Reklama

Operace trhliny v konečníku

Petr (St, 17. 1. 2007 - 12:01)

katko hlavne je dulezity to resit...

Katka (St, 17. 1. 2007 - 10:01)

Ivo a ten tvůj známý nemá porušený svěrač, nebo tak něco (ale to by ti stejně neřekl,že?) a pooperační bolesti byly velké a jak dlouho byl v nemocnici ?
Díky za odpověď,moc se bojím a pořád na to musím myslet.

iva (St, 17. 1. 2007 - 08:01)

dnes a před 10 lety je rozdíl ,zeptejte se na postup operace,můj známy byl na operaci ted a chvalil si že po operaci konečně bolest přešla,

jana (St, 17. 1. 2007 - 08:01)

moje mamka byla před 10 lety na operaci hemeroidů taky v narkoze...nechci te strasit,ale tyden potom proplakala bolesti,dodnes ma problem udrzet prdiky...ale je to uz davno,mozna jsou nove metody a ta trhlina mozna nebude jak hemeroidy..

Katka (Út, 16. 1. 2007 - 17:01)

Mám už hodně roků nehojící se trhlinu v konečníku.Je asi 1-2cm od vnějšku.Dlouhá léta velmi bolí při stolici a potom několik hodin po ní.Někdy drobně krvácí.
Chodila jsem na pravidelné kontroly na rektoskopii a doktor teď rozhodl, že mě bude v narkoze operovat.Doslova napsal do zprávy "plánov. divulse anu a excise fissury".
Hrozně moc se bojím,jednak bolesti po operaci,dále toho,aby to doopravdy byla jen trhlina a ne nic vážnějšího a hlavně potom,aby se operací tam dole nic nepokazilo.Mojí tchýni před moc lety operovali klasickou operací hemeroidy a porušili jí svěrač.
Kdo máte zkušenosti, prosím poraďte !

Jiři (Po, 21. 6. 2021 - 00:06)

Jsem 9 dní po operaci dilataci konečníku s odstraněním trhlinky.
Měla jsem šílený strach, ale dopadlo to nad očekávání a mám klid. Po operaci jen tupá bolest, po vyndání špuntíku ,úleva. Ani stolice nebolela, dávali mi Lactulozu. Pomohly mi obklady z borové vody. Neodkládejte to, zvládnete to. Já byla v Plzni FN Bory. Super usměvavý personál, šikovní doktoři, pěkné pokoje. Vedle mne ležela paní se zánétem slinivky a já se pak styděla,že jsem se bála , slinivka je 3x horší.

Monika (Čt, 29. 7. 2021 - 11:07)

A trhlina byla na kterem miste? Ja ji mam u kostrce uz chronickou a je to par let furt dokola, praskne a zahoji se...a zase praskne....operace se bojim

Reklama

Přidat komentář