Reklama

Předměty v pochvě

Jan (Po, 29. 6. 2020 - 07:06)

Uuu, už mám vystříkanou postel. Moc krásný místa máš, chtěl bych tě vidět aspoň nahou a čůrat. Jak jsi si to udělala dneska a čůrala si?

Lenka (Ne, 28. 6. 2020 - 17:06)

Tak to je dobrý, že se uděláš. No loužička je pěkná a velká. Tak čůrám do postele, na zem, v lese, na záchodě, ve vlaku jsem se vyčůrala taky už, ve sprše furt a už asi nevím. No ano líbí se mi čůrání a koukám si na pipinku, dávám si někdy i před ní ruku a čůrám si na ruku. Tak to jde vlastně i k tomu, já se počůrám i schválně, třeba když jdu sama podel vody za barákem, tak si to pustím do kalhotek a čůrám. Je to příjemný. Já si tam před třídou fakt nestrčím popisku do kundicky. Ano a ráda spím nahá, je to přírodní. Čůrala jsem si dneska do postele a rovnou jsem si to udělala okurkou. Takže se dneska cítím skvěle. Ještě si to udělám večer, asi tím banánem, ale nahá jsem už od 15cte hodiny.

Lenka (Ne, 28. 6. 2020 - 06:06)

Bože, ty jsi fakt nadržený. To je pěkný, že by jsi si pochutnal, ale máš smůlu a ten banán si taky pak sním sama. No tak jestli se ti líbí čůrání, tak běž na jiný téma. No mám mokrý zadek, když mám pod sebou louži a i stehna, když čůrám. Těch míst je, kde čůrám. Mě se to taky líbí, takže si to užívám a ano už jsem se počůrala hodněkrát. A s banánem jsem si to nikdy ve škole nedělala a ani nebudu, to by mě všichni viděli. Ve škole jsem si tam sahala jen rukou, ale taky to moc nešlo, tak jsem si to šla udělat na záchod s propiskami. Ty jsou taky příjemný.

Jan (Ne, 28. 6. 2020 - 16:06)

Já vím, jsem nadržený, ale ty mi vždycky pomůžeš. Juu to je pěkný, že máš pod sebou louži. Napiš všude, kde čůráš prosím moc. Tobě se to taky líbí? Takže si koukáš na pipinku jak ti čůrá? Jak a kde jsi se počůrala? To znám, když si to zrovna člověk musí udělat ve škole. Ale je to přirozený, klidně si tam strč i tu propisku ve třídě.

Kuba (Ne, 28. 6. 2020 - 08:06)

Stříkám z tebe taky. Nejvíc si mě vzrušila ty představy prostě. Piš prosím častěji klidně jak čůráš jak masturbuješ cokoliv prosím. Rád se budu dělat nad tebou.

Lenka (Ne, 28. 6. 2020 - 09:06)

Vy jste tak nadržený, tak když ti to bude dělat radost, tak můžu sem psát no. Dneska jsem si zatím jen hladila kundicku po ránu párkrát , spím totiž nahá vždycky.

Jan (Ne, 28. 6. 2020 - 16:06)

Já bych ti ji hladil taky moc rád. To ráda spíš nahá? A čůrala jsi dneska?

Jan (Pá, 26. 6. 2020 - 07:06)

Božeeee, já bych chtěl strašně moc tě vidět s banánem v kundicce prosím. Hned bych se udělal. A máš ten banán oloupanej? A čůráš pěkně? Mě se líbí i holčičí čůrání a ještě je lepší, když holka čůrá jinam než na záchod. Jak to teče z té pipinky je moc pěkný.

Lenka (Pá, 26. 6. 2020 - 22:06)

Já už ti psala, že jentak si to před tebou dělat nebudu. No tak se udělej. A ano banán mám oloupaný, je to víc příjemnější, ale pak si ji musím umýt. Jak mám vědět, jak čůrám, čůrám prostě normálně. Ty snad nečůráš?

Jan (So, 27. 6. 2020 - 11:06)

Juu, to bych si pochutnal na tvé kundicce po banánů, i ten banán bych snědl. Můžu tě prosím vidět, klidně ti tam ten banán budu strkat já a pak ho sním. Jo čůrám, ale holčičí čůrání je mnohem krásnější. Jak vám to teče z té pipinky dolů. Máš mokrej zadek po tom čůrání? Když čůráš v posteli? A kde ještě čůráš? A počůrala jsi se už někde? A dělala jsi si to třeba někdy s banánem ve škole?

Návštěvník (Pá, 26. 6. 2020 - 23:06)

Banán , to je běžné . Co takhle láhev od krušovického piva ?

Lenka (Ne, 28. 6. 2020 - 06:06)

Pro mě je nejlepší okurka a ze začátku mrkev. Okurkou se pak udělám.

Lenka (St, 24. 6. 2020 - 13:06)

Já si to nebudu dělat před nikým cizím, jen jsem odpověděla, čím si to dělám já. A s banánem si to moc nedělám, lepší je ta okurka. A čůrám do postele, protože se mi nechce vstávat, tak jen roztáhnu víc nohy a vyčůrám se. A nevím, jestli ji mám hezkou, každému se líbí jiná kundicka a pro mě ji mají všechny holky pěknou.

Jan (Út, 23. 6. 2020 - 16:06)

Božeeee, jsem se nad tím udělal. Strašně moc bych tě chtěl vidět, jak máš v kundicce banán. Prosím moc. A kam čůráš po uspokojení? Musíš mít hodně pěknou kundicku a ještě v ní ten banán.

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 18:06)

celý joža

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 15:06)

Mně tam Hujer strká násadu od vidlí.To je panečku jízda.

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 15:06)

jen čumět umí

Jan (St, 24. 6. 2020 - 08:06)

Jaký joza, já jsem Jan. A chci vidět ten banán v kundicce prosím.

Lenka (So, 20. 6. 2020 - 08:06)

Mě je 16let a strkam si tam konec hřebene, okurku a mrkev s kondomem, propisky, prsty a banán. Udělám se vždycky. Pak se mi vždycky chce čůrat.

petr (St, 5. 7. 2017 - 11:07)

chci te mdrat

Reklama

Přidat komentář