Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Anonym (Ne, 4. 8. 2024 - 07:08)

Pokud si bydlel pouze s mámou tak je to dost na snade. S úsměvem jde všechno líp, není na tom nic špatného když vás nebo vy někoho pristihnete.syn s matkou se tímto vzrusujou navzájem 

Default User Image
Anonymní žena (St, 31. 7. 2024 - 18:07)

Zatím ne , ale ráda bych aby mě přistihla kamarádka nebo já ji. Jen ta představa je vzrušující 🙂

Anonym (Čt, 1. 8. 2024 - 08:08)

Udělej první krok ty a uvidíš, zda to bude mít příznivou odezvu nebo ne. Nic tím neriskuješ. Jsme jenom lidi a onanie je jen přirozená potřeba.

Anonym (Čt, 1. 8. 2024 - 08:08)

Výborně. Lide jako ty podporují masturbacni koutky ve školkách, ty potřebo.

 

 

Anonym (Čt, 1. 8. 2024 - 09:08)

Jak jsi na to přišel? "Výborně". Nic takového podporovat nelze, ani zbrkle odsuzovat dobře míněnou radu.

Default User Image
Vyborne (Čt, 1. 8. 2024 - 12:08)

Tak přesněji. Na základě takových názoru jako máš ty... 

 

 

 

 

 

 

 

Anonym (Čt, 1. 8. 2024 - 13:08)

Samozřejmě předpokládám, že jsme zletilí a svéprávní. Až na prudérní puritány, za každou cenu, hlavně, že vyniknou a ostatním to znepříjemní.

Anonym (St, 31. 7. 2024 - 16:07)

Na chlapeckém internátě jsme měli jenom vychovatelky. Panovaly tam drastické poměry. Například byl krajně omezen náš volný čas. V té době jsem dělal výkonostní sport a potřeboval jsem volno na tréninky. Musel jsem skončit. Nepovolily je. Hodinu po vyučování jsme museli zařezávat na intru a plnit jejich příkazy. Žádné soukromí. Byli jsme sledováni i na WC. 

A tak se brzy stalo, že jsem byl přistižen při masturbaci tamto. Vychovatelka prostě otevřela dveře, narušila moje soukromí a začala vejt. Nenechal jsem se odradit a dokonal jsem. Když bylo všechno semeno venku, tak mne odvlekla k ředitelce. Pohoršující okolnost, že jsem to dělal dál i před ní, až do vyvrcholení. Pohovor a podmínečné vyloučení. Jenže já se hájil tím, že to dělají všichni, protože je to normální životní potřeba, tím pádem to musí dělat i vychovatelky a ředitelka. Byl jsem okamžitě vyloučen. 

Důvod proč, poslali mámě i na školu. Máma mi zařídila pohodový privát u své známé, kde jsem měl onanii povolenou. Ve škole mne pouštěli na WC i v hodinách, abych si ulevil a soustředil se na výuku a nikdo mne tam nevyrušoval. 

Anonym (St, 31. 7. 2024 - 04:07)

Mě přistihla tchýně,a pak sem ji pěkně osukal.

Anonym (St, 31. 7. 2024 - 07:07)

Mě když při tom vidí tchyně tak říká, že je dobře když uspokojuju chtíč doma, ale trvá na tom, abych si od ní udržoval odstup. Vydrží dokud se nevystříkám a pak se ukájí taky a to i přede mnou. 

Default User Image
.cedtující jóžinko (St, 31. 7. 2024 - 04:07)

my máme strach, aby ti ji nepřejel autobus dobře si ji drž !

Default User Image
.cedtující jóžinko (St, 31. 7. 2024 - 04:07)

my máme strach, aby ti ji nepřejel autobus dobře si ji drž !

Anonym (Út, 30. 7. 2024 - 19:07)

Odpadly nám dvě hodiny, protože učitelka náhle onemocněla, tak nás pustili. Přijdu domů a slyším nářek. Myslel jsem si, že se něco stalo a jdu se podívat. Máma nahá  v koupelně a pouští si sprchu na, z roztažených pysků, vylezlýho poštěváčka. Hlavou ode mne. Tak jsem se chvíli díval a pak jsem potichu vycouval. Když ztichla a vypnula sprchu, tak přišla v županu a hned se ptá, jak dlouho jsem doma. Normálně bych řekl, že jsem zrovna přišel, ale vzpoměl jsem si jak mi nadávala do nestydů a nadrženců, když jsem onanoval já. Řekl jsem, co jsem viděl. Zrudla, omluvila se mi a řekla, že od teď můžu taky, ale nesmím o tom s nikým mluvit.

