Reklama

NOHA V SÁDŘE

Default User Image
Kristý (So, 14. 9. 2024 - 19:09)

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost. Včera mě při cestě z práce srazilo auto. Odnesly to obě nohy a protože jsem se na ně nemohla postavit, tak mě sanitka odvezla do nemocnice. Rentgeny ukázaly, že mám zlomené obě kosti v obou bércích a naštípnutý levý kotník. Dostala jsem na obě nohy vysoké sádrové dlahy a nechali si mě v nemocnici s tím, že se uvidí, jak bude vypadat rentgen a otok dnes. Dnes ráno mě teda vyšetřili a rozhodli, že operace nebude potřeba a léčba bude konzervativní. Na sádrovně mi tak dodělali klasické cirkulární sádry na obou nohách a nachystali mi vozík. Jakmile sádry trochu zatvrdly, tak mi pomohli na vozík a lékař mi jen sdělil termín kontroly, dal recept a vyvezli mě na chodbu. Musela jsem zavolat příteli, aby pro mě do nemocnice dojel a pomohl mi na tom vozíku. Je to teda pěkné utrpení a hodně složité se s těmi sádrami nějak pohybovat. Doma mi pomohl z vozíku na gauč a od té doby vlastně ležím. Vůbec nevím, jak to budu dělat s toaletou. Sama se tam prostě nedostanu. Přemýšlím, že bych prostě nosila plenky. Je tu někdo s podobnými zkušenostmi? 

Default User Image
Idanuts (Út, 10. 9. 2024 - 08:09)

Ahoj, nabízím již od roku 2011 dobrovolnou fixaci ruky od 550,-- Kč nebo nohy od 650,-- Kč všem od 18 let. Více informací na [email protected]. Lidem kteří Tě zde od kontaktování budou odrazovat raději ignoruj v životě ničeho nedosádli a ani nedosáhnou, naopak si pod sebou vytváří propast do které snad jednoho dne navždy spadnou a doufám, že jim nikdo nepomůže. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. Vše bude probíhat přímo v nemocnici na sádrově. Jen poprosím dát vědět minimálně dva týdny předem. K areálu nemocnice jezdí z obou stran regionální autobusy. Z Brna sem trvá cesta nějakých 90 minut. Sádru Ti uděláme do 20 minut. Přijít můžeš jen ve všední dny buď dopoledne mezi 8-11 hod. nebo mezi 13-19 hod. dříve nebo později to není z důvodu střídání směn možné. Věřím, že s naší službou budeš spokojen/a. Berle je zapotřebí mít vlastní až později je možné zapůjčit za zálohu 400 Kč, půjčovné 0 Kč. Platba pouze v hotovosti na místě, lékařskou zprávu nevydáváme. Sundání samozřejmí a bezplatně. Focení je možné pouze do konce října 2024 avšak za 800 Kč/den nutno dát vědět dopředu a platba předem alespoň 20% z celkové ceny. V případě zrušení lze přesunout 2x termín, poté se nabídka ruší bez možnosti vrácení peněz! V případě, že nejsou zkušenosti napiš poradím.

Anonym (Út, 10. 9. 2024 - 10:09)

Podvodnický úchyl už zase loudí .

Anonym (Út, 10. 9. 2024 - 08:09)

No ty jsi krom podvodů a dluhů co máš taky ničeho nedosáhl a tak ti nezbylo nic jiného než tady do aleluja smolit ty svoje podvodnické nesmysly na které se nikdo nehodlá nachytat . Nemáš žádné odborné vzdělání ve zdravotnictví a tak navíc hrozí že někomu ještě ublížíš jen abys ukojil svoji úchylku.

Default User Image
Idanuts (Ne, 8. 9. 2024 - 21:09)

Vážení čtenáři, doopravdy nechápu chování osoby která se neumí podepsat a vystupuje zde jako Anonym. Bez důkazů zde do prázdna vykřikuje, že jsem lhář, podvodník, zloděj zajímalo by mě jak lidi okrádám. Mistr si myslí, že zde může webovku poškozovat ve velkém. S policií mi zde vyhrožuje už druhým rokem, ale kluci asi mají hodně práce. Lidi doopravdy je to jen na vás jestli mě budete kontaktovat na [email protected] a klidně napište jestli nosím slipy už rovnou vám zde řeknu, že ne já už několik let si beru trenýrky ty červené :-). Sádra na noze pěkné štíhlé holky se mi líbí když má volně prstíky :-). Jasně přiznávám to, že se mi to líbí, ale není snad na tom nic špatného mít dobrovolně zafixovanou nohu? Během pár dnů se nemůže nic stát pokud dodržuješ nošení :-). Sádra pro Mošnov ideálně od 19.9. do 22.9. doporučuji verzi SLWC cast, tedy s lůžkem pod prstíky a podpatkem, cena 750,-- Kč. Stačí se domluvit na návštěvě a sehnat si ubytování. Platba až na místě nebo předem na účet je možná. Vše bude probíhat na sádrově v nemocnici na Moravě. To, že Moraváci jsou svině doopravdy může napsat fakt inteligent. Na Moravě je moc hezky jsou zde chápavější lidé existuje zde komunita se zájmem o českou sádru. Spolek má vážný zájem o budoucí srazy v sezóně 2025.

Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 07:09)

Doopravdy nechápeme úchyla a podvodníka který dlouhodobě tady požaduje za ukojení své úchylky peníze. Navíc opakovaně odmítá uvést kontakt na  odborný personál nemocnice a vystavit potvrzení o příjmu financí. Další pochybností jsou jeho neustále se opakující příspěvky pod různými nicky.

Default User Image
Jana Grabiec (So, 7. 9. 2024 - 14:09)

Ahoj,

děkuji moc všem za krásný pozdrav v Hostivicích dost z vás mě tam poznala :-). Děkuji také Šárce na 43/1 za krásný autogram :-). Michal má 191/9 je to skvělý den :-). Jsem hodně zvědavá s kým se potkám za dva týdny znovu. V případě zájmu o sádru mi prosím dej vědět :-).

 

Jana

Anonym (So, 7. 9. 2024 - 15:09)

Klidně piš jako Idanuts, úchyle.

Default User Image
Idanuts (Pá, 6. 9. 2024 - 08:09)

Ahoj,

dny NATO na letišti Mošnov se blíží :-)! Nechceš mezi několika lidi mít nohu v sádře? Vždyť jí můžeš mít jen na tento víkend, stačí se domluvit, že přijedeš ve čtvrtek nebo v pátek si jí nechat točit a v pondělí, že půjde pryč. Ona během noci mírně vyschne a na podpatek bude možné chodit. Jestli jí zničíš během těchto pár dnů je jedno, ale vem si určitě berle a nech si jí řádně vyzdobit a nechat se vyfotit na památku. V sobotu 21. září se v Mošnově samozřejmě se sádrou na noze můžeme potkat :-). Více informací na [email protected].

Anonym (So, 7. 9. 2024 - 20:09)

Jednou budeš mít sádru po celém těle, úchyle. 

Anonym (Pá, 6. 9. 2024 - 08:09)

Jdi tam sám ty úchyle podvodnická !!!

Default User Image
Kriemhilde (Pá, 23. 8. 2024 - 14:08)

Cześć, nazywam się Kriemhilde, mam 27 lat i pochodzę z Katowic. Chętnie założę nogę w gipsie. Bardzo lubię, gdy chłopaki mają nogę w gipsie, wolne palce u stóp pod szyną i gips poniżej kolana z czarnym gumowym obcasem. Chcę ją nosić przez dwanaście dni. Z łatwością przyjechałbym do Czech. Proszę dzwonić pod numer 997 214 064.

Default User Image
Ladislav Němec (Pá, 23. 8. 2024 - 14:08)

Vážená slečno Krimhilde, z Katovic by jste to měla poměrně daleko. Vyhledejte si tam psychiatrickou léčebnu a začněte se nejlépe ihned léčit. Pevně věřím, že v Polsku je taktéž dostatečné množství kvalitních lékařů. Jinak co vím tak telefonní čísla v Polsku začínají čísly 0048.

Default User Image
Jana Grabiec (Pá, 23. 8. 2024 - 15:08)

Ahoj Patriku, koukám, že už ti z těch dluhů co máš pěkně hrabě . Láďovi přeci nemůžeš přijít na jméno a jezdil si za ním do Velichovek a do Ostrova abys ho našel. Kdy k tobě má přijít exekutor ? Nebude lepší když se zase uklidíš na pár měsíců do Bohnic ? Aspoň budeš mít postel a stravu.

Anonym (Pá, 23. 8. 2024 - 14:08)

Píšeš to ty sám ty psychopate a piš jako Idanuts, stejně tě každý pozná protože takový debility jako ty nikdo jiný prostě nedokáže.

Anonym (Čt, 22. 8. 2024 - 20:08)

Ty vole, vždyť ty si sám odporuješ a nevíš co píšeš, města střídáš jak tvoje špinavé ponožky, a těš se,  ona to není sranda, chystej si kartáček minimálně do vazby. Tam tě přejdou choutky a věř mi, muklové tě dovedou až k sebevraždě.

Default User Image
Ladislav Němec (Pá, 23. 8. 2024 - 14:08)

Výborně vyhrožujte mi zde vraždou to je ideální vstupenka do vazby. Přál bych si to, aby si Vás policie vyzvedla do neděle 1. září 2024.

Anonym (Pá, 23. 8. 2024 - 14:08)

Prečti si ty psychouši ještě jednou co tu kdo napsal , než napíšeš další debilitu .

Default User Image
Ladislav Němec (Čt, 22. 8. 2024 - 15:08)

Vážení čtenáři, jestli si doopravdy myslíte, že admin nedělá vůbec nic tak jste na velkém omylu! Podezřelé příspěvky jsou doopravdy již v hledáčku policie. Dokud však nedojde k podvodu policie dotyčnou osobu nemůže nijak obvinit. Bylo zde zjištěno, že zde existuje Patrik Idanuts který doopravdy je schopen zajistit služby dobrovolné sádry v nemocnici. Peníze žádné dopředu nechce. Termín který byl předem domluven byl dodržen. Služby jsem nevyužil jen bylo zjištěno jak podezřelý pachatel postupuje a jedná. Zde podvod zjištěn nebyl! Jde jen o podezřelý způsob podnikání které úplně není běžné.

Anonym (Čt, 22. 8. 2024 - 18:08)

Nezapomeň pošuku taky napsat jako admin. A co bereš že máš v makovici takový slušný brajgl ?

Reklama

Přidat komentář