infekci děložního hrdla a vejcovodů, neplodnost, mimoděložní těhotenství, u mužů infekci varlat a prostaty, neplodnost. někteří přenašeci mohou byt několik měsicu bez přiznaků.
ještě chcete moč pít nebo se jí natírat pro krásu?
lidé nevěřte všemu co čtete na internetu a přemýšlejte.
nakonec skončíte na antibiotikách.

Reklama

Přidat komentář