Reklama

na holou nebo ne ?

Default User Image
ZZ (St, 10. 7. 2024 - 06:07)

ZZ

Default User Image
Eva (Ne, 7. 7. 2024 - 12:07)

Ty jsi nějaký nemocný? Proč tyhle blbosti odpovídáš na můj příspěvek? Nebo si myslíš že jsi vtipný? Fakt nejsi.....

Default User Image
Taťka (Ne, 7. 7. 2024 - 18:07)

Nech toho. Nemám čas na tvoje tanečky, ty Evo. Dnes koukej přijít včas, nezapomeň, že zítra jedeme na kliniku na kontrolu.

Default User Image
ZZ (St, 10. 7. 2024 - 06:07)

ZZ

Default User Image
taťka (Ne, 7. 7. 2024 - 19:07)

Jo a nezapomeň koupit něco k večeři, ať to nedopadne jako včera.

Default User Image
ZZ (St, 10. 7. 2024 - 06:07)

ZZ

Default User Image
zz (So, 6. 7. 2024 - 17:07)

zz

Default User Image
BB (So, 6. 7. 2024 - 17:07)

BB

Default User Image
Mamina (So, 6. 7. 2024 - 15:07)

Ahojik dnes sem mela poprvy v ruce novou rakosku a pokud mate doma zlobivy slecny mohu jen doporucit dcera si krasne porvala a ma na zadku krasne uhledne prouzky pekne vedle sebe ted uz pekne natekle jak to ma byt a par dni si zarucene nesedne,nevahejte mamky a rakosku si poridte je to preci pro blaho nasich dcer ta rakoska je ratanova

Default User Image
Mamca (Po, 8. 7. 2024 - 16:07)

Dekuji za typ zakoupila sem a dcerce zadek serezala opravdu hezky vybarvena prdelka

Default User Image
Milan (So, 6. 7. 2024 - 18:07)

A chci se zeptat mohla by jste mi dát na holou vařečkou nebo rákoskou klidně bych vám to zaplatil ? 

Default User Image
Dan (Pá, 5. 7. 2024 - 17:07)

Ahoj hledám slečny z Jihomoravského, Zlínského či Olomouckého kraje do 26 let, které nutně potřebují a vi, že za své chování a výsledky ve škle potřebují dostat výprask na holou.. Já 35 s vlastním zázemím vybavením i zkušenostmi po domluvě možno i přijet k tobě. Těším se na zprávy Dan.

[email protected] 

Default User Image
Eva (Pá, 5. 7. 2024 - 15:07)

Náš desetiletý Jirka kradl v obchodě. Bude za to přísně potrestán, bude se to konat zítra dopoledne, až bude doma manžel a duhý synek Lukáš. Od manžela bude Jirka pořádně  bit, Luky to samozřejmě  taky uvidí, jak je Jirka trestán. Zatím byli kluci biti přes spoďáry, když něco provedli. Ale zítra si Jirka bude muset ty jeho spoďáry  před trestáním sundat a bude bit na holou.

Default User Image
Liška Ryška (St, 3. 7. 2024 - 00:07)

Já se přiznám že jsem jedna z mála, kterou výprasky vzrušují a doma je od mámy dostávám:-) ano, nekdy i schválně něco provedu, abych mohla později vyšpulit zadeček přes mámin klín nebo přes židli nebo přes cokoliv a nechat si nádherně zadničku zlískat. Mamča o tom samozřejmě neví. Vždycky si libuje jak jsem při výprasku poslušná a pěkně držím, když už zlobím a já si to tak užívám..no jo, jsem šílená asi :-)

Default User Image
Zlobidlo124 (St, 3. 7. 2024 - 20:07)

Ahoj nejsi šilena taky mám rad vyprasky.Takže ti upne rozumim pokud máš zajem mužeme si popovidat Jen sem malikono straši nežli ty ale to na pokecu nevadi Proste te to přitahuje vzrušuje vid zveda se ti tep a más zaroven starch kdžy už viš že se vyprask bliži mama ti sama stahuje kalhotky?Nebo musiš sama dobrovolne zadek nastavit? Mejl je  [email protected]

Default User Image
Hanka (St, 3. 7. 2024 - 14:07)

No myslím, že pokud by ti máma dávala přes zadek rákoskou atd, tak by jsi úplně tak ráda nebyla :) Já si upřimně taky vždy raději vybrala výprask na holou než zarach, nicméně když mi máti seřezala holý zadek rákoskou nebo šlauchem do fialova, tak nevím, zda mé rozhodnutí bylo správné :D 

Default User Image
Víťa (St, 3. 7. 2024 - 06:07)

Šílená nejsi, až už nebudeš dostávat od mámy, tak si najdeš kluka, který ti rád seřeže zadek :D

Anonym (St, 3. 7. 2024 - 05:07)

Šílená asi ne. Tak najdou se tací které to vzrušuje tak to schválně vyhledávají. A kolik ti vůbec je? 

Default User Image
Liška Ryška (St, 3. 7. 2024 - 07:07)

Je mi 14..no doufám, že časem takovýho seženu. Ale stejně mám někdy pocit že jsem blázen..ale nemůžu si pomoct:-)

Anonym (St, 3. 7. 2024 - 10:07)

Kluka ve tvém věku asi ještě ne. Ale zkus nějakou kámošku. To bude pro tebe lepší.

Reklama

Přidat komentář