Reklama

amputace jenom jako

Anonym (So, 7. 9. 2024 - 09:09)

Taky si to myslím. Ty výmluvy to je něco tak debilního...

Default User Image
Kaja (Ne, 11. 8. 2024 - 13:08)

Moje kámoška měla úchylku že predstirala amputace nožek měla krásné nohy no měla už nemá sedla vždy na vozík dala nohy pod sebe zakryla je dekou no vypadalo to že nohy opravdu nemá mě to vzrušuje říkala no pak mi volala abych ji přišel navstivit otevřela dveře a byla zase na vozíku to tě pořád drží představa že nemáš nohy ,ale to není představa řekla a nohyn stáhla decku která ji nohy zakrývala no naskytl se mi dech beroucí pohled kámoška měla mini sukynku a místo nožek měla jen dva amputacni pahýly cože kde si nechala nohy  a nebo je máš skrčené pod sebou  nemám řekla podívej a nadzvedla pravou nohu no nohu byl to jen pahýl asi 20 cm dlouhý pak nadzvedla druhý pahýl co se ti stalo to není pravda  no jo vzala mou ruku a položila ji na své pahylky je to tak 

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 13:08)

Nohy mi ujel vlak  v kolenech tak v nemocnici je vzali těsně nad nimi ale ty máš kratší pahylky no  nak se mi to nehojilo tak mi udělali další amputace no v polovině stehen  dali si záležet abych měla ty amputacni pahýly na pohled hezky  no dal sem ruku na konec pravého pahylků no povedlo se máš hezky oba konce hladké na omak a zaoblene

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 14:08)

-

Default User Image
Kaja (Ne, 11. 8. 2024 - 14:08)

 Ale to je pravda všechno takový holky existujou a je potřeba se one postarat no a nebo je dat do ústavu  jako  kdysi  ? Je jiná doba a holky amputarky si zaslouží aby byly obletované   jako třeba Mandy Horvath no je to kráska a teď si užívá život i když nemá nohy no vlastně má  nahradni

Default User Image
Tereza (So, 27. 7. 2024 - 11:07)

Můj kluk mi řekl že by se mu líbilo když bych mu predstirala amputaci jedné nebo obou nohou ,nevím jak bych to dělala má stim někdo zkušenosti  no akdyby potkal holku se skutečnou amputaci tak by ji chtěl hladit a libat amputacni pahýly.Tak mi zatím hladí prej jenom celé nohy

Default User Image
Kaja (Út, 25. 6. 2024 - 12:06)

Holky bez nožek   to je nádhera.  Jsou lehké  o ty amputovány  nožky nosiš je  ony ti neutecou

Default User Image
Tomik (Ne, 14. 7. 2024 - 16:07)

A kolik váží taková amputovana nožka tipují tak9 kg záleží na výšce řezu to je asi v půlce stehna

Default User Image
Kaja (Ne, 14. 7. 2024 - 16:07)

No kdyby měla holka amputace nad půlkou stehen amputacni pahylky 10 cm byla by rozkošná tzv.trupik lehoucka 35 kg radost ji nosit a starat se

Default User Image
Jirka (Po, 10. 6. 2024 - 16:06)

Já toužím po dívce která by mi predstirala amputaci nožky nebo obou nožek no a htel bych holku po skutečně amputaci no?

Default User Image
Kaja (Čt, 13. 6. 2024 - 09:06)

Sem tu novej no taková dobře udělaná amputace ? To potom musí být slast hladit ty holce ty amputacni pahylky stehen ty zaoblené konce?a dívat se jak po nich cupitá.

Default User Image
Pavel (Út, 25. 6. 2024 - 09:06)

No taková holka bez nožek  je  žàdana  kluci jsou zvědaví jak vypadají  její  amputacni pahýly a ty konce v místě amputace

Default User Image
Kaja (Čt, 13. 6. 2024 - 10:06)

No mladé ženě vlak ujel nohy nad kolenama psala že se probudila a měla jen ovázané pahýly stehen asi 20 cm no to muselo být strašné psala že ji muži obdivovaly její nohy a teď ji zbyly jen pahyly

Default User Image
Tomik (Pá, 28. 6. 2024 - 12:06)

Taky sem to četl dívka zakopla na nádraží a nohy se jí dostali na kolej a kola vlaku ji urizly obě nohy měla minisukni že které ji couhaly místo nožek jen pahejly nohy ležely v kolejišti byly amputovány v polovině stehen pahejly ji zaskrtili a při operaci ji odoperovaly zdevastovanou svalovinu a steheni kost dívce tak zbyly jen Asi 15 cm pahylky

Anonym (Ne, 30. 6. 2024 - 16:06)

To muselo bejt děsivý ta holka prej netušila že přišla o nohy prej to ani nebolelo až když chtěla vstát tak to nešlo uviděla své nohy které byly oddělené asi 20 cm nad kolenama no

Default User Image
Petr (So, 29. 6. 2024 - 11:06)

Mě by zajímalo ta holka dělala když uviděla ty ujetý nohy a měla jen pahýly které ji naky lidí zaskrtily no v nemocnici uviděla jen ovázané pahýly no potom ji dělali prevazy a ona viděla obnažené konce pahýlu aty jizvy po amputaci

Default User Image
Petr (So, 29. 6. 2024 - 11:06)

To ona zažila koukala na ty amputovány nohy

Default User Image
J (St, 8. 11. 2023 - 00:11)

G

Default User Image
H (Út, 7. 11. 2023 - 23:11)

R

Default User Image
Vašek (Čt, 31. 8. 2023 - 16:08)

Ahoj, rád bych si popovídal s dívkou ženou ve věku 18-35 let po amputaci nohy. Nejlépe Plzeňský nebo Jihočeský kraj.
Napiš: [email protected]

Reklama

Přidat komentář