Reklama

Urinoterapie

Návštěvník (Pá, 30. 8. 2002 - 06:08)

Ahoj náhodou jsem narazila na toto téma a moc mě zaujalo. Mám problémy s vlasy a pletí. Lékaři nepřišli na to, proč mi vlasy tak silně vypadaly. Pomohlo by mi to? Napište někdo jak na to. Kdy a jak užívat.

Návštěvník (Út, 20. 8. 2002 - 12:08)

Pani Jarmilo, chtěl bych se Vás jen zeptat, zda to, co zde popisujete je dostatečně vědecky podloženo nebo je to pouze Váš soukromý názor?

Návštěvník (Po, 19. 8. 2002 - 14:08)

Predovšetkým si musíš zohnať knihy o urinoterapii /viď. predošlé príspevky/,tieto knihy ti odpovedia na všetky otázky. bez preštudovania odborných materiálov sa do takej vážnej vecio ako je urinoterapia nečmôžeš púšťať. Tvoj odpor k urine pramení práve z nedostatku informácii a ja si myslím, že ťažko ti môže pomôcť niečo ku čomu máš taký odpor. Nie som žiadna preborníčka, len nedávno som s urinoterapiou začala, asi 3 mesiace. Pitie ranného moču je taký malý rituál . Musíš sa utvrdzovať v presvedčení, že robíš pre seba to najlepšie. Ja som začala aj s oddelenou stravou. Má to vplyv na chuť moču, ale to má ve?a vecí. Niekedy je pach a chuť moču výraznejšia a nepríjemnejšia, inokedy ani nie. Ale žiadna pochúťka to nie je.Je to však sila, ktorá môže pomôcť a to je dôležité.Držím ti palce , naštuduj si potrebné veci a neuspokoj sa len s tým, čo nájdeš na internete.Nana

Default User Image
Kocour (Po, 4. 9. 2023 - 20:09)

Piju ji celý život,je to super 

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2002 - 17:08)

Napisalo sa tu uz na vela tem,ale nikde nevidim kolonku o urinoterapii.Uz par ludi na tuto temu nieco napisalo.Predsa by som si rada vymenila nazory o tejto teme.Zatial som precitala par knih o urinot.a vela veci sa mi zda logicke.Sama som zacala ju aplikovat.Ale zial,so stravou to nie je tak lahke.Tu mi vela veci nie je jasnych.Pise sa,ze pri urinoterapii by sa malo zdravo stravovat.Teda ziadne mäso,korenite jedla,alkohol.Chapem,ze ak sa clovek preziera,tak ma v tom moci okrem ineho len splodiny,a hnusobu.Moj jedalny listok je celkom ok,ale par krat do tyzdna si dam mäso,alebo sladkosti.Snazim sa jest delenu stravu a vela zeleniny.Ces to vsetko mam problem v ten den,ked som jedla mäso,vypit moc,pretoze nie som si ista ci je to ok. ci nie.Co si neviem predstavit je,ze moc vypijem len tak.Pretoze stale ho pijem so zapchatym nosom,a pripravenou zuvackou.Pise sa ze najlepsie je pit ranny moc.Ako je to s tym dalsim,ten uz neni tak vyzivny?Priznam sa,este stale mam zabrany aplikovat tuto terapiu,ale moj celkovy stav ma doviedol aj k tomuto bodu.Takze,ak ma niekto zaujem,napiste.Prajem vam pekny den...

Návštěvník (So, 3. 8. 2002 - 20:08)

Prosím Vás o jakýkoliv kontakt na MUDr. Partykovou.

