Reklama

Manželka chce po mě sex s tchýní

Default User Image
Marie (So, 28. 9. 2024 - 18:09)

Jsem šťastná,že nikdo z nás nemá problém se s kýmkoli u nás vyspat a nikomu to nevadí.Katka je jen takové spestření a kdykoli jí přivítáme i třeba na kus řeči.Dneska je jí 48,ale pořád je to skvělá a krásná žena,která stojí za to se s ní pomilovat a kluci to vědí a mají jí rádi.Myslím si,že jí drží v kondici právě toto všechno.Nejen sex samotný,ale sex s mladýma klukama a jejich mladé sperma na pleť.Mě to také svědčí tak vím o čem mluvím.Minulý týden jsem přišla domů z práce nečekaně už dopoledne a nikdo doma nebyl.Svlékla jsem se v ložnici donaha a že se půjdu osprchovat.Vrom zvonek udveří a rak na sebe hodím jenžupan a jdu otevřít.U dveří stojí mužský a prý žejsme si objednali záruční opravu lednice.Vůbec jsem nic nevěděla.Lednici jsme koupili minulý týden a je pravda,že chladí nějak divně.No dobře pustím ho dál a dovedu do kuchyně.Pustil se hned do práce.Volám dceři ta byla s dětmi u kamarádky a ona povídá.Jejda já na to úplně zapomněla.Tak jestli jsi doma tak ho tam pusť.Tak dobře.Pán pracoval a já jsem si ho prohlížela.Byl to mužský tak kolem 30 až 35 a docela pěkný.Vysoký tak 180 a žádný hubeňour ani vazoun tak akorát.Jak vám to bude trvat dlouho se ho ptám.Tak hodinku musí vyměnit termostat.A nebude vám vadit když vás tu nechám a půjdu se osprchovat.Vůbec ne stejně mi tady nejste nic platná.A neutopte se.Zažertoval.Umím plavat,ale kdyžtak by jste mě zachránil že jo.Moc rád paninko a smál se.Šla jsem do koupelny a vlezla do sprchy.Nejsem zvyklá za sebou úplně zavřít dveře a tak zůstali pootevřené.Sprchuji se a chci se namydlit a to vždy zastavím vodu.Uslyšela jsem vrznout dveře.Vykouknu ze sprchy a nic.Asi se mi to zdálo tak pokračuji.Opláchnu se vezmu osušku,vylezu ze sprchy otřu se a omotám jí kolem sebe.Otevřu dveře a tam stojí on a povídá.Máte to hotové.

Default User Image
Marie (So, 28. 9. 2024 - 19:09)

Stojíte tu dlouho povídám mu.Chvilku ale jste moc krásná.A to jste mi nemohl přijít umýt záda.Zažertovala jsem.Mohl ale nenašel jsem odvahu.A máte chvilku?Ptám se ho.Mám.Odpoví.Tak to budete muset napravit a pěkně mi je umýt.Stejně jste mě už viděl nahou jak jste šmíroval za dveřmi a shodila jsem ze sebe osušku a šla spátky do sprchy.On šel za mnou a na nic nečekal a za chvilku byl úplně nahý s tcrdým klackem mezi nohsma a vlezl za mnou do sprchy.Ale já jsem chtěla jen umýt záda a ne že se budete sprchovat se mnou.Pohled na jeho stojícího čuráka mě úplně dostal a začala jsem mu ho honit a za chvilku i kouřit.Zvedl mě a otočil zády k němu.Strčil mi ho tam a přirážel jak stepní kozel který to už dlouho neměl.Mačkal mi prsa a přirážel tak silně,že jsem se nemohla ani pohnout a jen držet.Koulema.mi pleskal o stehna a já se vůbec nebránila.Tak přidej ty kanče a všechno to do mě nastříkej.Mrdal mě ani nevím jak dlouho a když na něj šlo vyvrcholení vytáhnu ho já jsem si před něj klekla vzala do ruky a honila s otevřenou pusou.On se jen prohnul a nahlas vykřiknul a já cítila jak mu v něm škube a horké semeno mi začalo stříkat v dávkách do pusy.Jen jsem polykala a vychutnávala jeho sperma.Vysála jsem ho a on se oblékl a odešel a mě tam nechal.Znovu jsem se osprchovala a šla do ložnice.Večer když jsme se všichni sešli tak jsem jim to všechno řekla a kluci na mě.Tak za to tě budeme muset odměbit.Celou mě před všemi svlékli odvedli do ložnice a šukali mě na střídačku.A to pro mě byla krásná odměna a přišla i Katka a přidala se k nám.Holky se dívali na televizi a říkali,že si to vyberou v noci v ložnici.Katce jsem to potom vyprávěla a řekla abych jí příště zavolala,že by se klidně přidala.Miluju tuhle rodinu a za žádnou bych ji nevyměnila.

