Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
David (Čt, 11. 7. 2024 - 12:07)

Ahoj Klári, napiš mi na [email protected]

Default User Image
Klára (Pá, 12. 7. 2024 - 23:07)

Ahojky,a co by jsi chtěl slyšet zajímavého? 

Default User Image
David (So, 13. 7. 2024 - 07:07)

Víc informací o tom proč ti chce máma pořád dávat na zadek, jaký je to pocit atd. Nikdy jsem na zadek nedostal. Tak mi napiš na [email protected] můžeme o tom pokecat 🙂

Default User Image
Petra (St, 10. 7. 2024 - 11:07)

Já podobnou, kdy mi před týdnem mamka přišla v mých 19 letech dát na prdel. Nejdřív sem se nedala, nenastavila holý zadek atd jako vždy. Nicméne to tak stejně dopadlo, protože mě začala šlauchem řezat ve stoje přes nohy atd. No bylo lepší nastavit holou a zkusit to nějak vydržet. btw jelita mám ještě dnes na zadku :)

Default User Image
Sára (Pá, 2. 8. 2024 - 00:08)

Ahojky, je mi líto, že si tímto procházíš a je mi jasné, že to nejspíš není nejjednodušší a že si myslíš, že není jiného východiska. Ale skutečně je, ať již oslovení nějakého psychologa, který se nachází v nějaké rodinné poradně, tak oslovení nějakého tobě blízkého, u kterého víš, že nepůjde za tvými rodiči, ale zastane se Tě. Jsem si jistá, že ať se svěříš komukoliv, ve kterém máš důvěru, tak ti pomůže, i kdyby to znamenalo opuštění rodičů a nastěhování se k nim.

Věř mi, že v tom nejsi samotná a že toto není normální chování rodičů, a ani akceptovatelné chování rodičů.

Default User Image
Klára (St, 10. 7. 2024 - 12:07)

Takže takhle te vlastně donutila se svléknout a nechat si dát na holou. Jestli to zkusí na mě znova, nedám se 

Default User Image
Petra (St, 10. 7. 2024 - 19:07)

jooo, nakonec jsem dostala klasických 30 ran šlauchem na holou no 

Default User Image
David (Čt, 11. 7. 2024 - 13:07)

Ahoj napíšeš mi o tom víc na email [email protected]

Default User Image
Klára (St, 10. 7. 2024 - 20:07)

Když na tebe máma vlítla,tak ti nařídila sundat kalhoty a nebo se ti je i pokusila sundat sama?

Default User Image
Jaruna (Ne, 7. 7. 2024 - 18:07)

Matěj mě dneska hodně zlobil, je mu pět, ale je pořádně drzý. Tak jsem ho zahnala do koupelny, musel tam jít bos. V koupelně si musel vyhrnout kraťasy nad kolena a kleknout si tam na dlaždičky. No a tak tam klečí s holejma kolenama, chodím se dívat, jestli se tam nefláká a pořádně klečí, už tam bude půl hodiny. Chodí tam se mnou i dcerka Laura, té je osm a sleduje  se mnou trestaného Matěje. Chci mu ještě nařezat, mám mu dát na holou, co myslíte? A nebo by stačilo mu sundat jenom kalhoty, nasekat mu na spoďáry? A mám ho přes něco přehnout, nebo ho někam položit? A čím mu mám nařezat? A co kdyby ho bila i Laura?

Default User Image
zz (Po, 8. 7. 2024 - 13:07)

zz

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 18:07)

Oba do naha a rezat prutem

Default User Image
zz (Po, 8. 7. 2024 - 13:07)

zz

Default User Image
Zuzana (Ne, 7. 7. 2024 - 21:07)

Taky si myslim prutem a co nejvíc ran

Default User Image
zz (Po, 8. 7. 2024 - 13:07)

zz

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 22:07)

I Laure

Default User Image
Jaruna (Ne, 7. 7. 2024 - 19:07)

Laura byla hodná, ta bita nebude ale bude se dívat na Matějův výprask a bude se mnou spolupracovat. Už jsem se rozhodla, že mu nechám tričko, jinak půjde všechno dolů. Před trestáním si Matěj donese z kuchyně židli a pak se přes ní přehne. A pak bude bit. Nejdřív dostane vařečkou a pak ještě prutem. Laura ho zbije vařečkou a já tím prutem. Za chvíli bude ten Matějův holý zadek porestán....

Default User Image
zz (Po, 8. 7. 2024 - 13:07)

zz

Default User Image
Zuzana (Ne, 7. 7. 2024 - 21:07)

Tak co Jarunko jak to proběhlo?

Default User Image
Jaruna (Út, 9. 7. 2024 - 15:07)

Matěj dostal jenom v to tričku, byl přehnutý přes židli. Zbily jsme ho obě, jak jsem psala.

Reklama

Přidat komentář