Reklama

na holou nebo ne ?

Default User Image
Taťka (Út, 9. 7. 2024 - 21:07)

Jo a doufám, že jsi něco uvařila k večeři aspoň dnes.

Default User Image
ZZ (St, 10. 7. 2024 - 06:07)

ZZ

Default User Image
Klára (Ne, 7. 7. 2024 - 21:07)

Ahojky, včera mi chtěla máma stáhnout kalhoty a seřezat zadek,to se jí ale nepovedlo. Už se jí nepovedlo mě přeprat, má někdo podobnou zkušenost?

Default User Image
Přísná (Po, 8. 7. 2024 - 12:07)

Přesně tak. Vzpurnou holku jako ty bych dostala pod ruku ráda 😘 

Jen jak bych Ti sešvihala zadnici, než by ses umoudřila a poslušně si nechala dát od matky výprask! :-)

Default User Image
Klára (Po, 8. 7. 2024 - 12:07)

Jsem se bránila stažení kalhot. Máma se mi je pokoušela rozepnout a stáhnout,ale já jsem si pevně držela ruce na pásku a na zipu kalhot. Neměla sílu mi je odtrhnout a tak je zkusila sundat celé,ale to jí nešlo 

Default User Image
Přísná (Pá, 12. 7. 2024 - 16:07)

Tak to bych Ti dala pár facek a prdel Ti seřezala páskem přes kalhoty tak , že by sis je ještě ráda a hodně pomalu svlékla sama. Evidentně výprask zasloužíš a to tak často, dokud nezačneš rodiče respektovat. 

Výprask se nedává pro nic za nic. Snad si na Tebe už brzy přizve posilu :-)

Default User Image
Klára (Pá, 12. 7. 2024 - 20:07)

To by musela mít za posilu alespoň další 2 lidi. Mám velkou sílu a je tak mi někdo nepřepere. Ale pokud má někdo odvahu, může to zkusit 

Default User Image
Přísná (Čt, 25. 7. 2024 - 14:07)

Stačí mi napsat :-)

Důvod k výprasku zcela jistě má. I kdyby si na Tebe měla koupit bič, dlouhý řemen nebo důtky a sešlehat Tě dokud se nesvlékneš. Není lepší dostat klasický výprask rukou, páskem nebo proutkem? :-) 

Default User Image
Klára (Ne, 11. 8. 2024 - 15:08)

Vy si myslíte,že by jste si se mnou dokázala poradit? 

Default User Image
Víťa (Po, 8. 7. 2024 - 06:07)

Nebojíš se, že si příště k tomu přizve tátu nebo jiného pomocníka/pomocnici? Proti dvojnásobné přesile nic nezmůžeš a budeš mít u výprasku diváka.

Anonym (Út, 9. 7. 2024 - 20:07)

To sem take kdysi zkousela ale mama me pak strasne serezala na holou ted uz radeji sama zadek nastavim

Default User Image
Jitka (Ne, 11. 8. 2024 - 18:08)

Ahojky,a jak se ti povedlo vzdorovat? Já jsem na to neměla odvahu to zkusit 

Default User Image
Klára (Út, 9. 7. 2024 - 22:07)

Ahojky a můžeš o tom napsat víc,dekuji

Default User Image
Eva (Ne, 7. 7. 2024 - 19:07)

Na toho taťku nebudu dále reagovat, to je nějaký debil, těmi se to tu hemží.....

Default User Image
Klára (Ne, 7. 7. 2024 - 18:07)

Ahojky, včera mi chtěla máma seřezat zadek. Nepovedlo se jí to ale. Už mě nepřemohla, má někdo podobnou zkušenost?

Default User Image
PipiLove (Ne, 7. 7. 2024 - 15:07)

Potřebuješ to, zlobíš, chceš být potrestána? 

Hledám submisivní ženu a kamarádku s  výhodami    , Střední Čechy, vlastní zázemí.  ( Nejlépe MB a okolí) Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická.

 Hledám dívku/ženu, kterou si přehnu  přes koleno , vysázím jí pětadvacet na holou, promasíruji kundičku i kozy a  která bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama. Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 55 let. Výměna rolí možná a ideální. Jsem switch. 

Zn: Playgame.

Anonym (So, 6. 7. 2024 - 23:07)

Ahoj slecny hledám mladé holky do 27 let které by chtěli dostat na holou a ještě si za to něco vydělat nabízím za výprask 500 - 1000 Kč ... V případě zájmu napiš na email [email protected]

Středočeský a Jihočeský  kraj 

Default User Image
Eva (So, 6. 7. 2024 - 16:07)

Jirkovi sjme den pořádně nařezali, jak už jsem psala. Dostal dnes po desáté dopoledne. Musel se v pokojíku svléknout na výprask - od pasu dolů  musel být nahatý. Zase tak moc si toho sundávat nemusel, bylo už dost teplo a tak si sundal kraťasy a ty jeho spoďáry, to bylo vše, byl bos. Tričko jsme mu nechali. Jirka se pak musel položit na postel  a manžel mu seřezal tu jeho holou zadnici. Jeho výkřiky, prosby a pláč bylo slyšet po celém domě. Osmiletý bráška  Lukáš z toho byl dost vyděšený....

Default User Image
taťka (So, 6. 7. 2024 - 22:07)

Ty zase přeskakuješ z diskuze na diskuzi. A tady jsi Eva? Tak si zachovej jeden nick. A pojď už domů, holka na tebe čekala celý večer. Jestli se ti to zase rozjede, tak už fakt nevím.

Default User Image
ZZ (St, 10. 7. 2024 - 06:07)

ZZ

Reklama

Přidat komentář