Reklama

Diabetes mellitus=cukrovka

Libuse 17.3.200 (Po, 17. 3. 2008 - 08:03)

5letá vnučka onemocněla cukrovkou a léčí se inzulínem.Nežije v ČR,ale vždy měla ráda české piškoty,proto bych byla ráda,kdyby mě někdo napsal,jestli je musí vysadit úplně nebo v malém množství může.Hodnoty:sacharidy 76,1 na 100g ve složení je napsáno,že obsahují cukr.Děkuji za jakoukoliv odpověď nebo radu,vnučka se začala léčit teprve letos v březnu a nemáme zkušenosti.

Pro vodní nátěr (So, 15. 3. 2008 - 05:03)

Zer ažij,jak máš,a nemusíš hledat zázraky.Děcka taky,byt k tomu přišli jak slepý k houslím,musí dodržovat dietu.

balakryl (So, 15. 3. 2008 - 00:03)

tak piste sem nekdo neco! naky skusenosti a tak!

Kačka (Pá, 7. 3. 2008 - 19:03)

Ahojky,
chtěla bych pomoci všem, co mají problém s touto nemocí, protože mám v rodině bratrance (12let), který ne jen, že si píchal inzulín, ale tak mu kolísal cukr, že několikrát byl na kapačnách v nemocnici. Už jsem se na to nemohla dívat a začala jsem hledat přírodní preparáty a našla jsem. Sice si inzulín bude muset píchat asi pořád, cukr se stabilizoval. Dalším případem je moje známá, kterou doktorka připravovala na injekce, zkusila to také a vysadili jí i prášky. Cukr se stabilizoval. jestli chcete ozvěte se mi na mailík chalupovakatka"seznam.cz, ráda poradím

Eli (Pá, 7. 3. 2008 - 18:03)

jana
Bylo by rozumné se poradit na genetice. Jednoznačně se tady odpovědět nedá.

balakryl (Pá, 7. 3. 2008 - 15:03)

ma tu nekdo skusenosti z dlouhodobymi zvysenymi hladinami cukru? ja je mam uz 2 roky...hrozi mi neco? oci mam zatim v poradku ale jen tak pro jistotu se ptaam...dekuji

Návštěvník (Čt, 6. 3. 2008 - 10:03)

V žádném případě nedoporučuji!

jana (St, 5. 3. 2008 - 15:03)

Chtěla bych poprosit jestli má někdo zkušenost s diabetem 1 typu.Chtěla bych mít s partnerem ditě ale bohužel je to můj vzdálený příbuzný/je to od mojí mamky bratranec.Mám cukrovku 1 typu.

Ludvík (Po, 3. 3. 2008 - 20:03)

!!! POZOR !!! REKLAMA !!! - Komu vadí, ať nečte !!!

Než bych předstíral, že doporučuji tento způsob léčby, protože jsme s jeho pomocí vyléčili babičku, raději předem upozorňuji, že jsem distributor přírodních produktů TIANSHI a z toho titulu mě z prodeje těchto preparátů náleží přiměřený zisk. Zcela jistě mnozí účastníci diskuse namítnou, že nemám otravovat v tomto fóru, avšak já mám na to názor, že nemocní by měli být všestranně informováni o možných způsobech léčby, třeba odlišných od západní medicíny.
Korporace TIANSHI zvolila neagresivní způsob reklamy, který spočívá ve vzájemném předávání dobrých zkušeností s tímto druhem léčby. Protože tyto kladné zkušenosti mám, snažím se je předávat dále, neboť, jak již bylo řečeno, nikde jinde reklamu na tyto preparáty nenajdete.
Pokud vám tato reklama nevadí, přečtěte si na stránkách www.tianshi.wz.cz bližší a dozvíte se vše potřebné, jak postupovat při léčbě.
Komu tato moje reklama vadí, ať zanechá zbytečného spílání, které na mě stejně neplatí.

PŘEJI VŠEM BRZKÉ UZDRAVENÍ A HLAVNĚ A TRVALÉ UDRŽENÍ ZDRAVÍ !

lili (So, 23. 2. 2008 - 00:02)

Pepe jeste pozor na ty priznaky, ze ti bylo spatne a usnula jsi, to znamena, ze jsi mela v krvi malo cukru, z tohoto stavu uz by ses uz nemusela vzbudit, pokud ti je takhle spatne, staci si vzit kostku cukru nebo coje vyborny, je glukopur, je to hroznovy cukr a rychle to zabira, ale usnout muzes az potom co si vezmes neco sladkeho, je to fakt nebezpecny

lili (So, 23. 2. 2008 - 00:02)

