Reklama

Předměty v pochvě

Návštěvník (Čt, 16. 12. 2021 - 06:12)

A čemu dávâš víc přednost, svějm prstíküm, nebo náké věcičce. Jak často si se sebou hraješ.

Karina (Út, 14. 12. 2021 - 07:12)

Mám souseda který pěstuje ve velkém kořenovou zeleninu a my mu celá rodina chodíme pomáhat se sklizní. Za to nám dá zeleniny na celý rok. Dal nám i krmnou mrkev kterou krmíme naše králiky. Ale jedna ta mrkev se mi tak zalibila že jsem si ji vzala domů a malým nožíkem s ni vyřezala krásný penis z žaludem v průměru 6.2cm. až jsem si myslela že mi tam nevejde. Oblikla jsem ho do kondomu a už jak jsem ho vyřezávala tak jsem cítila že mám v čárce dole vlhko . Byla jsem doma sama tak jsem ho vyzkoušela , byla jsem mile překvapena ze začátku jsem musela trošku přitlačit ale pak tam vklouzl jak po másla stačila chvilka a orgasmus byl na světě ,chvilku jsem si oddechla nechala ho vevnitř a pokračovala dále a za chvíli jsem prožila ohromný orgasmus až jsem se kroutila jak had s hlasitým projevem .Po odeznění této slasti jsem se šla osprchovat a můj výrobek omýt ve studené vodě což nebylo ani potřeba protože byl na něm kondom který byl řádně namazán pičním mazem . dala jsem ho do ledničky a večer jsem ho ukázala mému příteli který nevěřil mé tvořivosti a nevěřil že se mi tam vejde tak jsem mu to předvedla ještě jednou ,ten čuměl. Ale potom jsem si ještě to rozdala s tím jeho a taky to bylo super.

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 06:12)

Me5 dvoje

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 04:12)

Mně tam Hujer strká násadu od vidlí.To je panečku jízda.

jitka (Po, 6. 12. 2021 - 15:12)

Mám mladšího přítele a on si rád se mnou hraje , hlavně mi pořád něco dovnitř strká , někdy je to příjemné , ale taky se bojím, že to nevybere . jak to dělat , aby to bylo bezpečné?

Karolína (Ne, 12. 12. 2021 - 22:12)

To ten můj také se snaží experimentovat, myslí si jak mi lépe vzruší, vždy buď přinese nějakého pasťáka z erotic obchodů nebo se snaží udělat z mrkve, ale já mu ho vezmu do ruky nebo pusy a říkám udělej mi to s tím co máš mezi nohama.

Klárka k. (Po, 6. 12. 2021 - 11:12)

Já jenom masturbuju zatím jsem ai tam nic nestrčila(je mi 9)

Jitka (Po, 6. 12. 2021 - 12:12)

Jen v masturbaci pokračuj je to moc krásné. A pak můžeš okusit své prstíky. A vbudoucnu si něco najdeš.Já také začla prstama.

Anička (Po, 29. 11. 2021 - 06:11)

I já dávâm přednost dobře tvrdému penisu vmé kundičce. Když udělá co má a po dokonalém víkonu mi tu mojí dirku pěkně naplní

Karla (Ne, 28. 11. 2021 - 19:11)

Já také nechci žádnou náhražku, ale hezky tvdý penis, ani nemusí být veliký.

Květa (So, 27. 11. 2021 - 20:11)

Nejlepší předmět v pochvě je pořádný pevný penis, který vykoná dokonalou rozkoš.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 18:11)

Často si to dělám takovým gumovým ježečkem ve tvaru většího penisu a to je jízda.

Anonim (Pá, 26. 11. 2021 - 16:11)

Já tam měla ananas a okurku ,banán , kukuřici ,mrkev a celer petržel

Klára (Po, 22. 11. 2021 - 12:11)

Mimo robertka jsem měla v pochvě již několiktát spadlý prezervetiv. Jednou jsem ho tam měla, že nám nešel vyndat, že jsem musela na gindu a vyndavali mi ho kleštěma.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 06:11)

A co to je?

Návštěvník (Ne, 21. 11. 2021 - 18:11)

Oral tours

Kikina (So, 13. 11. 2021 - 10:11)

Teď před chvilkou jsem si rozdala s okurkou hadovkou,přítel mi volal že musí zústat až do večera v práci tak jsem si to udělala sama a bylo to super asi proto že jsem byla natěšená na něho a on nikde ale až přijde tak ho zmáknu tomu neujde.

Micina (So, 13. 11. 2021 - 09:11)

Manžel je na tohle řádně ujetý, pořád nakupuje pro mne i sebe různé er. hračky, prádlo, botičky, a když ho to popadne a naláduje se viagrou tak se mi pak kouří z kunčičky jak z horké bramborové placky. Máme toho už plnou skříň, a abych řekla pravdu tak jsem za to moc ráda že manžel je takový kutil.

Meetoo (So, 13. 11. 2021 - 00:11)

Mně do kundy narval Babiš před 30 lety ananas. Ale odpustila jsem mu to, protože nebyl xehnání. Naštěstí jsem ho v následném orgasmu nerozdrtila, takže se dal jíst.

Návštěvník (So, 13. 11. 2021 - 08:11)

pokud si ho nejedla i se šťávou ale nemyslím z ananasou myslím tvou vlastní :)

Reklama

Přidat komentář