Reklama

Předměty v pochvě

Jan (Pá, 26. 6. 2020 - 07:06)

Božeeee, já bych chtěl strašně moc tě vidět s banánem v kundicce prosím. Hned bych se udělal. A máš ten banán oloupanej? A čůráš pěkně? Mě se líbí i holčičí čůrání a ještě je lepší, když holka čůrá jinam než na záchod. Jak to teče z té pipinky je moc pěkný.

Lenka (Pá, 26. 6. 2020 - 22:06)

Já už ti psala, že jentak si to před tebou dělat nebudu. No tak se udělej. A ano banán mám oloupaný, je to víc příjemnější, ale pak si ji musím umýt. Jak mám vědět, jak čůrám, čůrám prostě normálně. Ty snad nečůráš?

Jan (So, 27. 6. 2020 - 11:06)

Juu, to bych si pochutnal na tvé kundicce po banánů, i ten banán bych snědl. Můžu tě prosím vidět, klidně ti tam ten banán budu strkat já a pak ho sním. Jo čůrám, ale holčičí čůrání je mnohem krásnější. Jak vám to teče z té pipinky dolů. Máš mokrej zadek po tom čůrání? Když čůráš v posteli? A kde ještě čůráš? A počůrala jsi se už někde? A dělala jsi si to třeba někdy s banánem ve škole?

Návštěvník (Pá, 26. 6. 2020 - 23:06)

Banán , to je běžné . Co takhle láhev od krušovického piva ?

Lenka (Ne, 28. 6. 2020 - 06:06)

Pro mě je nejlepší okurka a ze začátku mrkev. Okurkou se pak udělám.

Lenka (St, 24. 6. 2020 - 13:06)

Já si to nebudu dělat před nikým cizím, jen jsem odpověděla, čím si to dělám já. A s banánem si to moc nedělám, lepší je ta okurka. A čůrám do postele, protože se mi nechce vstávat, tak jen roztáhnu víc nohy a vyčůrám se. A nevím, jestli ji mám hezkou, každému se líbí jiná kundicka a pro mě ji mají všechny holky pěknou.

Jan (Út, 23. 6. 2020 - 16:06)

Božeeee, jsem se nad tím udělal. Strašně moc bych tě chtěl vidět, jak máš v kundicce banán. Prosím moc. A kam čůráš po uspokojení? Musíš mít hodně pěknou kundicku a ještě v ní ten banán.

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 18:06)

celý joža

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 15:06)

Mně tam Hujer strká násadu od vidlí.To je panečku jízda.

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 15:06)

jen čumět umí

Jan (St, 24. 6. 2020 - 08:06)

Jaký joza, já jsem Jan. A chci vidět ten banán v kundicce prosím.

Lenka (So, 20. 6. 2020 - 08:06)

Mě je 16let a strkam si tam konec hřebene, okurku a mrkev s kondomem, propisky, prsty a banán. Udělám se vždycky. Pak se mi vždycky chce čůrat.

petr (St, 5. 7. 2017 - 11:07)

chci te mdrat

sdfg (Čt, 5. 7. 2018 - 06:07)

Protože milenky narkomafiánů musejí mít opravdu sexuálními přebornicemi,není ani divu,že právě ve vagině umí pašovat revolve s plným zásobníkem(ten mají ale zasunut jinde pro bezpečnost) až do rážemm.Dále mobily,oblíbené hry jako mini šachy,různé tuby krémů s marihuanou na bolavé zadky,vystřelovací a skládací nože,nůžky na manikůru,pak tetovací aparatury a flaštičky s inkousty,postupně celé rozebrané minipočítače a minitelevize,tlumiče na pistole,ruličky s penězi,pastičky na myši,voňavé stromečky na záchody,závěsy a plakáty slavných forbalistů,časopisy.

Milan (St, 4. 7. 2018 - 10:07)

V případě,že nemáte kund* tak mžete použít an*l.Signál tam také nebude,ale je to přeci sexi si zastrčit do zadku a pak se producírovat po nákupech s tangy a voňavkami.Už tou lehkou chůzí výs buzniči poznají ,rozpoznají a pak si vás sami odzátkují doma nebo na toaletách,kde mají rovnou automaty na kondomy a to bude ryk.

Didus (Út, 3. 7. 2018 - 13:07)

Já tam strkám hlavu. Takto https://www.tube8.com/fetish/head-in-pussy/5370/

Mno (Út, 3. 7. 2018 - 12:07)

Ovšem někdy prostě kunda nemá signál...To když se jí chcete dovolat a nutně něco vyřešit a má mobil v k*ndě...

Mno (Út, 3. 7. 2018 - 12:07)

Vibrační mobilní telefony v kondomu budou si nejčastější a druhým mobilem v ruce vytáčí znovu a znovu...No znáte ty ženbské co si hrají furt s mobilem,proč asi?!Vytáčí svou k.ndu.

Nemusí to být z (Út, 3. 7. 2018 - 11:07)

Takhle to vypadá když...ale víc jak IQ 70 nemá.

Neznámí (Út, 3. 7. 2018 - 11:07)

Já si tam pořád strkam štětce na makeup a nebo pastelky

Reklama

Přidat komentář