Reklama

Chodíte nazí doma?

FukkingHoa (Po, 23. 7. 2007 - 15:07)

SLONE, mas svatou pravdu, aspon nekdo ma zachovan rozum, boze, uz jsem se lekla, ze civilizace vymrela...

Petr (Po, 23. 7. 2007 - 11:07)

Tahle diskuze je plna uchylů, to je pravda, protoze démonizovat nahotu a nahé tělo může asi jenom úchyl nebo pořádný puritán.
A vztah matka-syn, dcera-otec také. Nevím, kdo jaké má sexuální představy o svých rodičích, ale u zdravého člověka určitě sexuální puzení nebudí. Doba je dneska taková, že nahé tělo se automaticky spojeno se sexualitou nedejbože s něčím horším. Pokud ale někdo byl např. na nudi pláži, dá mi za pravdu, že to je spíše antisexuální věc a zdravého chlapa dokáže více vyrajcovat svůdně oblečená žena než nahé tělo.
Nahé tělo je o pocitu svobody, pocitu toho že se nic nestahuje, netlačí a nezapařuje se.
A k holé prdeli jen toto: horší chodit doma v zapařenejch a smradlavejch nohách než holým zadkem.

vačice (Ne, 22. 7. 2007 - 23:07)

slone, ty jo, ty se mi zamlouváš..

slon (Ne, 22. 7. 2007 - 23:07)

Jendo mně je tvá pomatená žena u zadnice, ale z tebe už jde vážně strach. Napiš mi adresu a já tam pošlu sociálku, aby vám děti odebrala.

Návštěvník (Ne, 22. 7. 2007 - 20:07)

www.rychlyprachy.cz super web, co vsechno zeny udelaji za penize....

Jenda (Ne, 22. 7. 2007 - 18:07)

Slone, jsi Jean maria Vianny nebo jak nebo Radim, nebo XXCD:-) že asi budete stejného mdlého rozumu:-)
Co vy máte proti holé řiti:-)?Třeba má žena ji má na rozdíl od Vás pěknou:-)
A kde čteš, že k tomu nutíme děti:-)
Kupte si brejle, nebo raději neslézejte ze stromu :-)

slon (Ne, 22. 7. 2007 - 17:07)

Nevim co má kdo proti tomu chodit oblečený? Je to naprosto přirozené od doby co člověk vzal rozum, pouze některé primitivní národy v Africe chodí polobnažené, ale tam zase je vedro že. Pokud má někdo tolik nedostatku vkusu že chodí doma s holou řití a vede k tomu své nebohé děti, prosím, vždy má možnost vrátit se tam odkud přišel, tj. do pralesa na strom. V naší pokrokové civilizaci nemá ovšem co pohledávat.

slečna (Ne, 22. 7. 2007 - 16:07)

moje mamča od jak živa chodila nahá, ale jen když se vysprchovala.tak potom chodila nahá a mě to nepřišlo nikdy divný.táta teda doma nahatý nechodí a ani já ani moje ségra to už by mi bylo divný přece jenom.asi to bude tím že sme se ségrou holky tak nám u mamči nevadí.a nevadí to ani tátovi :) proč taky že, ještě si rád šáhne.

Jenda (Ne, 22. 7. 2007 - 16:07)

Pavle, ty si vážně po použití WC nemeješ zadek ?:-)
Já se ženou teď v těch vedrech chodíme po bytě nazí a když někdo zvoní, tak prostě chvíli počká...když teda není ohlášený nebo to není pošta.
Máma mě taky umejvala s bráchou i se sestrou a nahý jsme byli všichni, sestře to začalo vadit až když potkala ve čtrnácti svou první lásku. Nevím jestli to pomyšlení, že ten její nás třeba překvapí a uvidí v koupelně nahatý (nevím proč ji to napadalo, v tom bytě bylo do koupelnovejch dveří průhledný okno, ale že by z něj někdy spadl závěs,to si nevzpomínám) nebo že ten její byl silně věřící a začal ji hustit biblickými příběhy o Sodomě a Gomoře:-)
Nepotkal jsem ještě člověka, kterej by v pubertě z vášně ojel svou matku, jako v "romantickým" filmu z Novy. takže tohle neumím posoudit:-)

