Reklama

na holou nebo ne ?

Default User Image
Petra (Po, 26. 8. 2024 - 10:08)

Mně dává manžel na holou rákoskou a to je pak prdel zmalovaná i týden :) Naposled včera a dnes se mi v práci kolegyně směje, že nemůžu sedět :D

Default User Image
Irena (So, 31. 8. 2024 - 18:08)

Tak rákoskou jsem dostala jen párkrát a bohatě stačilo. Myslím, že o tom věděli všichni sousedi. Manžel mi tenkrát sešlehal zadek i nohy, aby bylo vidět, že jsem dostala a ohromně si užíval, když mě pak před nějakým sousedem plácnul otřes zadek a já úplně naskočila. To raději řemen nebo pár facek.

Default User Image
Žabka (Út, 20. 8. 2024 - 06:08)

Tome, já ti nelhala. Jen jsem ti poslala jiné obrázky. Já vypadám jako Dani Daniels a zlobí mě to. Jinak to byla pravda. Ať se ti daří a krásné dny 🙂

Default User Image
Hoch (Pá, 23. 8. 2024 - 20:08)

Ahoj dobře v pohodě Tak si pojd spát dál.Moc mě to stebou bavilo.Ozvi se prosim emjal na mě stale máš.Tak napiš.Mužeme v tom dal pokračovat i bez obrazku.Na těch přece nezaleži 

Default User Image
Ulicnik (Ne, 18. 8. 2024 - 11:08)

Ahoj všem To se tu važne nenajde žena co by popovidala o vyprasku Rád bych dostal jak maléj kluk.Napiše nejaka nebo je to jen same fantazirovani?Mám i rad přibehy s ženou na toto tema.Mam doma par hezkych nastroji na vyprask.Foto rad pošlu i foto sveho zadečku připadně.Měj te se krasne [email protected]

Default User Image
DannD (Ne, 18. 8. 2024 - 08:08)

Nedávno jsi oslavila 18 narozeniny a už delší dobu víš, že ti v životě něco chybí. Ano je to zkušenost s výpraskem a ten pocit vzrušení během něj i po něm. Kdysi jsi ho zažila a teď ti chybí nebo ho znáš jen z vyprávění od kamarádek, které ho už dostaly ? Nelenoš doma jsou prázdniny pojď si tento zážitek naplno užít . Já 35 s vlastním zázemím, vybavením i zkušenostmi.

[email protected] Jihomoravsk, Olomoucký kraj..   

Default User Image
Nela (Ne, 18. 8. 2024 - 03:08)

Je mi 16 let a ještě nikdy jsem nedostala výprask 

Default User Image
Přísná (Út, 20. 8. 2024 - 11:08)

Co není, může být. 

Default User Image
Víťa (Ne, 18. 8. 2024 - 07:08)

Až budeš plnoletá, tak to můžeš napravit.

Default User Image
Bianca (Čt, 15. 8. 2024 - 13:08)

My doma dětem na zadek (zatím?) nedáváme. Jsou ještě malé a nezlobí, když už, tak stačí domluva. Každopádně už několik let aplikujeme dostávat na zadek na mé půlky od manžela za chování. Vzniklo to po takovém velkém průšvihu, kdy to bylo řešení místo rozvodu a nějak nám to zůstalo. Nedokážu už si představit fungovat bez toho. Nejedná se o žádné erotické hrátky, je to skutečný nářez. Většinou za prohřešky jako je utrácení, scény s tchyní a pozdní příchody s večírků. Ať se jedná o jakýkoliv trest, tak za něj dostanu stejně. Vždy v soukromí v ložnici se na vyzvání svléknu sukni/kalhoty a kalhotky. A v koutě čekám s vystrčeným zadkem. Manžel to někdy schválně prodlužuje a jde se třeba sprchovat. Pak mě ohne přes koleno a bavíme se o tom co se stalo, když třeba neodpovídám nebo nějak provokuji, tak mě plácne. Po tomto mi naplácá rukou, co se do mě vejde, ani to už nepočítá. S rudým zadkem stojím zase v koutě a pak si musím dojít pro kartáč na vlasy a poprosit o trest, kleknu si na postel a dostanu 5 ran, po každé poděkuji a je naštěstí konec.