Návštěvník (Út, 23. 7. 2002 - 21:07)

Ahoj Hanko S léčením akné já osobně zkušenosti nemám, ale prohrabal jsem literaturu.Kožní nemoci a potíže : zdroj : Jiří Janša , Co nám chybí, Kovy,jiné prvky a vitamíny v lidském těle.Nemoci pokožky mají jednoho společného jmenovatele, tím je nedostatek zinku a vitamínu A. Akné je mimo to známkou nedostatku železa.Kromě dostatku zinku ( není možno přebrat ) dodávat povinně i vitamín A,vitam. skupiny B ( nejlépe komplex ).Obecně dodávat hodně křemíku, hlavně pak při akné, spolu s vitamínem E.Zinek : nejvíce je ho v semenech dýní, pšeničné otruby a klíčkyŽelezo :nejvíce melasa,pak sušené meruňky ořechy, rozinky semena dýní a slunečnicSnad ti to k něčemu bude. Jura

Návštěvník (Po, 1. 7. 2002 - 08:07)

Ahoj vsem, ridila jsem se jednoduchou radou Jirky. Pred par mesici se mi vytvoril ekzem v loketni jamce {pouzivam minimum kosmetiky}. Napred jsem vyzkousela odvar z hermanku, ale skvrna se mi vracela pravidelne asi co 1.5 mesice. Ted si nekolikrat denne omyvam a masiruji misto urinou a nejenze ustoupilo svedeni, ale pomalu mizi i zarudla barva. Budu to delat dele, i po zmizeni a uvidim, zda se mi problem vrati. Nemam vsak pristup k ceske literature, a tak bych se chtela zeptat pani Jarmily ci Jirky, zda maji zkusenosti ci radu pri leceni urinou aknozni pleti {mam standartni problem-tady tvar, dekolt a zada}. Na jinem serveru mi lekarka doporucila chemicky zakrok {uz si nepamatuji nazev}, ale v USA je to pro me nedostupne a do CR se vratim behem 1/2 roku. Je mi 29 let, zivotni styl jsem zmenila pred 7 mesici, kdyz jsem narazila na tento server. Klystyr si aplikuji 1x tydne, uzivam Chlorella tablety, mam za sebou "8 tydnu ke krase"-detoxikacni program, maso jsem omezila na kure a ryby, olej jen olivovy, zadne sladkosti, vyjma zmrzliny, a hromady zeleniny a sem tam ovoce, zadne pecivo a bily cukr. Nakup jsem omezila jen na obchod s organickymi potravinami. Stale odolavam narodnimu americkemu trendu - fast food - tedy dobrotky rychleho obcerstveni typu burgry, burita, hranolky, smazena cibulka aj.. Jedine dve neresti jsou denne hrnek prekapaneho kafe a vecer vinny strik z cerveneho vina. Musim podotknout, ze za toto obdobi jsem ubyla na vaze o 10 kg. To jsem se ale rozepsala... Moc dekuji za reakci. Hanka

Návštěvník (So, 22. 6. 2002 - 21:06)

O urinoterapii píše také MUDr. Vilma Partyková v knihách Urinoterapie očima lékaře a Urinoterapie a nemoci. Ta druhá vyšla letos. Doporučuji před začátkem použití uriny si knihy prostudovat. Jana

Návštěvník (So, 22. 6. 2002 - 17:06)

Knihy seženete na www.osud.cz. Jde o Kamenné knihkupectví. Fungujei jako e-obchod.

Návštěvník (Po, 17. 6. 2002 - 02:06)

Ještě bych se chtěl zeptat jestli někdo neví kde se dá obědnat kniha od Jiřího Cingroše Sám sobě doktorem-Urinoterapie.Děkuju

Návštěvník (Po, 17. 6. 2002 - 02:06)

Už 5 let mám problém se zánětem dvanácterníku,žádné léčení ani léky nepomohly,je mi 25 a chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s léčením zánětu dvanácterníku,pokud ano jak se léčba provádí.Nejsou v moči škodliviny které by mohli žaludku ublížit?Děkuju za radu.

