Reklama

Cuckold

Anonym (Út, 9. 7. 2024 - 13:07)

Posledni dobou ani jeden. A kolik lidi myslis, se podepise vlastnim jmenem? 🤦‍♀️. Problem je hlavne v tom, ze se tu tema cuckold uplne opominulo. 

Anonym (Pá, 5. 7. 2024 - 17:07)

https://photos.app.goo.gl/PzFtiAL8PoudVth17

Default User Image
Martin (Út, 16. 7. 2024 - 11:07)

As ho peknyho, pekna davka do pusy

Default User Image
Pavel (Pá, 5. 7. 2024 - 14:07)

Dělali jsme doma pořádný jarní úklid.Při tom jsem našel zapadlý ve skříni jakýsi diplom.Koukám na to a co nevidím.Stálo tam:Šoustací diplom udělený Soni V. za odbornou a kvalitní práci.Podepsáni Zdena 6,Mirek 7a Jirka 4.(Soňa je moje žena a V, byla za svobodna.)Říkám ženě co to je.Hned mi ho vyškubla a nadávala mi že ji všude šńupu.Večer jsem ji překecal a tak mi řekla co to bylo za akci.Mělo to být na začátku našeho chození.Jeli s kámošema na chatu.3 holky a 3 kluci.Těm 2 holkám ujel autobus a tak přijely až druhý den navečer.No a tu první noc tam byla sama se třema nadrženýma klukama.Něco se prý vypilo a pak to začalo.Napřed Zdenek,pak Jirka,pak Mirek.Tak postupně to prý jelo za noc několikrát dokola.Měla prášky a tak stříkali všichni do ní.Za mlada ji sex bavil,tak jí to až tak nevadilo.Kolem půlnoci byla přestávka a nad ránem to pokračovalo.Ty čísla jsou kolikrát ji každý vyšukal.Prý byla fakt dobrá.Dostala od nich diplom...Někdy si z ní dělám srandu,že bychom ty její šukače zas mohli pozvat,ale už je to pryč a už o tom nechce ani slyšet...

Default User Image
Mirek (Pá, 5. 7. 2024 - 20:07)

Já se teda taky jmenuju Mirek,ale nikde jsem na žádné párty nebyl...Ale určitě toho lituju.Taky bych se rád zúčastnil.Aspoň jednou za život...

Default User Image
Lukáš (St, 3. 7. 2024 - 07:07)

Potkal jsem se po x letech se svým kamarádem.Bydlí na opačném konci republiky a tak bylo o čem pokecat.Řešili jsme peníze,bydlení ,auta a zdraví.Byl loni v lázních.Pak se mi svěřil že tam potkal nějakou paní. Ani neví jak se jmenovala.Prý Magda.Nadbíhal jí tam,ukecával ji.Napřed dlouho nechtěla,ale nakonec pronajal pokoj na hotelu a prošukali tam 2 odpoledne.Prý dračice jako hrom.Ptáka mu málem ukousla,pořád chtěla jezdit na koníčkovi a všechno semeno chtěla stříkat dovnitř.Má na to krásné vzpomínky.Měla na zadečku vytetovaná 2 srdíčka.Pak jsme se rozloučili a já si na odchod dal ještě 2 panáky.Moje manželka se totiž jmenuje Magda,loni byla v lázních a na zadečku má vytetovaná 2 srdíčka...

Default User Image
Jiřina (St, 3. 7. 2024 - 19:07)

No,stane se.Doma už je nuda a když se sejde vhodná konstelace,tak se pak dějí věci.Je fakt,že žena s cizím mužem je úplně jinak vzrušená než s manželem po 20 letech.Pak je jasné že si trochu zadivočí.A když pak vidí pěkně tvrdé cizí péro,tak je radost ho pusinkou hezky pomazlit.A semínko dovnitř,tak to je taky pěkný...

Default User Image
Jana52 (Pá, 5. 7. 2024 - 16:07)

Souhlasím, jiný muž jinak má postavené péro, jinak šuká, jinak líbá ,jinak to vše dělá.

Já jsem vdaná, byla jsem v lázních a našla mladšího borce s větším ptákem a jsou to moc krásné vzpomínky na mé orgasmy, které jsem měla tak velké, že myslel, že je pomě nebo mám infarkt. Byla jsem mokrá jak ve vodě, to nikdy s manželem jsem neměla. Jiný chlap, jiný a hodně vzrušující sex,líbačka,střik do mě a tak dále...Bylo to pro mě velká mimomanželská zkušennost, nikdy jsem nezahla svému muži za dobu 35 let!!

