Reklama

Předměty v pochvě

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 15:06)

Blázni utekli s Bohnic:

Magda (Po, 28. 6. 2021 - 15:06)

Kdyz jsem byla z kamoskou venku,tak napoly rostla kukurice.Vzadyli jsme se o 500 ze si ji tam nedam.Bylo nam 16.Jednu mi utrhla a podala mi ji.Ja ji oloupala a trochu ocistila.Mela jsem saty.Sundala si kalhotky a roztahla nohy a nasmerovala kukurici na otvor.Kamoska se divala a furt rikala ze to nedam.Rukou jsem si roztahla pisky a zasunula.Panna jsem uz davno nebyla a tak jsem kukurici strcila do pipky.Zacla jsem sni v kundicce jezdit a kamoska jen koukala.Ale jak me ti zrnka drazdila,tak jsem zachvilku mela orgazmus.Zasku jsem vyhrala a prachy byly moje

Marika (Po, 28. 6. 2021 - 14:06)

S kukuřici je to parádní . Od čtrnácti let masturbuji z ovocem a zeleninou ale přednost má kukuřice .Jsou to orgasmy které prostě nemají chybu . Když kukuřice dozrává tak si zajdu do pole daleko doprostřed tam oloupu zralý klas nechám ho na tom stvolu viset a na stojáka si to s nim udělám samozřejmě s kondomem. Při tom i patřičně křičím ale jsem uprostřed pole tak mě nikdo neslyší.

Věrka (Po, 31. 5. 2021 - 12:05)

U nás za domem máme pole s kukuřici. Když už je krásně zrala, procházim a hledám nakého macka, tak 25 cm a víc a tlouštku aspoň těch 5 cm. Po naléze si jí oloupu vyhrnu sukínku, kalhotky na sobě nemám. Sednu mezi tu kukuřici na zem roztáhnu nožky a už si ji tam zasouvám. To je pak jìzda, když je ve mě. Mívám i několik orgazmu. Úplně si jí v kundičce užívám a doslova zni teču. Začla jsem jí použivat od 14 a eště 2 moje 2 kamarádky. Jednou jsme se procházely kukuřicí a taknák jsme si říkály jaké by to asi bylo s kukuřicí a tak jsme to zkusily. Postupně jsme si každá našla jednu a pak už před zraky samìmy jsme si to stěma kukuřicemy udělaly. A bylo to super. Tět je mi 23 a nedám na ni dopustit.

Drahomíra (Po, 31. 5. 2021 - 12:05)

Ne neholím se jen třísla co ni leze z kalhotek ven. Ale na léto si trošku bobra ostříhám .

Drahomíra (Čt, 27. 5. 2021 - 11:05)

Ruku si tam zasunu sama když jsem pořádně vlhká až po zápěstí . Přítel už má velkou tlapu ale čtyři prsty tam snesu.

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 13:05)

Seš super. Mohu se zeptat jestli se holíš, nebo seš přírodní?

Drahomíra (Út, 25. 5. 2021 - 09:05)

Je mi už sice k padesátce ale sex mi chutná pořád jak za mlada možná více. Ráda si bto taky dělám sama a už jsem vyzkoušela kde co v mojí pipině. Okurky , mrkve ,ředkev cukety ale nedávno jsem si užila s lilkem . Zasunula jsem ho tam celý a pak jsem ho tlakem svíráním pipiny vytlačovala ve bylo to parádní ,pak jsem si ten hrubší konec nechala v pičce a chytla za ten tenčí a vyhonila ji až do orgáče který byl suprový.

Návštěvník (Pá, 23. 7. 2021 - 20:07)

Rád bych tě při tom viděl, protože přesně tohle ženám přeju, asi bych si při tom udělal dobře, ale jako samec bych nikdy neměl šanci. Holky uvažujte. Buď chcete souložit s chlapem, nebo s lilkem.

Návštěvník (Pá, 23. 7. 2021 - 22:07)

Lilek si vybereš snadno a rychle a tvar i velikost drží jak dlouho potřebuješ , to se o chlapovi říct nedá .

Návštěvník (So, 24. 7. 2021 - 08:07)

Když mě se ale víc líbí jak se mužským ten klacek zvětšuje a zmenšuje, jak pulzuje, když trříká, a to semeno... Mňam!

:-))) (Pá, 23. 7. 2021 - 19:07)

:-)))

Návštěvník (St, 26. 5. 2021 - 12:05)

Ahoj Drahomíro a necháš manžela, strkat ti tam ruku?

50 (Út, 25. 5. 2021 - 22:05)

A co takhle flašku bys dala?

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 20:05)

Já tam narvu i 50 l demižon.

Kikina (Ne, 11. 4. 2021 - 04:04)

Teď před chvilkou jsem si rozdala s okurkou hadovkou,přítel mi volal že musí zústat až do večera v práci tak jsem si to udělala sama a bylo to super asi proto že jsem byla natěšená na něho a on nikde ale až přijde tak ho zmáknu tomu neujde.

Lojzka (St, 7. 4. 2021 - 07:04)

Už několik let si do kundy strkám hadici od luxu.Pěkně až po mandle a to je pak orgáč jak prase.

Edita (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

Taky ráda experimentuji se svou kundičkou tak jsem si zasunula po pořádném prolibrikování do ní oblečený do kondomu velký klas kukuřice průměr 6.5 cm a délka 30cm Byla to jízda jako hrom .Prožila jsem několik krásných orgasmů které nebraly konce byl to krásný sexuální zážitek.

Blanka (St, 7. 4. 2021 - 06:04)

Kukurice se super. Take ji mam moc rada ve sve kundicce. Mivam sni i nekolik orgazmu posobe. Vrele doporucuji.

Markéta (Út, 30. 3. 2021 - 13:03)

Na sedlo si připevním dildo z latexu a hned to zatočím z hladké cesty z kopce na kořeny jak jedu v přírodě po hrbolaté cestě jsem v sedmém nebi. Jednou jsem takhle jela a v tom nejlepším jsem se blížila k městu do údolí, ale ještě jsem nebyla hotová, tak jem najela na rozbitou cestu kočičích hlav a zajela až rovnou do města a tam s výkřiky vyvrcholení zaparkovala a sesedla ze sedla. Z didla ještě stékala moje kundí šťávíčka. Měli tam zrovna matějsou a byli tam skupinky puberťálů. Natáhla jsem si kalhotky, odmontovala dildo a dala si jej do kabelky a odkráčela. Měli vypadlou čelist.

Reklama

Přidat komentář