Reklama

Sex s tchyní

Anonym (Pá, 19. 7. 2024 - 15:07)

To jsou jen tvoje vlhký sny který tady smolíš. Klidně přejdi do svých oblíbených diskuzí o spodním prádle chlapců či nošení tang kde taháš rozumy a vyzvídáš.

Default User Image
J.K. (Pá, 19. 7. 2024 - 16:07)

A za to,že tebe ženy nedajú,alebo sa ti nepostaví,pretože si impotent,tak druhým nezáviď,ty tupče.

Anonym (Pá, 19. 7. 2024 - 16:07)

Ale jdi ty deviantní buzno. Jsi znám svými uchylackymi příspěvky.

Default User Image
J.K. (Pá, 19. 7. 2024 - 16:07)

Ja inde neprispievam.Takže píš za seba.

Anonym (Pá, 19. 7. 2024 - 13:07)

Tak to máš dobrý. Se mnou "svokra" sex odmítala a říkala abych se raději vyhonil, že ona taky tak řeší svoje chtíče.

Anonym (Čt, 18. 7. 2024 - 17:07)

Jednou jsem málem sex s tchýní měl. Vrátil jsem se později a v náladě z hospody, nadržený a natěšený, že si zašukám. Doma jsem se svlékl do naha, umyl si genitálie a ztopořený se hrnu potmě, do ložnice. Už ležela v mé posteli. Sáhl jsem jí do vagíny. Byla mokrá a připravená. Stačilo jen se převalit, zasunout ptáka a mrdat. Najednou mne zadržela, jednou rukou mi stiskla varlata, druhou mi uchopila penis a rychle a zkušeně mne vyhonila. Když mne vystříkala, tak zašeptala: "Hanka spí v obýváku. Jdi za ní a potěš raději jí." Byla to tchýně. Přijeli i s tchánem na nečekanou návštěvu a manželka je uložila v ložnici. Poradila si se mnou po svém a bez nevěry v rodině. No, vzrušilo mne to tak, že jsem si to rozdal i s Hankou. Šukali jsme dlouho do noci a budili její rodiče. Slyšeli jsme, že si to rozdávají taky. Sex je hodně nakažlivej.

Anonym (St, 17. 7. 2024 - 09:07)

Sex s tchýní je dost riskantní. Manželka, její dcera, je jí bližší než vy, jako zeť. Obě jsou ženy a vy muž, čili cizí element. Pokud tchýně není vyloženě nadržená děvka, která si o to řekne, moc šancí nemáte. Nejen, že se to může provalit, protože se znají, ale taky si to řeknou a máte rozvod na krku. 

Povídám, že jí to sluší a že by stála za hřích a manželka se dozví, že jem jí dával nemravný návrhy. Když vás uvidí nahýho, tak jste se před ní obnažoval a ukájel. Přitom vám sama vlezla do koupelny. Vidí, že máte erekci a odpálí vás, aby ste se radši vyhonil a zapomněl na mrdačku s ní. Když vás schválně přistihne při honění, tak ste se předváděl a při tom jí postříkal semenem, který na sebe sama nakydala. Taky se opila, že nemohla chodit, vyválená, poblinkaná a tak ste jí vysvlík, umyl, oblík noční košili a uložil do postele a ona si postěžuje, že ste se na ní díval, když byla nahá a pak se pokusil jí znásilnit, přesto, že u toho byla i její dcera, která jí myla spodek. Vy ste jí na žabku ani nesáh, jenom jí viděl. Příště to udělá znova, když ste sami a řekne, že když jí vyprstíte a vylížete lasturku, že to na vás nepoví.

Tchyně sou složitý a nebezpečný ženský.

Default User Image
Ales (St, 17. 7. 2024 - 08:07)

Je super když k nám přijede tchýně.o hodně se postará a mi si trochu od dachnem.i mi pomáhá v mejch intimních potřebách.jako dnes ráno než jsem odjel do práce.je to dračice 😉

Default User Image
Ivan (Po, 15. 7. 2024 - 20:07)

Když jsem po střední škole si našel ženskou, která byla o osm let straší rozvedená z dcerou jsem ještě netušil jaký to bude mít jednou zásah do mého života. S přítelkyní jsem se scházel pravidelně, ona někdy přespávala u nás, ale většinou jsem spal u ní já. Ve všem jsme si rozuměli i v posteli. Běžel čas a dcera postupně vyrůstala ve stále hezčí a vyspělejší ženskou až k tomu došlo, že jsme zůstali oba sami doma, dali si nějakou sklenku a skončili jsme v posteli. Toto jsme jsme stále stupňovali až došlo k tomu že moje nová mladá přítelkyně byla se mnou v očekávání. Nezbylo než to mamince vysvětlit, která byla zprvu z toho trochu  nechápavě mimo, nakonec to uznala a dostali jsme oba požehnání. Babička se nám o vnoučka docela i stará a já manželce slíbil, že s babičkou již nic více nikdy mít nebudu. .

