Reklama

Chodíte nazí doma?

Default User Image
Viktor 15 (Po, 19. 8. 2024 - 08:08)

Já když jsem doma sám tak chodím nahý nebo jen ve slipech,  když jsou doma rodiče tak moc ne.

Default User Image
oj (Ne, 18. 8. 2024 - 11:08)

U nás u bazénu jen holky nahoře bez a jsem za to rád. Ještě aby tak koukali na mého z vody zcvrklého šulína, to teda určitě né. Ale jinak čučet na kozy mi nevadí.  

Default User Image
Lucie (Ne, 18. 8. 2024 - 09:08)

Běžně doma nazí nechodíme, jen třeba z koupelny do ložnice, ale teď jsme po ty tři týdny jak jsou ty horka byli u bazénu nazí. Začali s tím sousedé, kteří se vykoupali a pak leželi nazí na lehátkách, tak jsme to zkusili a zjistili, že je to úchvatné se v bazénu koupat bez plavek. Z ulice k nám není vidět protože tam máme jůje a jen od těch sousedů a tam jsme si na to zvykli a již jsme se okoukali, tak to bereme celkem běžně jako, že to tak má být. Na nudi plážích jsou také známí nahatí vedle sebe. 

Default User Image
Martin (Ne, 18. 8. 2024 - 10:08)

Doma u bazénu jedině nahej,tam jsem ještě v plavkách nebyl. Není důvod. 

Default User Image
Martin (Ne, 18. 8. 2024 - 06:08)

Ano,nahý

Anonym (So, 17. 8. 2024 - 12:08)

Včera som vyšiel z kúpelky celkom holý. Pozerala sa na mňa súsedkyna mačka a vymňúkala to na mňa.

Anonym (So, 17. 8. 2024 - 12:08)

Ty máš tedy dost 🙈

Default User Image
Dan (So, 17. 8. 2024 - 12:08)

Ve velkých vedrech jen skoro nazí. Podkrovní byt směr jih +40 až +45 stupňů, klima matka nechce z důvodu drahé el. energie tak to ani jinak nejde. Volné trenýrky, kalhotky, různé krátké lehké síťované trika bez podprd, mokré utěrky za krk, rozprašovač z ledovou vodou, apod.     

Default User Image
Johnx (Pá, 16. 8. 2024 - 17:08)

Toto leto si veľmi užívam. Mňa baví byť nie celkom nahý, ale aspoň niečím ľahkým zakrytú dolnú časť,čiže byť skoro nahý. Čo je pod tým nech si každý predstaví,keď vidia vpredu a zadok mám tiež prevažne veľmi málo zakrytý najmä keď mám oblečené klasické plavky,alebo aj tangá nosím.ci nohavičky tiež... Len musím mať aj tričko,aby to nebolo veľmi okaté keď ľudia chodia popred záhradu, lebo také chvíle si užívam na záhrade, ktorá je mimo obydlí.

Anonym (Pá, 16. 8. 2024 - 20:08)

Ty slovenský deviante táhni domů.

Default User Image
Milan812 (Pá, 16. 8. 2024 - 23:08)

Súdruh "český ANONYM", Ty si devian, mám ťa preskúmaného.....

Default User Image
Slovenský anonym (So, 17. 8. 2024 - 09:08)

Súdruh, čo to je devian ? Písaj kludně ako Johnx. Si tu celkom preflaknutý psychopat . 

Anonym (So, 17. 8. 2024 - 01:08)

Stačí šovinista. To je taky deviant.

Anonym (So, 17. 8. 2024 - 01:08)

Do všech vláken sem chodí frustrát, který každému nadává.

Anonym (So, 17. 8. 2024 - 11:08)

Ty se ale vyznáš. Budeš  určitě poctivý úchyl.

Anonym (Ne, 18. 8. 2024 - 11:08)

Dyk říkám. Trpí úchylkou frustratio praecox.

Default User Image
EM (Pá, 16. 8. 2024 - 15:08)

V těchto vedrech to snad ani jinak nejde. Spím nahý, mám zde 28 stupňů, už se ani neprikryvam. Po domě, po dvoře a po zahradě chodím nahý , oblékám se jen když jdu nakoupit. Pokud náhodou někdo přijde, nahotu neřeším. Pokud je zde partnerka, tak to tak dělá stejně. Nejlepší teď ale je - napustit si vanu chladnou vodou a vydržet v ní co nejdéle. Dokonce uvažuji i o tom, že v ní budu i spát. 

Default User Image
EM (Pá, 16. 8. 2024 - 15:08)

V těchto vedrech to snad ani jinak nejde. Spím nahý, mám zde 28 stupňů, už se ani neprikryvam. Po domě, po dvoře a po zahradě chodím nahý , oblékám se jen když jdu nakoupit. Pokud náhodou někdo přijde, nahotu neřeším. Pokud je zde partnerka, tak to tak dělá stejně. Nejlepší teď ale je - napustit si vanu chladnou vodou a vydržet v ní co nejdéle. Dokonce uvažuji i o tom, že v ní budu i spát. 

Default User Image
EM (Pá, 16. 8. 2024 - 15:08)

V těchto vedrech to snad ani jinak nejde. Spím nahý, mám zde 28 stupňů, už se ani neprikryvam. Po domě, po dvoře a po zahradě chodím nahý , oblékám se jen když jdu nakoupit. Pokud náhodou někdo přijde, nahotu neřeším. Pokud je zde partnerka, tak to tak dělá stejně. Nejlepší teď ale je - napustit si vanu chladnou vodou a vydržet v ní co nejdéle. Dokonce uvažuji i o tom, že v ní budu i spát. 

Default User Image
EM (Pá, 16. 8. 2024 - 15:08)

V těchto vedrech to snad ani jinak nejde. Spím nahý, mám zde 28 stupňů, už se ani neprikryvam. Po domě, po dvoře a po zahradě chodím nahý , oblékám se jen když jdu nakoupit. Pokud náhodou někdo přijde, nahotu neřeším. Pokud je zde partnerka, tak to tak dělá stejně. Nejlepší teď ale je - napustit si vanu chladnou vodou a vydržet v ní co nejdéle. Dokonce uvažuji i o tom, že v ní budu i spát. 

Reklama

Přidat komentář