  

Default User Image
Marie (So, 28. 9. 2024 - 22:09)

Holky se dodívaly na film a šly do mojí ložnice a kluci s nima.Děti vedle v pokoji krásně spinkali a já s Katkou jsme v obýváku povídaly a já jsem jí musela do podrobna vyprávět jak to bylo a jaký byl a jak velkého klacka měl.Povídám jí.Tobě Kačko ti naši kluci už nestačeji?Ale stačeji a jsem s nima jako v ráji,ale proč nevyužít takovou příležitost.Ty si ji taky využila.A smála se.Jasně je to příjemná změna.Vymýšlíme pro tebe dárek k narozeninám Kačenko a nějak se nemůžeme shodnout co by pro tebe bylo dobré a hlavně aby tě to potěšilo.Neporadíš nám zlatíčko.Nechám si to projít hlavou a řeknu vám.Odešla na záchod a když se vrátila tak povídá.Vím,že to bude asi nesplnitelné přání,ale musím to říct a bylo by to nádherné a smála se.Tak to řekni povídám a uvidíme.Já nevím jestli to není trapné.Řekni ať je to cokoli.Tak dobře.Přeji si abych se mohla milovat s mlaďoučkým kalouškem a čím mladším a nezkušenějším tím lepší.Hlavně aby mu už stál a ještě neměl ženu a ani ještě neviděl žádnou nahou.Díval se na mě jako na bohyni a prohlížel a byl překvapený z toho když bych mu ho kouřila a ještě víc překvapený když by poprvé ejakuloval.Vuchutnala bych si ho.Jo holka to nevím ale proberu to s dětmi.Povídám jí.Probudili se děcka v pokoji a plakali.Otevřeli se dveře od ložnice a vyběhla starší dcera nahá a běžela k dětem.Jděte ke klukům honila jsem jim je a oni vás chtějí.Svlékli jsme se a příběhy do ložnice a kluci leželi na zádech a klacky jim trčeli vzhůru a mladší holka seděla Markovi na obličeji a on jí lízal a já s Katkou jsme nasedly jim na čuráky,skákaly na nich,honily a zase skákaly a vyždímaly jsme jim koule do poslední kapky.Všichni jsme pak usnuli a já usnula na boku s Romanovým čurákem v zádku a s rukama na mojích kozách.Hladil mi je líbal na záda a usnuli jsme v objetí.

Default User Image
Šela (Po, 23. 9. 2024 - 03:09)

Vždyť to funguje v mnoha rodinách, když má manželka menstruaci, tak ji zastoupí tchýně. Jindy se milujeme ve trojce a je to nádherný. Jediný problém jsou děti, které jsou zvědavé, nakonec jsme to vzdali a nechali je dívat a rády se přidají.

Default User Image
Šela (Po, 23. 9. 2024 - 03:09)

Vždyť to funguje v mnoha rodinách, když má manželka menstruaci, tak ji zastoupí tchýně. Jindy se milujeme ve trojce a je to nádherný. Jediný problém jsou děti, které jsou zvědavé, nakonec jsme to vzdali a nechali je dívat a rády se přidají.

Default User Image
Milan (Po, 23. 9. 2024 - 07:09)

Také si myslím,že to musí tak fungovat v mnoha rodinách a kde ne tak tchýně závidí a je zlá.Takže hoši musíte to vzít do vlastních rukou a tchýni udělat radost a pěkně jí to udělat.

A když jste ještě přibrali děti aby se dívali a i se přidali tak to je super.Napiš jak to u vás funguje rádi si to přečteme. 

Default User Image
Milan (Ne, 22. 9. 2024 - 16:09)