Pro PEPE Cauky opravdu to vypada jako priznaky cukrovky, muj pritel cukrovkou trpi a presne tyto priznaky obcas ma, z pusy je mu citit neco jako redidlo a pokud sis namerila 7,3, tak to uz je moc, zdravy clovek by mel mit kolem peti. Ale neves hlavu i s cukrovkou se da slusne zit. Napis jak jsi dopadla

pepe (Po, 4. 2. 2008 - 11:02)

Ahoj, zdravím všechny.
Mám takový dotaz ohledně příznaků cukrovky.Já jdu ve středu na krev, tak uvidím, ale jsem z toho poněkud nervozní.
Jsem často unavená, i teď bych nejradši šla do postele a spala.Netrpím žízní, nepiji mnoh, ale chodím často na wc, v noci 2x,3x.
V pátek po večeři se mi udělalo dost zle.Začala se mi motat hlava, nemohla jsem se soustředit na to, co mi přítel povídal, bylo mi zle, velká slabost.Přítel říkal, že jsem úplně bledá.Zvracela jsem a pak usnula.Pak mi bylo lépe a musela jsem si vzít čokoládu, měla jsem silnou potřebu sladkého.Přítel musel prý větrat,jelikož cítil v celém pokoji něco divného a že to občas ze mne cítí.Ale nedokáže to identifikovat, prý snad něco jako líh, ale ne doslova, prostě neví.
Otec přítele má glukometr, tak jsem si zkusila včera dvě hodiny po jídle odpíchnout z prstu a měla jsem 7,3.Tak nevím.Nevím, jestli plaším naprosto zbytečně, nebo to něco znamená...
Co si myslíte?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den!

Petr (Ne, 3. 2. 2008 - 21:02)

Já to beru jako investigativní žurnalistiku. Prostě mám problém - na Googlu ťuknu - cukrovka nová léčba (nebo třeba hoblík novinka), objeví se mi odkaz na www.cukrovkar.cz. Tam si najdu článek o nové léčbě, je tam zníněno inkretinový hormon, pod tím jméno prof. Kvapil, takže opět na Google napíšu inkretinový hormon a objeví se mi zpráva EPARu o hodnocení léku Januvia. A máš to. Někdy je to docela zjímavý.-

katka (Ne, 3. 2. 2008 - 16:02)

Moje známá pila denně syrovátka, strašně jí to pomohlo... tak nevím

Eli (Ne, 3. 2. 2008 - 15:02)

Zigo
zadej do hledání Januvia

Zigo (Ne, 3. 2. 2008 - 13:02)

Jak to víte? I když mám diabetes už několik let, o tomhle jsem nikdy neslyšel . Jak se běžný člověk dozví o léku, který teprve přijde do lékáren?

Marie Vaculíkov (So, 2. 2. 2008 - 09:02)

Stando asi ti připravím velké zklamání. Januvia (tak se jmenuje ten lék), je určen pro diabetiky 2. typu, kteří si ještě nepíchají inzulín, ale už nezvládají kompenzovat svůj stav dietou. Je to nespravedlivé, vím. Ale synův kamarád má pumpu od sedmnácti let, žije normálním aktivním životem - je tofajn kluk. Kdybych to o něm nevěděla, ničeho bych si nevšimnla.

Stano (Pá, 1. 2. 2008 - 22:02)

Je mi dvacet, mám diabetes 1. typu. Slyšel jsem že přijde nový lék a nemusel by se píchat inzulín. To by se mi fakt ulevilo, takhle za chíli budu běhat po světě s pumpou

Návštěvník (Út, 15. 1. 2008 - 18:01)

V čem ti to pomohlo? Nebo je to vedlejší?

Jan (Út, 15. 1. 2008 - 16:01)

Ještě bych měl napsat,že pod záštitou působí a existuje také Lékařsko - vědecká odborná skupina (MWF),která sdružuje v současné době několik tisíc lékařů a zástupců jiných léčitelských povolání z více než padesáti zemí světa a která se snaží vysvětlit a dokumentovat zprávy o vyléčeních. Píši toto do více diskuzí, protože mi to jednak pomohlo a jednak je to blahodárné pro každého člověka a ne jen nemocného, či nemocného jen nějakou nemocí. Také za to nemám žádné peníze.

www.bruno-groening.org/tsch/

"Důvěřuj a věř, pomáhá, léčí Boží síla"
"NEVYLÉČITELNÉ NEEXISTUJE - Bůh JE NEJVĚTŠÍ LÉKAŘ"Bruno Groning

Přeji hodně zdraví ;-).

Jan

Reklama

Přidat komentář