Default User Image
Tereza (Po, 19. 8. 2024 - 14:08)

Ahoja, tak rukou a 5 ran kartáčem sice bolí, ale zkus rákosku :D  My ji s manželem ve skříni v ložnici máme a za průšvih je výprask na holou s ní. Většinou 25-50 ran a to je teprve peklo na zadku :D  Výhoda je, že dávám i já jemu, když má průšvih :D 

Default User Image
Vincek (So, 17. 8. 2024 - 22:08)

hehehe, co ty nevymyslíš za blbiny

Default User Image
Janička (Čt, 15. 8. 2024 - 13:08)

Já dostávala jako malá vždycky jen na holou, prý ať se stydím. Ta nahota mi vadila vždy více než ten samotný trest. Bohužel zpětně musím říct, že to bylo třeba a i já občas dětem nasekala na holou. Teď už mám děti velký a vnučka takto výchovávaná není. Upřímně si však myslím, že to smysl má. Zrovna nedávno jsem byla na návštěvě u sousedky, co dala vnukovi za to, že opakovaně neposlechl a lezl pod auto. Tak jsem si opět uvědomila, jak by někdy ta moje vnučka potřebovala, to však nezáleží na mě.

Default User Image
Zlobidlo (So, 17. 8. 2024 - 22:08)

Hezky večer moc rad bych si svami psal o Vyprasku Pokud mate [email protected]

Default User Image
Linda (St, 14. 8. 2024 - 16:08)

Já když už se rozhodnu pro trest pro mé dospívající dcery, tak též volím dát na holou. Můžu lépe kontrolovat průběh trestu a vyhodnotit jeho konec. Další důvod je stud u dcer, které se stydí špulit holý zadeček. Já je trestám takto výjimečně, trvám však na tom, že musí dostat na holou a být ohnutá přes kolena a to z důvod  toho, že si připadali jako malé holky. Dávám hlavně sekec rukou, občas vařečkou. Holky už zazily i kartáč na vlasy a proutek. Je ji  20, 18  a 15. Dokud je živím a bydlí pod mou střechu, trestům se nevyhnou. Jsou však hodné. Za prázdniny dostala jen ta patnáctiletá, protože už to s ní bylo k nevydržení, tak dostala rovných pětadvacet na holou vařečkou.  

Default User Image
Magda (Po, 19. 8. 2024 - 15:08)

Já s tím musím souhlasit, když už holky jsou zralé na výprask, jedině a zásadně na holou! Sundal kalhoty a nasatvi holý zadek je pro ně trest sám o sobě v jejich věku (16 a 13 let). Samozřejmě to taky mnohem víc bolí a já vidím stav zadku při výprasku. V průběhu let se měnily i pomůcky jako rukou ohnuté přes koleno, vařecha v ohnutí přes koleno, nyní rákoska nebo gumová hadička v kleče na posteli po víc ranách v leže.

Default User Image
Zlobidlo 124 (So, 17. 8. 2024 - 22:08)

Hezky večer nepopovidala by ste si o vyprasku prosim [email protected]

Default User Image
zz (Čt, 15. 8. 2024 - 13:08)

zz

Default User Image
Mirek (St, 14. 8. 2024 - 21:08)

To ještě dáte, když je třeba, na holý zadek i té nejstarší?

Default User Image
Linda (Čt, 15. 8. 2024 - 12:08)

Ano, dám. Všechny dostávají stejně, zlobí stejným způsobem, tak mi nepřijde fér jednu trestat méně. Až budou bydlet samy nebo klidně i se mnou, ale přispívat i kdyby jen symbolicky na nájem, tak dostávat na zadek nebudou vůbec. Zatím však mám všechny ještě ve škole a příjem nemají, takže za ně mám zodpovědnost. K tomu nejsem krkavčí matka, dostanou výjimečně a bez diváků. Jsou hodný, tak není třeba trestat. Za prázdniny dostala jen jedna, furt odmlouvala, neplnila si povinnosti a byla sprostá. Nedalo se to už, napomínala jsem ji měsíc skoro denně. Takže to, že tento týden dostala mi přijde adekvátní. Za tentorok dostala ještě jednou kvůli opakovanému zážkoláctví, též na holou vařečkou jako nyní. Prostřední dcera letos též dostala 2x a oba případy kouření, má astma, takže pro ni nebezpečný, takže oboje vařečkou. A ta nejstarší letos jednou za lennost, drzost a celkově ji už bylo dost a domluva nic, tak nejdříve jsem chtěla rukou jen, jenže odmítala spolupracovat, tak mě to naštvalo a snad po pěti letech jsem došla pro proutek na zahradu, dostala tedy 29 rukou a zbylých 5 proutkem a ač mi ji bylo líto, tak to bylo skutečně třeba. Já osobně na zadek dostávala doma taky a to až do 25 let, kdy jsem si našla vlastní bydlení. Byla jsem však trestaná přísněji, to bych však holkám nedělala. Stačí jen výjimečně. 

Reklama

Přidat komentář