Bastet (Ne, 22. 7. 2007 - 14:07)

Něco na sebe rychle hodím, nejčastěji lehké letní šaty, které mám pro ten účel stále při ruce.
Musím říct, že žiju jen s přítelem, kterému tohle ani trochu nevadí... :-)

bara (Ne, 22. 7. 2007 - 14:07)

a co delate kdyz nekdo zvoni? cela rodina se bezi rychle obliknout?

Pavel (Ne, 22. 7. 2007 - 14:07)

Mě to přijde divný. Když jsem bydlel u našich, bylo normální to, že si mamka doma občas sundala sukni a chodila třeba celý odpoledne v punčocháčích, kalhotkách a halence. Hlavně když bylo vedro. Ale nikdy ne nahá. Stejně tak já ani brácha jsme nazí po bytě nechodili. Když bylo horko tak v trenkách nebo kraťasech bez trička. Naopak bylo normální že jsme se před ní nestyděli v koupelně. I v 15-16 letech nám chodila mydlit záda a vůbec mi nepřišlo, že jsem před ní nahej. Nakonec táta nebyl, takže ty moje ranní erekce a mokrý pyžama mi musela stejně vysvětlit ona. Ale před námi nahá nechodila.
Dnes s manželkou po bytě taky nazí nechodíme, ve spodním prádle ano, děti zatím nemáme. Neumím si představit, co by dělala moje žena, kdybych přišel ze záchodu (a byl na velký), neumyl si zadek a sednul si nahej na gauč k televizi. Fuj!

Tonda (So, 21. 7. 2007 - 22:07)

Vidím, že tahle diskuze je plná úchylů a zastydlých pubescentů:)
Když se má žena opalovala nahá a její děti běhaly kolem po trávě, ani je asi nenapadlo, že by to pro ně měl být objekt sexuálního uspokojení. Nenapadlo je to ve dvanácti letech, v šestnácti...a ve dvaceti už byli ženatí a tuším, že co vlastně mají holky v klíně stejně věděli už dávno, jako já, asi od osmi let:) Bohužel, doba je zlá a horší se,přesto, že na rozdíl od doby totalit proběhlo určité "pohlavní osvobození" i filmy pro mládež ukazují lidskou nahotu jako prostředek jen k jedné jediné věci:) Když už ne jako něco smrtelně hříšného, jak můžeme vidět v polské tvorbě. Takže se vůbec u některých nedivím tomu puritánskému přístupu:) Čím víc ohně, tím víc vody:)

Bastet (So, 21. 7. 2007 - 22:07)

Já chodím doma v tomhle počasí zásadně jen v kalhotkách, nahoře bez. Je to BÁJEČNÝ POCIT, připadám si jako když jsem byla malá a chodila tak v létě všude, ta volnost... V tomhle trochu závidím chlapům, že tak můžou chodit i po venku! :-)))

Návštěvník (So, 21. 7. 2007 - 16:07)

Tak tak, fukkingHoa, mas svatou pravdu. Jestli s timhle Petr nesouhlasi, tak je to uz asi fakt pedofil. Ptat se tahle debilne, jestli je to normalni a ok pro svou dospivajici dceru videt ho naheho. Proc ji rovnou neukaze jak se onanuje a pak muze rovnou soulozit se svou zenou pred svymi detmi...proc ne?

FukkingHoa (So, 21. 7. 2007 - 16:07)

Jo - a rozhodne bych se o sve rodice postarala, o tom zadna. Je je zboznuju, i kdyz pred mnou nazi nechodi.:-)))) spis o to vic. Fuj, jen predstava obnazeneho tatinka mi obraci utroby. Pro me, jako pro zenu, je 1.muzskym sexualnim symbolem pochopitelne penis. A ten chci videt jen u svych )potencialnich) sexualnich partneru, NIKOLI u sveho otce! Nemam incestni sklony.