V pátek večer,když jsem tchýni ještě vylízal kundičku a ona zase své dceři tak odešla do své ložnice,aby až přijde tchán z hospody nás nanachytal s náma v posteli.Ten ale přišel až k ránu a hodně společensky unavený a pochybuji,že si bude pamatovat jak se dostal domů a co se s ním dělo.Probudilo mě asi tak v sobitu v 5 hodin ráno šramocení v chodbě a tak jsem se šel podívat.Opravdu byl hodně unavený a tak jsem se ho pokusil probrat.Nešlo to,tak jsem šel pro pomoc ke tchýni do ložnice.Probudil jsem jí polibkem a pohlazením jejího poprsí.Probudila se a strhla mě k sobě do postele.Řekl jsem jí co se stalo a ona,že chce chvilku líbat a mazlit a on tam ještě chvilku vydrží.Líbal jsem jí,mačkal prsa a prsty laskal kundičku a strkal dovnitř.Manžrlka se najednou objevila ve dveřích a povídá.Nechte si to na potom a teď se půjdeme postarat o taťku.Šli jsme všichni a já se zase nemohl vynadívat jak holky měli průhledné noční košilky pod kterými bylo vidět vše.Odtáhli jsme ho do koupelny a děvčata ho svlékla donaha a osprchovala.Nahého jsme ho dotáhli do ložnice a položili do postele na záda.Tchýně se mi zase dívala na moje stojící péro a manželka se ještě věnovala otci aby měl pohodlí.Tchýně vzala jeho povedlé péro do ruky a snažila se ho postavit.Podařilo se jí to a hned ze sebe shodila košilku a nahá naskočil na jeho ocas.Díváme se na ně a chceme se milovat.Lehněte si vedle nás a šukejte tu s námi řekla tchýně.Manželka se svlékla a já si lehnul na záda a manželka naskočila na mě a holky skákali na ocasech vedle sebe a já se díval na jejich prsa jak skáčou s každým přírazem.Holky se přitom líbaly a já se mohl dotýkat kejich prsou.Krásně jsme se udělali a tchán se ani neprobral.K objedu se probudil a skutečně o ničem nevěděl.Musím uznat,že ta čtyřka se mi líbila a holkám taky

Default User Image
Milan (So, 21. 9. 2024 - 16:09)

Od včerejška večer jsme s manželkou u tchýně.Už večer po práci,když jsme přijeli nám tchýně přišla otevřít jen v průsvitné noční košilce a mě se péro v kalhotech při tom pohledu začalo bouřit a hned byla na kalhotách boule na kterou se tchýně hned zaměřila a když jsem procházel okolo ní tak si hned sáhla a pohladila.Manželka si toho všimla a jen se pousmála a mamce dala pusu a pošeptala jí.Večer si s ním mami puhrajeme a vykouříme.Chceš?Špitla manželce,že už se moc těší a chce si mě odvést za péro z koupelny do ložnice.Tak to si ho odvedeme spolu,řekla manželka.U kávy se s manželkou domluvily, že budou pracovat spolu na zahrádce a já budu opravovat a uklízet kolem domu co je potřeba.Tchán jako vždy se připravoval večer do hospodya lákal i mě,ale já na to moc nejsem a on to ví a tak mě nepřemlouvá.Sotva odešel tak jsme si sedli k televizi a otevřelo se vínko.Obě si sedli ke mě každá z jedné strany a hladili mě po stehnech a povídalo se. Po nějaké době šla manželka do koupelny a tchýně za chvilku za ní.Já zůstal u televize sám a moc mě to nebavilo.Vstanu a jdu se podívat jak jsou holky na tom.Mrku do koupelny a ony se tam osahávají a jíbají a prstíkama si navzájem projíždějí kundičky.Tchýně se mě všimla a pokynula prstíkem abych šel k nim.Vkráčel jsem do koupelny a svléknul do naha. Obě si mastily kundičky navzájem dívali se mi na ptáka a já si ho honil.Obě se osušily a mě strčily pod sprchu a pořádně mi omyly každý kousíček mého těla.Bylo to tak příjemné a já si ho přitom stále honil.Nenechaly mě to dodělat a prý abych si tu dobrotu nechal až do ložnice.Osušil jsem se a obě mě chytily za tvrdé péro a odvedly přez celý dům až do ložnice.Tam si obě předemě klekly a na střídačku mi ho kouřily. Udělal jsem se jim do pusinek a obě si na tom pochutnaly a abych také ochutna.

Default User Image
Jan (So, 21. 9. 2024 - 21:09)

Po svatbě jsme bydleli u rodičů manželky v podkroví, tchýně k nám do bytu chodila jak domů, tak jsem jí připravil trochu překvapení, ráno když  k nám vtrhla a manželka už byla v práci, stál jsem nahý v koupelně, kam bylo vidět od vstupních dveří s tvrdým,  otočil jsem se směrem k ní, tchýně mi  chvilku  na něj zírala, pak řekla promiň a vycouvala. Nic nebylo, ale od té doby když šla k nám nahoru klepala.

Anonym (Ne, 22. 9. 2024 - 06:09)

Ta moje neklepala nikdy a tak se stávala svědkem rozkošných situací. Někdy jsme o její přítomnosti vůbec nevěděli. Jindy jsme dělali, že o ní nevíme, nebo, že nám nevadí. 

Anonym (So, 21. 9. 2024 - 22:09)

Mne nastávající tchyně intimně poznala, ještě když jsem s její dcerou chodil. Přistihla nás při souloži, ta moje se mi vytrhla, utekla a maminka me spatřila v plné kráse. Pak už jsem nemusel nic skrývat, ale sex jsem s tchyní neměl.

