Reklama

spodní prádlo u chlapců

Default User Image
Filip (Po, 9. 9. 2024 - 08:09)

Kontroluje mi všechny věci takže i skříně. Kontroluje každé ráno i mé oblečení. Kdyby našla ve skříni slipy tak by mi je okamžitě vyhodila a pořádně mi vynadala.

Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 11:09)

Filip, Ty sa matky fakt tak bojíš? Keby zistila, že máš v šatníku slipy tak by Ťa zbila alebo bys dostal nejaký trest? Alebo si len nejaký "úchylák" čo tu píše?

Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 10:09)

OMG tak tie tanga pred nou rozstrihaj a jeb na nu a radšej chod na ostro. Sorry jako ale byť tebou tak to nahlásim na sociálku a radšej nech ta dajú do domova niekde ako mať takú piču matku. A čo foter na tangá? Tiež musí nosiť alebo nemáš otca asi že?

Default User Image
Filip (Po, 9. 9. 2024 - 15:09)

piču matku máš leda tak ty ve své hlavě kreténe jeden! A laskavě se neotírej o moje rodiče! 

Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 15:09)

ty vole, ten ho utřel    prej generácia posratých puberťákov

Default User Image
Denis (Po, 9. 9. 2024 - 16:09)

Mně to přijdě všechno, že to píše někdo, kdo u těch komentářů se smějě a honí se. Normální člověk to teda nebude. A jestli je to fakt pravda, že Ti matka dáva jenom tanga a ostatné prádlo Ti zvala tak je to na uvážení, proč se jich tak zastávaš když Ti tak moc "tangama" ubližujou!

Default User Image
Filip (Po, 9. 9. 2024 - 18:09)

si magor nebo co? kvůli tomu, že mi dává matka tanga, ji mám rovnou vraždit, kreténe? a nauč se pořádně česky anebo používej lepší překladače ze slovenštiny

Default User Image
Petr (Po, 9. 9. 2024 - 10:09)

Tak si je dej do tašky do školi.

Default User Image
Adam (So, 7. 9. 2024 - 05:09)

Bylo mi 15 a je jasný že tanga do školy jsou nepřijatelný. S mamkou jsme nedávno vybírali spodní prádlo a trenky jsou taky bezva, takový ty modern. Můžu nosit všechno, jsem snad pěknej a tělo mám taky. A nezatracuju trenky. 

Anonym (So, 7. 9. 2024 - 16:09)

A jake pradlo mas doma v satniku?

Default User Image
Adam (So, 7. 9. 2024 - 16:09)

Úplně všechno od maminky, co jsme to vždy kupovali hlavně v Globusu. Takže samé spodní prádlo, které dodnes nosím a i hlavně nad ránem, jenž používám při onanlii 

Default User Image
Petr (So, 7. 9. 2024 - 17:09)

A máš i slipy z glóbusu?

Default User Image
Adam (So, 7. 9. 2024 - 18:09)

Taky z Globusu, chodíme tam pravidelně ještě s mladšího bráškou a s mamkou. Hlavně pro brášku tam mamka vždycky nakoupí.

Default User Image
Adam (So, 7. 9. 2024 - 18:09)

Taky z Globusu, chodíme tam pravidelně ještě s mladšího bráškou a s mamkou. Hlavně pro brášku tam mamka vždycky nakoupí.

Default User Image
Adam (So, 7. 9. 2024 - 18:09)

Taky z Globusu, chodíme tam pravidelně ještě s mladšího bráškou a s mamkou. Hlavně pro brášku tam mamka vždycky nakoupí.

Default User Image
Adam (So, 7. 9. 2024 - 18:09)

Taky z Globusu, chodíme tam pravidelně ještě s mladšího bráškou a s mamkou. Hlavně pro brášku tam mamka vždycky nakoupí.

Default User Image
Adam (So, 7. 9. 2024 - 18:09)

Taky z Globusu, chodíme tam pravidelně ještě s mladšího bráškou a s mamkou. Hlavně pro brášku tam mamka vždycky nakoupí.

Default User Image
Adam (So, 7. 9. 2024 - 18:09)

Taky z Globusu, chodíme tam pravidelně ještě s mladšího bráškou a s mamkou. Hlavně pro brášku tam mamka vždycky nakoupí.

Default User Image
Adam (So, 7. 9. 2024 - 18:09)

Taky z Globusu, chodíme tam pravidelně ještě s mladšího bráškou a s mamkou. Hlavně pro brášku tam mamka vždycky nakoupí.

Default User Image
Adam (So, 7. 9. 2024 - 18:09)

Taky z Globusu, chodíme tam pravidelně ještě s mladšího bráškou a s mamkou. Hlavně pro brášku tam mamka vždycky nakoupí.

Reklama

Přidat komentář