Reklama

spodní prádlo u chlapců

Default User Image
Filip (So, 7. 9. 2024 - 07:09)

Je mi 16 a tanga nosím už rok i do školy, ale jen když nemáme tělák. Takže bych šel rozhodně také naostro, to je přijatelné, protože tak chodí více kluků.

Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 09:09)

Tanga alebo string tanga máš na mysli? V tom je rozdiel

Anonym (Ne, 8. 9. 2024 - 10:09)

Taky chodím na ostro, jak začne jaro a až do zimy, chodí tak i jiní kluci i holky. Sestra chodí jen ve velkém tričku a kamarádky, co za ní chodí to samé, prostě vůbec nic pod tím tričkem nemají, když je chladno, tak si sestra vezme moji mikinu s kapucí, vždy nosí moje, sama má myslím jen jednu, půjčují si je i její kamarádky, takže v nich mám pěkný chaos a ve skříni se objevují i takové, které jsem nikdy neměl, naštěstí holky nenosí ty typické holčičí barvy, ale spíš černé. 

Anonym (So, 7. 9. 2024 - 16:09)

Proc mas v satniku tanga? Bo musis nebo chces?

Default User Image
Filip (Ne, 8. 9. 2024 - 08:09)

Tanga nosím, protože mamka chce, no takže vlastně mi nic jiného nezbývá. V šatníku jsem měl pouze jedny slipy, ty jsem mohl brát když byl tělocvik. Teď už mi je mamka vyhodila a budu muset i tělocvik brát tanga.

Default User Image
Filip (Út, 10. 9. 2024 - 07:09)

Ty sprosté komentáře a nadávky jsem tu včera 9.9. nepsal já, někdo zneužil mé jméno!!!

Default User Image
Viki (Po, 9. 9. 2024 - 15:09)

Ubožáku! Dobře ti tak, když se tomu nedokážeš postavit! A nebo se ti líbí, že máš kalhotky jako holky?

Default User Image
Jan (Po, 9. 9. 2024 - 16:09)

Divné, že kluk se nedokáže postaviť tomu, aby mu rodiče nebo spíše matka dávala string tanga na nošení a ješte do školy. To jak vlákno "Pas cudnosti" že matka dá puberťákovi synovi pás aby se nehonil... jakože úchylná - chorá doba vážení!!!

Default User Image
Velký bratr (Po, 9. 9. 2024 - 19:09)

Jane (nebo Denisi, anonyme, JA...) nesnaž se nás svými přezdívkami a slovenskou češtinou ošálit - jsi jeden a tentýž zamindrákovaný Slovák, který byl v mládí asi doma zneužíván a pobýval v dětském domově a proto neustále pliveš za klávesnicí na rodiče těch druhých. Jsi ubožák s úchylnými dotazy a výzvami na zdejší naivky, kteří tu poodhalí něco ze soukromí svého domácího fungování ohledně spodního prádla! 

Default User Image
Filip (Po, 9. 9. 2024 - 15:09)

To není líbí-nelíbí, jenomže ono se mi to často postaví samo a to sprostý prádlo je na to akorát tak dobrý. V trenýrkách by mi to trčelo z nohavic.

Default User Image
Šimon (Po, 9. 9. 2024 - 13:09)

Jo, to znám-buď si to vezmeš na sebe, nebo ti je natáhnu sama.

Default User Image
Dáša (Po, 9. 9. 2024 - 14:09)

Ono to často prostě jinak s klukama nejde.

Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 14:09)

Tak to prosím vysvetli, ako to má ísť s klukom a tangami, vysvetli to prosím Dášenka...

Default User Image
Dáša (Po, 9. 9. 2024 - 15:09)

Chytrému napověz... To nemáte na Slovensku dostatek fantazie? Zvláštní národ...

Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 15:09)

Klasika, hlúpa piča sa ozvala :D

Default User Image
Petr (Po, 9. 9. 2024 - 15:09)

hlúpa p*ča hmmm a jak by vypadala odpověď od chytrej p*če? :D

Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 13:09)

A nikdy si jej neodporoval? OMG čo ste Vy za generáciu posratých puberťákov

Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 09:09)

A prečo si sám nekúpiš slipy nebo boxerky na dni teláku? Matka je fakt sialená

Default User Image
Petr (Ne, 8. 9. 2024 - 09:09)

Tak si na tělák slipy kup.

Default User Image
Filip (Ne, 8. 9. 2024 - 19:09)

Koupit si nový slipy si netroufnu, kdby na to mamka přišla tak by bylo zle. Poprosím ji jeslti bych mohl na tělák naostro a uvidím. 

Reklama

Přidat komentář