Anonym (So, 21. 9. 2024 - 20:09)

Když moje tchyně viděla, že mám erekci, tak řekla, že si to raději uděláme sami, pro klid v rodině a bylo po sexu.

Anonym (Po, 16. 9. 2024 - 19:09)

U nás to bylo spíše tak, že tchyně chtěla po manželce, aby měla sex se mnou.

Default User Image
Milan (So, 21. 9. 2024 - 16:09)

A jak to dopadlo.Přemluvila jí a ty by si chtěl? Neváhej a jdi do toho když to půjde.

 

Anonym (So, 21. 9. 2024 - 20:09)

Sex s manželkou je snad normální? Tchýně si potrpěla na manželské povinnosti a dost nám do toho kecala.

Default User Image
Papisek.cz (Po, 16. 9. 2024 - 11:09)

Žena osvobozená od masturbace po 30 letech závislosti.

"Jsem žena po čtyřicítce. A od malička, od 10 let mě k onanii přivedla sousedova dcera. Když jsem skončila s masturbací, plakala jsem a prosila Boha o milost. Před 8 měsíci jsem si uvědomila, že jsem přestala masturbovat, po 30 letech závislosti a trápení."

Poslouchat celé svědectví https://youtu.be/ORS_9LtfLfI

Default User Image
Milan (Pá, 13. 9. 2024 - 06:09)

Určitě se mi to vyplácí. Obě mě obskakují a všichni tři se milujeme. Chtěla to po mě manželka aby maminka nebyla tak sama tak jsem vyhověl a mohu říci, že nelituji. Mohu s nima šunat s každou zvlášť aniž by některá žárlila a vyčítala a nebo krásná trojka. Holky nemají problém se pomilovat i spolu a to je nádherný pohled. Dívám se na ně a honím si ho a postříkám je obě. 

Manželka musela být tento víkend v práci tak jsem s tchýní naplánoval výlet s přespáním v penzionu na Šumavě a v neděli návrat. Bylo to nádherný. Vycházky do přírody,posezení v restauraci s nádherným výhledem a večer posezení u vínka v restauraci a povídání spolu o všem možném. Manželka volala jestli jsme v pořádku a jak se nám to líbí. Řekl jsem jí, že příště pojedeme všichni na celý víkend.Potom jsme šli na pokoj. Hned za dveřmi vášnivé líbání. Ona mi hned vytáhla čuráka z kalhot a honila a já jí vrazil ruku do kalhotek a prsty do kundičky a druhou rukou mačkal prsa. Netrvalo dlouho a oba stáli u sebe nazí. Ona mě chytla za péro a odvedla do koupelny spolu se osprchovat. V kleče mi ho pod sprchou kouřila a vysála do poslední kapky. Z koupelny jsem si jí odnesl do postele položil na záda hlavu jsem vklínil mezi její stehna a lízal dokud se pořádně neudělala. Ona si přitom mačkala prsa,tahaka za bradavky a olizovala si je. Potom jsem si lehnul vedle ní na záda a honil si ho. Ona se dívala a mastila si ji vedle mě. Díváme se na sebe a masturbujem a oba se uděláme. Než jsem začal stříkat tak jsem vstal a dal jsem jí ho k puse. Ona otevřela pusinku a nechala si to všechno nastříkat dovnitř. Hned jsem jí začal líbat a pohrávali jsme si s tím nákladem. Ona to potom polkla a položili se vedle sebe a usnuli. Ráno jsem se probudil první a byla otočená zády. Ještě jsem jí ošukal zezadu a odjeli domů. Nádhera.

Anonym (Pá, 13. 9. 2024 - 06:09)

Máte děti? Pokud ano, tak si určitě časem všimnou co se ve vaší rodinné trojce děje a budou si brát příklad do svých životů. Znal jsem komplet incestní rodinu, kde to dělali rodiče s dětmi a děti mezi sebou, bez zábran. Jeden z kluků skončil v kriminále, protože na to, že má sexuální poměr s vlastní nezletilou dcerou, přišla jeho manželka a udala ho. Vím, že sex s tchyní není totéž, ale jak říkám. Příklad to je. Moje pěkná tchyně vdova si stačí sama. Když vidí, že mám erekci a manželka není v dosahu, tak mi řekne, abych si to taky udělal raději sám. A tak se preventivně jen masturbuje a děti si nemají čeho všímat.

Default User Image
Vodnář.66 (Po, 16. 9. 2024 - 19:09)

Souložit tchýni není incest, ale charita.

Default User Image
Vodnář.66 (Po, 16. 9. 2024 - 19:09)

Souložit tchýni není incest, ale charita.

Reklama

Přidat komentář