Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Zuzana (Čt, 18. 7. 2024 - 00:07)

Ještě bychprdala     

Default User Image
Zuzana (Čt, 18. 7. 2024 - 00:07)

Ještě bychprdala     

Default User Image
Sára (Čt, 1. 8. 2024 - 22:08)

To nemůžete myslet vážně. Trochu se nad sebou zamyslete a pouvažujte, jak byste se cítila Vy, kdyby Vás a Vaše tělo někdo takto zneužil a poškodil. A ne, toto skutečně nemůžete označit jakožto výchovný prostředek, i kdybyste si říkaly a odůvodňovaly své chování jakkoliv, ještě k tomu u svých vlastních dcer a takto starých, tak to nelze ospravedlnit. Zamyslete se nad sebou a svým chováním a zda by nebylo vhodné ho změnit.

Zda to stále vidíte jakožto zbytečnou věc (toto zamyšlení se nad svým chováním) a jako zcela normální, takto trestat někoho, ať již dceru nebo syna, tak je mi Vás líto. Je mi Vás líto a doufám, že se od Vás dítě co nejdříve odpojí a už Vás nikdy nekontaktuje. Popřála bych Vám hodně štěstí v životě, ale takovým lidem bych ani ruku nepodala, natož na ně promluvila.

S pozdravem, Sára 

Default User Image
zz (Po, 15. 7. 2024 - 14:07)

zz

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 22:07)

nech toho úchyláku, necpi sem ty děti kretene.

Default User Image
Honza (Pá, 12. 7. 2024 - 13:07)

Po čtrnácti dnech v pásu cudnosti si má žena pozvala domů větší společnost. Pás mi sundala a já je nahý a ztopořený  obsluhoval. Když byly všichni na mol má žena mi dala výprask.

Anonym (Pá, 12. 7. 2024 - 21:07)

A pak ošukali zenu

Default User Image
Anonym 2 (Pá, 12. 7. 2024 - 10:07)

Dobrý den je mi 14 ,a nikdy jsem nedostala výprask, ráda bych ale slyšela jak rákoska, nebo pásek létají vzduchem a tvoří jelita na mé holé zadnici, za hříchy, které dělám. Neučím se a ze školy někdy přinesu i za 4, pokoj si moc neuklizim a jsem, odmlouvám rodičům, a když mi řeknou ať položím telefon , neudělám to. Jak byste mě potrestali vy? Klidně se rozepiste jak, kolik ran, čím, kde a přes co... ráda si přečtu,jak by mě trestali v jiných rodinách

Default User Image
Otin (Ne, 14. 7. 2024 - 22:07)

Ozvi se na [email protected] 

Default User Image
Otin (Ne, 14. 7. 2024 - 22:07)

Ozvi se na [email protected] 

Default User Image
Michal (Ne, 14. 7. 2024 - 18:07)

Můžeme si o tom popovídat, napiš na

[email protected]

Anonym (So, 13. 7. 2024 - 16:07)

Ahoj napiš na [email protected] rád se domluvíme na viprasku nebo jestly někdo potřebuje poradit s dítětem a trestem 

Default User Image
David (So, 13. 7. 2024 - 07:07)

Napiš mi na email [email protected] rád ti to popíši 🙂

Default User Image
Bohunka (Pá, 12. 7. 2024 - 21:07)

Dala bych ti protože nejsi zvykla "jen" 70 ran rákoskou na holou prdel

Default User Image
zdeněk (Pá, 12. 7. 2024 - 20:07)

U nás  když jsem chodil do školy a přinesl jsem třeba 4 ,nejdříve jsem dal podepsat  žákovskou ,potom jsem si musel sundat kalhoty i trenky ,ohnot se přes opěradlo  ,křesla nebo postele a  pořádně vystrčit zadek.Někdy jsem dostával před kamarádkou stejně starou ,Po přípravě začal svištět řemen,zadek jsem měl při výprasku vystrčený směrem k dívajícím.

Default User Image
zz (Pá, 12. 7. 2024 - 18:07)

zz

Default User Image
Víťa (Pá, 12. 7. 2024 - 17:07)

Zkroutil bych ti ruce za zády, rozepnul bych ti kalhoty a stáhl ti je ke kolenům, sedl bych si a přehnul si tě přes svoje kolena, stáhl bych ti kalhotky do poloviny stehen, a pak bys dostávala vařečkou tak dlouho, dokud bys neměla zadek celý červený. Pak bych tě s holým zadkem poslal deset minut klečet v koutě.

Default User Image
Anonymní trestaná (So, 13. 7. 2024 - 15:07)

Takhle přesně jsem dostala za vysvědčení holek nařezáno já. Ony tedy také, ale to společné klečení pálí víc jak zadek.

Default User Image
Anonym 2 (Pá, 12. 7. 2024 - 23:07)

Klečet na vařečce nebo hrachu?

Default User Image
Víťa (So, 13. 7. 2024 - 07:07)

Na hrachu.

Reklama

Přidat komentář