U naha matka a syn?? Probuh, projdete si nespocet clanku tady i jinde a dozvite se neco o klukovskych erotickych predstavach! Matka vzrusuje skoro kazdyho druhyho, tak proc to jeste zamerne prizivovat a provokovat. Prsa jsou nejviditelnejsi zensky eroticky symbol. Syn je taky muz a matka zena. Kor dospivajici to tak muze snadno vnimat. Pred svym sysnem bych NIKDY naha nechodila. Pripadalo by mi to, ze ho provokuju a chci dohnat k nejake sexualni aferce. Fujtajbl.

FukkingHoa (So, 21. 7. 2007 - 16:07)

Jasne, je to prirozeny, ale je i spousta dalsich prirozenych veci, ktere si schovavame pro sebe (co se treba zastavit v pulce Nardni tridy a vysrat se tam do kanalu? Vzdyt je to prece PRIROZENE, ne? Sere kazdej! Co talhle nahlas prdet v divadle? Taky prirozena vec, dela to kazdej! A co si treba zacinat ve fronte v obchode vyndavat susne z nosu ci zacit masturbovat? Vzdyt je to VSECHNO PRECE TAK PRIROZENE, NE?)

Neumim si predstavit slusnou, stredostavovskou rodinu treba v minulem stoleti ci jeste pred nejakymi 50lety, jak se prochazi naha. Neumim si predstavit, ze muj pradedecek tovarnik a jeho manzelka-dama jaksepatri, couraji po baraku pred sluzkama jak je pambu stvoril.

Ja svoje rodice nikdy nahy nevidela (je mi 28let), netouzim potom, spis by me to traumatizovalo, predevsim u otce. Ten chodi maximalne ve spodnim pradle, kdyz se obleka, ja sama bych taky naha pred nimi nikdy nesla. Ani pred maminkou.

Ja vim, jsem jejich dite, prebalovali me a myli zadek, ale uz NEJSEM mimino probuh!

Kazdy ma narok na nejakou svou intimitu

Muj sexualni zivot to rozhodne nijak nenarusilo, nejsem v nem v zadnem pripade pruderni a netykavka.

Nahota, vylucovani, prdeni, onanie apod.jsou veci nejvyssi intimity a ta by mela byt zachovana, at uz jde o rodice a deti.

Proste jsou veci, ktere se v nasi spolecnosti nedelaji, nehodi se to.
Jsou urcite veci, ktere nas odlisuji od zvirat. Nekdo ale zrejme "clovekem" byt netouzi. K tomu neni co dodat,

René Novák (Pá, 20. 7. 2007 - 17:07)

Na takové šibaly jako je p.Petr se musí pěkně zvostra: trestní oznámení, řádný soud a do nápravného zařízení s ním.
Tam už by mu Aladár Žiga či Koloman Démetér ukázali nahé penisy, že by nestačil nastavovat zadek,nestyda jeden.
Chudák jeho dcera.

Belatrix (Pá, 20. 7. 2007 - 15:07)

Petře, proč se s náma nedá diskutovat? Protože nesdílíme tvůj názor? O tom přece diskuze je.
Já zas nevidím žádné spojení mezi chozením doma naostro a tím, že ve stáří je člověk v domově. Ty jako laik stejně nejsi schopen poskytnout starému člověku takovou péči, jako zdravotní personál.
Hele a jak to vlastně děláte, když příjde návštěva? Běžíte se oblíct, nebo chodíte nazí i před ní?

Belatrix (Pá, 20. 7. 2007 - 15:07)

Petře, proč se s náma nedá diskutovat? Protože nesdílíme tvůj názor? O tom přece diskuze je.
Já zas nevidím žádné spojení mezi chozením doma naostro a tím, že ve stáří je člověk v domově. Ty jako laik stejně nejsi schopen poskytnout starému člověku takovou péči, jako zdravotní personál.
Hele a jak to vlastně děláte, když příjde návštěva? Běžíte se oblíct, nebo chodíte nazí i před ní?

Reklama

Přidat komentář