Default User Image
Honza (Po, 15. 7. 2024 - 19:07)

Občas mám sex se svou tchýní . Manželka o tom ví a nevadí jí to. Svléknu se do naha kleknu na všechny čtyři a vyšpulím zadek.  Tchýně je v kalhotech a košili. Připne si do pasu umělý penis a pořádně mi protáhne anál. Většinou jsme při tom sami ale občas to dává jako zpestření když má dámskou jízdu. 

Default User Image
Ivo (St, 10. 7. 2024 - 22:07)

S tchýní jsem sex neměl, ale s její sestrou manželky tetou, která byla již několik let rozvedená bezdětná. Jezdil jsem k ní nejprve udělat nějaké chlapské práce, jako řezání dřeva a podobně. Při jednom sprchování vlezla do koupelny a již to šlo ráz na ráz. Zatím manželka o tom neví, ale možná, že se stane a dojde na výměnu.

Anonym (Pá, 28. 6. 2024 - 13:06)

Měl jsem hodnou, starostlivou, pečlivou, upřímnou a současně pěknou tchýni. Byla vdova, ale uznávala jen manželský sex, ve smyslu souložení. Jí samotné stačila autoerotika, o které tvrdila, že je nejlepší. "Na všechno si stačím sama." Dcerám dopřávala sex manželský, ale jinak.... Trávili jsme spolu dost času, když manželka nebývala doma. Kromě koitu jí bavilo úplně všechno. Sledování, šmírování, ráda si o tom povídala a samozejmě hlavně masturbace, společná i vzájemná. "Jsme na světě jen jednou." říkala, než si jí k sobě náhle, v tom nejlepším, vzal pánbíček. (Než přijel doktor a havrani, musel jsem jí obléknout.) I o tom je život.

Default User Image
Zaťko (Pá, 28. 6. 2024 - 08:06)

Je mi 38, svokra má 65, naposledy keď sme boli spolu sami na záhrade, spali sme v jednej miestnosti každý na svojej posteli. Ráno keď svokra vstala išla sa prezliecť do kuchyne, bolo trochu vidno z miestnosti do kuchyne ako sa prezlieka. Z tohto dôvodu sa ešte trochu posunula, aby ju nebolo vidno, avšak ako sa ona posúvala aj ja som sa posúval na posteli, aby som ju mohol vidieť. Keď si to všimla bola akurát hore bez a stretli sa nám pohľady, bolo to zaujímavé, ja hneď vzrušený. Nepovedala mi nič na to ani sme to neriešili, ale aj napriek jej vyššiemu veku my stále chodí po rozume, zakázané ovocie najviac chutí...

Anonym (Čt, 23. 5. 2024 - 14:05)

S vlastní tchyní jsem pohlavní styk neměl i když jsme si dobře rozumněli i v intimitě. Hned na počátku jsme se dohodli, že cokoliv, ale soulož ne. Tvrdila, že si stačí sama a mužskýho už nepotřebuje. Byla dlouho vdova. Její manžel hodně pil, byl nemocný a tak si zvykla se uspokojovat sama, protože s ním bylo sexu velmi málo, nebo vůbec žádný.

Měl jsem důvod, proč na ni nenaléhat. Už jsem si to prožil na nečisto. Když mi bylo osmnáct let, vzal mne rozvedený otec do rodiny, s kterou žil. Tam jsem se seznámil s překrásnou dívkou. Oba jsme se do sebe zamilovali, začali spolu chodit a plánovali společnou budoucnost. Dlouho mi odmítala sex, že je ještě panna. Nenaléhal jsem. Platonická láska mi stačila a na sex jsem měl jiné. Vím, že jsem nebyl férový, ale to, co mne čekalo, to předčilo i mé hříchy.

Jednou jsem přijel neohlášený. Přišla mi otevřít její matka, jen v županu. Nejdřív mne nechtěla vpustit, ale pak si to rozmyslela. V ložnici provozovala divoký sex "panna" s mým otcem a její matka při tom sekundovala, nebo je střídal. Když jsem se ohlásil, následovala prudká hádka, kdo za to může.  Všechno to hodily na otce. Ten se naštval, řekl: "Teď jsi na řadě ty. Užívej si!" A odešel. Zůstal jsem se dvěma nahými ženami. První jsem vzal matku, aby dcera měla stejné pocity jako já. Mrdal jsem jí dlouho, dokud neprosila, že už nemůže. To samé jsem udělal s dcerou. Nakonec mne musely vyhonit a vykouřit semeno. 

Vyšlo nejevo, že takhle to "panna" provozovala od svých patnácti let a nejen s otcem. Rozešel jsem se s ní. Její matka mne několikrát navštívila aby nás zase dala dohromady. Byl i sex, ale byl jsem neoblomný. Nejvíc mi vadilo, že mi všichni tak dlouho lhali. Holka se pak nenáviděla i s mámou, že z ní udělala děvku a odstěhovala se od ní. O dalším jejím osudu nevím.

