Reklama

Kopnout kluka do koulí

Default User Image
Sasa17 (Čt, 19. 9. 2024 - 01:09)

Mě jednou holka kopla do koulí a docela to bolelo hodně až v břiše 

Default User Image
Honza (Po, 19. 8. 2024 - 19:08)

Kopnutí do koulí pěkně bolí . Ale to je v pořádku   Hlavně proto je máme .

Default User Image
Sasa17 (Čt, 19. 9. 2024 - 01:09)

Zase koule 😅

Default User Image
Nevěrný (Po, 19. 8. 2024 - 18:08)

Holky jsem nevěrník, přiznejte se která by mě za to nakopala do koulí 

Default User Image
Nevěrný (Po, 19. 8. 2024 - 18:08)

Holky jsem nevěrník, přiznejte se která by mě za to nakopala do koulí 

Default User Image
Eva (Po, 19. 8. 2024 - 18:08)

Přála bych Ti aby Tě ta Tvoje nakopla do koulí přímo při tý nevěře !

Default User Image
Nevěrný (St, 21. 8. 2024 - 14:08)

To ne, ta se o tom nesmí nikdy dozvědět. Navíc tohle by ona nikdy neudělala, na to je moc hodná 

Anonym (So, 27. 7. 2024 - 14:07)

Ahoj ,chodí některá slečna na Hrádek? . Kopne mě do kouli? 

Anonym (So, 27. 7. 2024 - 14:07)

Ahoj ,chodí některá slečna na Hrádek? . Kopne mě do kouli? 

Anonym (So, 27. 7. 2024 - 14:07)

Ahoj ,chodí některá slečna na Hrádek? . Kopne mě do kouli? 

Default User Image
Metmaster13 (Čt, 25. 7. 2024 - 13:07)

Default User Image

Metmaster13 25. 7. 2024 

Ahoj.

Kdyby se tu objevila holka nebo i žena aspoň 18 + která ráda kope do koulí či je ráda mačká, tak se hlásím.

Můžem se klidně sejít ráno a nebo večer 

Třeba na veřejnosti či na místě, kde to znáš nejlíp.

Prostě tam, kde se cítíš bezpečně.

I když nejsem násilník.

Rád ucítím tvoje koleno v rozkroku a nebo tvou ruku, jak mi pevně drží kulky zatím co si se mnou povídáš, usmíváš se na mě a máš mě zcela pod kontrolou.

P.S. počítej s tím, že se rychle vzruším.

Já: vyšší a mohutnější postava.

31 let.

Praha.

Chci kňučet a škemrat, ať toho necháš.

Chci slyšet tvůj ďábelský smích.

Klidně ti za to přinesu maličkost.

Třeba: cigarety, čokoládu, bonbónky či láhev vína.

Silonky, punčošky, sukně či výstřih vítány.

Ovšem ne poviností.

Těším se na tebe.

Matěj.

 

P.S.

Vzhled není důležitý.

[email protected]

Default User Image
Zničila mi koule (Ne, 21. 7. 2024 - 17:07)

Jednou ve škole mě spolužačka chytla za varlata protože jsem jí zmáčkul kozy a šahnul na vaginu a zajel hloubš do ní. Naštvala se, zvedla a šla ke mně. věděl jsem ze bude zle . Když ke mne došla chytla mě za koule a pevně je stiskla. Vyhrknul jsem bolestí. To ale nebylo všechno. Schodila mě na zem a za ty koule mě táhla až na záchod. Tam se se mnou zavřela do kabinky stáhla ze mě trenky a začala mě strašně kopat do vajec. Prosil jsem ji aby přestala, ale to dělala že mě neslyší. Po dalších ránách mě vzala koule a strčila mi je mezi záchodovou mísu a prkínko. Stoupla si na prkínko a začala se kroutit a skákat. To už jsem pomalu přestal vnímat bolest a jenom ji sledoval jak pokračuje. Pak jsem si myslel že mě nechá. To mě ale vzala penis i varlata a strčila jr mezi dveře. Čekal jsem co udělá. Kopla do nich vší silou a koule se mi rozmačkli ve dveřích. To už jsem necejzil nic a jenom ji prosil at prestane. To všechno trvalo asi 10 minut. Poté ale přišli na záchod dvě její kamarádky. Řekla jim co se stalo a že sem na ni chmatal. A tak mě každá chytla za jednu kouli a ona za pero. To už jsem bolesti malém zemřel. Ale konec to nebyl. Vzali gumičky z vlasů a koule mi silně svázali k sobě. Začali na nich skákat a točit si to. Poté zazvonilo na hodinu a tak mě prohmátli varlata zmačkly je a přivázali mě koulema za strop. Bolestí jsem málem zemřel. Jak odcházeli stáhli si kalhotky a crop top a ukázali mi jejich krásnou vaginu a velká kulatá prsíčka. Když jsem přišel zpět do třídy jen se z ostatnima spolužačkama smali a pouštěli si ty videa, kde mám fialový vajca. Ta holka která to všechno začla za mnou po vyučování přišla a jak jsem seděl na židli v bolestech ještě mi silně dupla na koule a řekla, že příště to bude horší. Zasmála se a odešla.

Default User Image
Lucía (Pá, 19. 7. 2024 - 15:07)

Na škole v přírodě sem nakopla spolužáka do kulek, když mě zezadu chytil za prsa, nejdriv sem vykopla a on se smál, ze sem minula, utekl a posmival se mi. Tak sem k něm  došla a dostal přímo kopanec do rozkroku, bylo to pri pochodaku lesem, takze stejne jako on sem měla vysoke gumove holinky, vypadal, že to dost nečekal, až se pak skácel k zemi a zacal fňukat, kdyz to schytal špičkou holinky do kulek.. 

Anonym (So, 27. 7. 2024 - 17:07)

Můžu taky?

t

Default User Image
Eva (Pá, 5. 7. 2024 - 13:07)

Kopání do koulí je úžasně účinná věc když chcete chlapa odnaučit aby ho vzrušovaly cizí ženský.  Šla jsem se svým přítelem na nuda pláž a vždy když se mu postavil tak dostal kolínko do rozkroku.

Anonym (So, 13. 7. 2024 - 14:07)

Co jsi tím Evo dokázala, muž se za jinou otočí kdykoli ho některá něčím zaujme, tomu se neubráníš. Jen jsi možná přišla o vášnivý večer, muselo ho to velmi bolet a pak už neměl chuť a možná ani pomyšlení. Do dneška mám před očima mladíka, který si chtěl ulovit na eskalátoru senzaci fotkou, co mám pod sukní. V jakých bolestech se svíjel návštěvou v jeho rozkroku, bych již v životě neudělala i kdyby mne o to prosil.

Default User Image
Metmaster13 (So, 13. 7. 2024 - 01:07)

Já bych si o to kolínko i poprosil...m

Default User Image
Eva (Po, 22. 7. 2024 - 02:07)

A vyhoníš mi za to moji kládu?

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 08:07)

A kam na nudapláž chodíte? . Chtěl bych se podívat jak ho krotíš 

Default User Image
Wik (Čt, 27. 6. 2024 - 09:06)

Kdyby to chtela nejaka zena v usteckem kraji vyzkouset, staci napsat na wiktorek(zavinac)email.cz

Reklama

Přidat komentář