Návštěvník (Ne, 16. 6. 2002 - 19:06)

Ahoj Nano S urinoterapií mám už několikaleté zkušenosti. Ozvi se mi na e-mail,co potřebuješ přesně vědět.Aspoň zhruba: před začátkem vnitřního používání uriny je lepší se důkladně vyčistit zevnitř. Očista ledvin,jater,střev,kloubů.To je nutné hlavně jestli jíš hodně masa.Literatura : Jiří Cingroš : Sám sobě doktorem Urinoterapie Ahoj Jura

Návštěvník (Po, 3. 6. 2002 - 22:06)

Ahoj, chtela bych vedet, jak moc se musi hledet na stravu, kdyz se clovek chce venovat urinoterapii. Je nutno naprosto vyloucit alkohol nebo kavu nebo jsou jina omezeni? Muze mi nekdo poradit? Urinoterapii bych chtela pouzivat pouze na omyvani, ne vnitrne.

Nana (Pá, 24. 5. 2002 - 12:05)

Začala som s urinoterapiou , asi mesiac pijem ranný moč , dávam si obklady na prsníky, pretože uz niekolko rokov mam bolesti asi od polovice cyklu. Informácie o spôsobe užívania uriny mám len kuse, literatúru nemôžem zohnať. Nemôže mi niekto poradiť ako dlho a v akých množstvách piť moč , aby som niečo nepokazila. Doteraz nebadám žiadne ve?ké zmeny. Ale chcela by som vytrvať. Poraďte , pomôžte. Prosím , čo najskôr ! Ďakujem, Nana

Mejdlo (So, 11. 5. 2002 - 17:05)

Nemate nekdo zkusenost s lecbou boreliozy urinoperapii.Diky za odpoved.

Návštěvník (St, 13. 2. 2002 - 14:02)

Udělaly se stroupky na hlavě a to v té míře,že mi začaly padat vlasy.Je to mnohem lepší po konopném šamponu(koupeno v Brně na Slovákové ul.-Yama)a padání zcela ustalo.

Návštěvník (Út, 12. 2. 2002 - 23:02)

S urinoterapií mám 5leté zkušenosti.Užívám výhradně ranní moč cca 3dc. Krátce po zahájení (cca 1.5 měsíce) mi začal mizet ekzém na noze,který jsem měl 20 let. V současné době je kůže zcela hladká a ekzém je pryč.

Návštěvník (Út, 11. 12. 2001 - 16:12)

Urinoterapie je metoda, ktera se pouziva i pro leceni vnitrnich zanetu a infekci. Neni treba se obavat, ze se clovek bude infikovat. Pri ruznych patologickych stavech se v moci vylucuje zvyseny obsah slozek, ktere nemocny organismus produkuje, aby zvladl nebo upravil dane potize, dale produkty prislusne nemoci. Zpetnym zavedenim do organismu pitim, tyto latky - puvodci nemoci maji na potlaceni nemoci priznivy vliv, jedna se o leceni pribuzneho pribuznym. Lidska urina je nasycena tedy vsemi nosodami, ktere jsou vytvareny samotnymi nemocemi, proto je idealnim lecebnym prostredkem, ktery nam dava sama priroda. Nemocny organismus se brani proti nemoci vsemi prostredky a vytvari rovnez latky - biogenni stimulatory, ktere pusobi na cely organismus. Urinoterapie je proto stoprocentne presna, predstavuje nejmodernejsi zpusob leceni. Urina tak obsahuje informaci o konkretnich nemocech organismu, je universalnim nosodickym lekem. Metabolity uriny pusobi jako stimulatory a regulatory zivotnich pochodu. Je to prostredek nejucinnejsi, nejdostupnejsi a uziva - li se rozumne i nejbezpecnejsi.

Návštěvník (So, 8. 12. 2001 - 16:12)

Chtěla jsem se léčit urinoterapií, ale raději jsem svůj záměr konzultovala s homeopatem.Jedná se totiž o to, že mimo jiné zdravotní problémy, mám i chronický zánět močového měchýře a to znamená, že i bakterie v moči. Homeopat mi vsak sdělil, že dokud si tento zánět nevyléčím, není možno se léčit touto metodou, neboť bych se infikovala. Prosím o názor ostatních co mají již s touto metodou opravdu zkušenosti.Díky

Reklama

Přidat komentář