Default User Image
Petr (Út, 2. 7. 2024 - 20:07)

Manželka přišla minulý týden ze školního srazu.Nějak po půlnoci a vzbudila mě.Byla v koupelně a pořád si nějak dlouho čistila zuby.Když pak přišla do postele za mnou tak jsem se jí ptal proč si 5 minut čistila zuby.Prý jenom tak,moc nechtěla mluvit.A pak najednou říká.Víš jak jsi chtěl po mě pořád abych si s někým zašukala?Já na to že jo.No tak prý spolužák ji chtěl ošukat,ale manželka odolala a jenom mu prý vykouřila ptáka.Já se jí ptal proč nešukala a ona říká že prý byla unavená z práce a ani neměla náladu na šukání.Já se ptal A polkla jsi mu to?Prý že jo,ale víckrát už nechce semeno do pusy.Prý ji to stačilo.

Default User Image
Alena (Ne, 7. 7. 2024 - 13:07)

Já teda svýmu manželovi polykám normálně a všechno.Prostě mi to chutná,a udělám mu radost.Je to jen chvilka a je uklizeno.

Default User Image
Vilma (St, 3. 7. 2024 - 19:07)

Já bych polykala jenom chlapovi o kterém vím že je zdravý a nevyšukává někde jinde.Nechci někde něco chytit.A nebo to polknout a zapít čtvrtkou slivovice.Tak to abych ji nosila pořád s sebou...

Default User Image
Ivoš (Po, 1. 7. 2024 - 21:07)

Manželka mi včera večer v posteli říká:Nebudeš věřit co řekl starej Daně.To je totiž její nejlepší kámoška.Já říkám:Copak tak zajímavýho?A žena na to:Prý by byl rád kdyby si zašukala s nějakým cizím chlapem.Prý ji to schvaluje.No a ona nechce.Ta je blbá,co?

Anonym (Út, 2. 7. 2024 - 06:07)

U nás naopak. Veselá a roztomilá švagrová, když se nalízla, tak vyprávěla i před svým manželem, jak si užívá sexu s kolegy v práci. Zvlášť se chlubila jaké v sobě měla velikosti penisů, protože švagr byl mírně podměrečný. Ten jen tupě zíral a opíjel se. Taky říkala, že i mne má, kvůli velikosti, taky na seznamu, což se nelíbilo její sestře mé manželce, ani její matce, naší tchyni, ale v podstatě jsme se všichni bavili, až na švagra. Ten trpěl.

Anonym (Út, 2. 7. 2024 - 06:07)

To byla nevyrcena otazka na tebe a ocekavala stejnou nabidku. Takze ... co jsi ji na to rekl?

Default User Image
Zdenek (St, 3. 7. 2024 - 14:07)

Ono to máš těžký.Ženské,které by jsi dovolil si zapíchat jinde,tak to nechtějí.A ta ,která by to chtěla,tak její chlap ji drží na uzdě...Moje vlastní zkušenost....

Anonym (St, 3. 7. 2024 - 14:07)

Lepší je, tomu nechat volný průběh a moc se tím nezabývat. 

Default User Image
Jindra (Ne, 30. 6. 2024 - 08:06)

Manželka byla na víkendovém firemním školení v Praze.Přijela v pondělí ráno a u snídaně mi říká.Měl jsi pravdu.Po tolika letech sex s někým cizím je fajn.Fakt mě to nabilo.Bylo to hezký,vzrušující a i ten orgasmus s jiným chlapem je jiný než s tebou.A konečně jsem taky po dlouhé době zažila zase mít plnou pipku štávičky.Už jsem si ani nepamatovala jaké to je.

Default User Image
Ivana (St, 3. 7. 2024 - 14:07)

Já teda nevím co je pěkného na tom mít plnou pipinu semene.Jseš celá ulepená,teče to z tebe jak z bečky.Není lepší když se ti vystříká na prsa?Utřu to a jede se dál.O polykání ani nemluvím,já to také nedělám... 

Anonym (Ne, 30. 6. 2024 - 11:06)

Odvážná manželka, většina si svá povyražení nechává pro sebe.

Anonym (Ne, 30. 6. 2024 - 10:06)

Mě takové informace manželka nepodávala. Ale poznal jsem to. Když se vrátila, hned se vykoupala a do postele. "Promiň jsem unavená." Pak jsem třeba zaslechl, jak o tom vypráví sestře, která rovněž provozovala mimomanželské hrátky. Matce by si netroufla. Ta byla ze staré školy, neboli věrné manželství. Já jsem samozřejmě o ničem nevěděl, ani když jsem jí přistihl. Ani ona mne nezpovídala kde jsem byl, s kým a co jsme dělali. Ale když jsem se vrátil z akce já, pokaždé mne chtěla. Vždy jsem dokázal, že je pro mne jednička. Nikdy jsem jí nezklamal žádné "promiň, jsem unavený", se nekonalo. Nemuseli jsme lhát. Jen jsme o tom mlčeli.

Reklama

Přidat komentář