Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Vanda (St, 14. 8. 2024 - 19:08)

A k čemu jsi dospělá? Dřív to byl na venkově oblíbený trestný nástroj někdo je i ve vesnicích vyrabel

Default User Image
Zuzana (St, 14. 8. 2024 - 22:08)

Vanda a co raději rakosku?

Default User Image
Vanda (St, 14. 8. 2024 - 22:08)

Vím že rakoska je fajn ale ty dutky mě vzrušují jak mají více řemínku kámoška   je používá mají 7 řemínku a ona na nich ještě udělala uzliny je s nima moc spokojena

Default User Image
Zuzana (St, 14. 8. 2024 - 22:08)

Tak to je šikovná a na koho je používá? 

Default User Image
Radka (Út, 6. 8. 2024 - 12:08)

Já když jezdila na prázdniny k tetě na vesnici, tak rákoska na zadku byla téměř denně :) Samozřejmě ne každý den výprask pětadvacet a víc ran. Ale setřenkou jsme pořád něco vyváděli a večerní ohnutí přes stůl a dostat pár na holou bylo bežné :) No a když příšlo na pořádný výprask tak jelita od rákosky týden. 

Default User Image
Zuzana (Út, 6. 8. 2024 - 22:08)

To je spravne

Default User Image
Magda (Pá, 2. 8. 2024 - 21:08)

Vyprask sem prezila jen mam jeste peklo na zadku chvilku budu moc hodna divenka

Default User Image
Zuzana (St, 14. 8. 2024 - 19:08)

Nebyl nějaký další výprask?

Default User Image

Kolik jsi dostala ? A co teta byla opět u výprasku a měla nějáké nové hlášky :D ? 

Default User Image
Magda (Pá, 2. 8. 2024 - 22:08)

Nevim presne nepocitala sem asi pade teta byla a opet blby kecani

Default User Image

Tak to je slušnej počet. Když se trošku přihlásí, tak je i krev.

Tělíčka bývá často? A co tak pořád vyvádí, že se nestačí zadek ani uzdravit ? 

Default User Image
Magda (So, 3. 8. 2024 - 22:08)

Docela jo uz sem dostala vyprask i od ni a je to taky hruza zadek se mi jen tak nezahoji

Default User Image
Magda (So, 10. 8. 2024 - 08:08)

Vcera vyprask od tety samozrejme na holou i s kecama uz mam opet na zadku jelita

Default User Image
ZKL14LL (Ne, 11. 8. 2024 - 18:08)

Já jsem dostal včera řemenem,už jsem docela dlouho nebyl bit,no včera to přišlo,dostal jsem před sestřenicí,ta sice neměla připomínky ale já se hrozně před ní styděl.Ležel jsem  na gauči a měl vystrčený před ní zadek ,byl jsem poprvé bit před návštěvou.

Default User Image
Bohunka (Pá, 2. 8. 2024 - 19:08)

Já za chvíli taky dostanu a jelita mám na prdeli porad

Default User Image

Ahoj co jsi provedla, kdy tě ten vejřez čeká a s jakým počtem počítáš ?   

Default User Image
Honza (So, 27. 7. 2024 - 12:07)

Hledám kluky okolo 16–18 let, kteří doma stále dostávají výprasky od rodičů a nevadilo by jim si o tom psát a podělit se o zážitky s někým, kdo se o tom chce dozvědět víc

E-mail: [email protected]

Default User Image
zz (Ne, 28. 7. 2024 - 20:07)

zz

Default User Image
PipiLove (Pá, 26. 7. 2024 - 11:07)

Kvůli spamům vkládám znovu:

Jsi neposlušná, zlobivá a nadržená slečna/ žena, která by potřebovala pár facek, výprask na holou zadnici a naučit se poslouchat a potěšit? 

Vzrušují mě prsaté a submisivní ženy a proto hledám submisivně založenou ( možno i switch) kamarádku s výhodami . Mladá Boleslav a okolí, vlastní zázemí výhodou. 

Mám fetiš na větší prsa, která ráda mazlím, líbám, saji, olizuji a ojíždím. Já 39/ 90/ 163 . Při těle, prsatá, milá a sympatická 😘 Nenechám proutek, pásek, vařečku ani ruku zahálet a ani se po čase nebráním výměně rolí. 

Napíšeš mi svůj email? Odepíši všem zlobidlům.

Pouze ženy od 18 - 50 let. 

Default User Image
PipiLove (Pá, 26. 7. 2024 - 11:07)

Kvůli spamům vkládám znovu:

Jsi neposlušná, zlobivá a nadržená slečna/ žena, která by potřebovala pár facek, výprask na holou zadnici a naučit se poslouchat a potěšit? 

Vzrušují mě prsaté a submisivní ženy a proto hledám submisivně založenou ( možno i switch) kamarádku s výhodami . Mladá Boleslav a okolí, vlastní zázemí výhodou. 

Mám fetiš na větší prsa, která ráda mazlím, líbám, saji, olizuji a ojíždím. Já 39/ 90/ 163 . Při těle, prsatá, milá a sympatická 😘 Nenechám proutek, pásek, vařečku ani ruku zahálet a ani se po čase nebráním výměně rolí. 

Napíšeš mi svůj email? Odepíši všem zlobidlům.

Pouze ženy od 18 - 50 let. 

Reklama

Přidat komentář