Default User Image
Petra (Po, 9. 9. 2024 - 03:09)

Karma je zdarma. Možná jsi měl s úsměvem dokoukat a počkat až se otočí.

Anonym (Út, 30. 7. 2024 - 12:07)

Když jsem začal chodit na střední, tak jsem musel vlakem. Měl jsem to z nádraží domů asi 3 km. Skoro pokaždý, když jsem došel k prvnímu stavení ve vsi, tak se mi chtělo na malou. Schoval jsem se za křoví a nikým neviděn jsem se vymočil. To ale neuniklo pozornosti paní, která tam bydlela. Přišla za mámou a řekla jí, že se před ní ukájím. Máma mi nic neřekla a sledovala mne. Když viděla, že tam jenom čůrám a nikde žádné sperma nenašla, tak si jí podala, že lže. Ta se přiznala, že si to vymyslela, protože už je dlouho sama a proto má erotický představy, že po ní někdo touží. Nevím na čem se dohodly, ale když jsem tam pak došel, tak na mne čekala a poprosila abych to pro ní udělal bez skrývání. 

Anonym (St, 31. 7. 2024 - 09:07)

Co?

Anonym (St, 31. 7. 2024 - 11:07)

No, vyčůral jsem se před ní. Vzala si na to brejle a řekla, že to nestačí. Že chce vidět i to druhý. Zeptal jsem se co? Odpověděla, že honění a stříkání semínka. Že ví, že před holkama to dělám a před ní se nemusím stydět vůbec, že to nikomu nepoví. Pták už mi stál, tak jsem to udělal. Když jsem se vystříkal, postěžovala si, že to bylo moc rychlý, že ještě není hotová. Teprv pak jsem si všimnul, že kmitá rukou pod sukní. Chtěla abych to zkusil ještě jednou, že mi za to něco dá. Moc se mi nechtělo, protože jsem měl velký výron, ale když mi ukázala kozy, tak jsem se přinutil. Když to měla, tak se chvěla jako osika a sténala dost dlouho. Pak mi dala košik jablek a cukroví. Košík chtěla zpátky. Máma se mě ptala odkud to mám. Řekl jsem jí pravdu, ale honění jsem zamlčel. Stejně na mě poznala, že jsem vycmrndanej. Když jsem vracel košík tak to chtěla zas a odměnila mne stokorunou. Tu jsem mámě zatajil. Stal se ze mě prostitut.

Anonym (Út, 30. 7. 2024 - 05:07)

Někdy je třeba zabránit nejhoršímu. Jeden ze zaměstnanců se přišel poradit a vyžadoval trest. Jeho dcera údajně viděla kolegu při masturbaci a řekla mu to, jako otci. Prý byla v šoku a nemohla se z toho zážitku vzpamatovat. Zeptal jsem se, jestli je zletilá? Bylo jí dvacet let. Pak následoval dotaz jestli s někým chodí, nebo chodila a zda měla s ním pohlavní styk? To už se kroutil, ale přiznal, že asi ano. Z čeho tedy byla v šoku? Prý z neobvykle velkého přirození a taky že po ní údajně požadoval sex. Pak jsem si zavolal toho nestydu. Ten o ničem nevěděl, ale sdělil, že ho před tím sváděla, ale on jí odmítl. Takže pomsta. Navíc stěžovatel měl zálusk na pozici údajného exhibicionisty a pomluvou jí chtěl dosáhnout a tak se na něj s dcerou domluvili. Nakonec to potvrdila i ona. Nechtěl abych to předal policii a sám požádal o ukončení pracovního poměru dohodou. Taková pomluva je velké svinstvo.

Anonym (Út, 30. 7. 2024 - 08:07)

Ještě že jí odmítl. Mohlo to být i znásilnění.

Default User Image
Paní (Po, 29. 7. 2024 - 20:07)

Jednou jsem přes řeku viděla takového mladého rybaříka jak si to s mobilem v ruce a  kalhotami u kolen dělá ve skrytu vysoké trávy. Přišlo mi to hodně úsměvné a přála jsem mu to.

Reklama

Přidat komentář