Anonym (Čt, 23. 5. 2024 - 14:05)

Pro mne to bylo ponaučením, že láska a sex jsou dvě naprosto odlišné věci. Miloval jsem jí tak, že bych jí asi odpustil, ale podváděla by mne celý život. No a otec? Otec byl děvkař, pochlubil se, vše mi řekl a nijak ho to nemrzelo. Zůstali jsme v kontaktu. Když jsem se oženil, nechtěl jsem něco podobného v manželství. Proto jsem neměl pohlavní styky s tchyní i když za hřích by stála. Ne vždy jsem dělal vše správně, ale tohle mne nemrzí.

Default User Image
Lenka (St, 22. 5. 2024 - 15:05)

Já jsem asi největší potvora pod sluncem. Po třináctiletém manželství mi zemřela tchýně, kde jsme s nimi bydleli v jednom domě. Po necelém roce jsem vlezla do koupelny, kde se po sprchování utíral tchán a hrál si s bimbasem. Když jsem se ho zeptala, zda mu to nechybí odpověděl, že ano, tak jsem se mu nabídla a tím to začalo. Začali jsme spolu žít a dopadlo to tak, že jsem s ním otěhotněla.

Anonym (Čt, 23. 5. 2024 - 03:05)

Lenko jazyk za zuby a mlčet. Netuším, jak jsi vyřešila, že jsi přišla s tchánem do stavu, ale nejsi jediná, která podlehla kouzlu okamžiku. 4 roky jsme bydleli s manželem u jeho rodičů v patrovém RD, než jsme si zařídili svoje, oni dole, my nahoře, vstup přes schodiště byl oddělený. Každý svoje soukromí. Byla jsem druhým rokem na MD, z domu jsem částečně pracovala pro svého zaměstnavatele, tchán chodil na směny, vídali jsme se spolu skoro pořád. Vařila jsem i pro ně, abych jim ulehčila. Tchán mi pohlídat malou, když jsem potřebovala chvíli na práci. Manžel dělal turnusy, tak jsem bývala víc sama. Jednou po obědě jsem si s tchánem sedla ke kávě, malá spala, on dostal křeč do nohy, kterou jsem se mu snažila rozmasírovat, co se mi docela úspěšně povedlo, manžel na to trpí taky, tak vím co a jak. Bohužel mu u toho začal tuhnout, čeho si nešlo nevšimnout a mimo masáže jsem ho vzala bezmyšlenkovitě do ruky a udělala mu to rukou. Večer až malá usnula, šla jsem dolů, že mám problém s myčkou. On že se mi na to za chvilku podívá, jen co se oholí. Jako chlap mne od samého začátku vzrušoval, imponoval mi a když přišel, nádherně voněl, nechala jsem ze sebe sklouznout župan a stála před ním nahá. Vzal mne do náruče, odnesl do ložnice a snad do dvou do rána se milovali. Po několika dnech k tomu došlo z mé iniciativy znovu, protože se mi o tak nádherněm sexu jako s ním ani nezdálo. Těšila jsem se na něj snad víc než na manžela a snažila se využít sebemenší okamžik abychom mohli být spolu a mohla si s ním užívat. Tutlám vztah s manželovÿm otcem snad víc než 10 let a nedokážu si představit, že bych se ho vzdala. Manžel je v ložnici úžasný, ale s ním prožívám něco, co se ani popsat nedá. Miluji oba, bohužel.

Default User Image
Jaroslav (Čt, 23. 5. 2024 - 12:05)

Ty naše ženský naši tátové asi přitahují více než mi sami. Já jsem byl stále někde na nějaké zakázce, dosti často jsem dělal do večera, sice vydělal spoustu peněz a večer jsem padnul jako mrtvola a sex byl až na druhé koleji. Můj táta, ten byl v práci osm hodin a více ani ťuk a byl i odpočatý a naopak měl stále choutky někde smočit. Až jednoho krásného dne jsem přijel nečekaně domů pro nějaký materiál, vejdu do domu, kde slyším hlasy v ložnici, otevřu dveře od ložnice a můj táta si to rozdávají s manželkou v plné parádě. Po konfrontaci jsme se s manželkou rozvedli a ona se nastěhovala k tátovi. Ještě, že jsme neměli děti. Teď jsem již ubral a začínám se více věnovat nové přítelkyni. Je to ponaučení, že nejde jen pracovat.  

Anonym (St, 22. 5. 2024 - 16:05)

Jojo. Muži jsou plodní až do smrti. Co na to manžel? 

Anonym (St, 22. 5. 2024 - 13:05)

Kamaráda svedla tchyně. Když je spolu manželka přistihla a začala se rozčilovat, tak jí její máma vynadala, co si to dovoluje, že ona na to má právo. Dcera nechce šoustat, když je třeba a navíc má přednost, protože je starší a zkušenější. Dělá ráda i to, co dcera odmítá. Třeba pít semeno. Po rozvodu zůstal s extchyní, ale už se s ní neoženil. 

Reklama

Přidat komentář