Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

Default User Image
Eva (Ne, 22. 9. 2024 - 04:09)

Já jsem načapala bráchu v koupelně jak má na ptáků moje použité kalhotky a přitom si ho honí. Řekla jsem mu že je pěkný prase a že to povím mámě. Ale prosil mě ať jí to neříkám. Slíbala jsem mu že pod podmínkou že si to bude dt přdemnou poněvač jsm byla zvědavá. A tak když jsem přišla ze školy a byli jsme sami doma tak se brácha sléknul do nahá a já jsem si předním sundala kalhotky a podala mu je. Nahvillu zahlédl i mé přirození než jsem sezakryla. Kalhotky si pak omotal na ptčal si ho honit. Já ho bedlivě sledovala než se doních vystříkal. Jak občas zahlédl i tu mojí chtěl abych mu jí nezakrývala a aby se na ní mohl dívat. Nechtěla jsem ale nakonec jsem souhlasila. Nakonec jsme před sebou oba nazí. On si ho honí a já ho provokuji že mám přednim roztažený nohy a prstama si roztahuju pysky a hladim se. Brácha pak stříká jak stříkačka.

Default User Image
Patrik (Čt, 4. 7. 2024 - 09:07)

Ahoooj, nabídneš prosím své nošené kalhotky, tanga k prodeji za nějaké peníze?Pokud ano, napiš na mejla [email protected] a určitě se domluvíme. Jinak MS kraj.. děkuji Patrik

Default User Image
Lubo (Čt, 4. 7. 2024 - 11:07)

Ahoj Páťo. Nechtěl by jsi nebo třeba i někdo jiný moje smradlavé připochcané a připosrané trenky? Občas je to teda fakt hukot a mohu přibalit i hodně jeté děravé fusakle. 

Anonym (St, 3. 7. 2024 - 20:07)

0

Anonym (Pá, 21. 6. 2024 - 09:06)

0

Default User Image
Z (Po, 10. 6. 2024 - 16:06)

Už se to několikrát stalo jak s mým tak hlavně mamky spod prádlem. Co dělat. 

Default User Image
Anne (Út, 11. 6. 2024 - 05:06)

Buď ráda a užívej si to! Co by za to některá druhá dala, mít tuto možnost 

Anonym (Po, 10. 6. 2024 - 13:06)

0

Default User Image
Eva (Pá, 7. 6. 2024 - 13:06)

Brácha miluje moje zpocené kalhotky . Když jdu ráno běhat čeká na mě v koupelně a prosí o ně . Svléknu je a dám mu je . Než se stačím osprchovat tak jsou plné semene . Máma říká že jsme čuňátka ale je ráda že se máme rádi. 

Default User Image
Matěj (So, 21. 9. 2024 - 18:09)

Nedala bos mi je 🌹

Default User Image

super přál by si takovou segru

 

Default User Image
Jirka nadhera drobet mu závidím co me by si neposlala kalhotky [email protected] (Čt, 27. 6. 2024 - 19:06)

šeš užasná

 

Anonym (Pá, 7. 6. 2024 - 12:06)

0

Default User Image
Návštěvník (Út, 4. 6. 2024 - 13:06)

Snad každý z chlapců jež má sestru a to i obráceně, využili možnosti. U děvčat se jedná o to více, zjistit, jaké je semeno. Většinou potají, avšak v tom věku to ani jinak nejde. 

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 12:06)

0

Anonym (Pá, 31. 5. 2024 - 11:05)

0

Anonym (Po, 27. 5. 2024 - 12:05)

0

Default User Image
Marcela (Ne, 19. 5. 2024 - 10:05)

Jâ jsem bratra přistihla jak má na ptáku moje použité kalhotky a stříká do nich. Hned jsem mu řekla že je prase a že to řeknu mámě. Ale přemlouval mě abych jí to neříkala a že udělá cokoliv. A tak jsem mu řekla že si to promyslim a vymislím mu trest. Za14 dní měla kamarádka narozky mě napadlo že by jsme si menší oslavu udělaly u nás. Takovou dívčí siestu. ŕekla jsem to mámě a ta souhlasila. Že nám připraví náké chlebíčky a tak a nechá nám volnej byt. Toho jsem vyu_ila a rovnou jsem bráchovy řekla že pokut nechce abych mámě řekla co dělá s jejíma kalhotkama tak že nás bude obsluhovat a nasobě bude muset mít jen moje kalhotky. Nejprve protestoval ale nakonec souhlasil. Když kamarádky dorazily tak jsem jim představila bráchu který nás bude obsluhovat. Když ho vyděli v dívčích kalhotkách tak se smály a culili se. Opčas ho některá plácla pozadku. Samozřejmě že to netrvalo dlouho a chodil mezi náma se stopořenim ptákem pod kalhotkama. Když mu už trvala trochu déle tak kamarádky ho vyhecovali ať si je sundá a vyhoní se před nima. Vyděla jsem na bráchovy jak mu je to už jedno a tak před kamarátkama sundal kalhotky a začal si ho pŕednáma honit. Kámošky tleskal, pískaly a hecovali ho. Nakonec před náma vystřík a nebylo toho málo. Pak odesel do koupelny. Kamarádky volaly opakovat aby se vrátil. Když se vrátil měl ho trochu povadlího. Ale kámošky chtěli přídavek. Postupně mu naněj jedna druhá sahala a honila. Pak se jedna odvázala a s trčila si ho do pusy a kouřila. Než jsme se nadály tak začal znova stříkat. Pak nás obsluhoval nahej. Byl v kuchynu a jedna z kamarádek šla zanim. Zachvíli jsme uslišeli hekání. Když jsme přišli do kuchyně brácha prcal kámošku. Dívali jsme se na ně a pak do doní vypustil. Kámoška si natáhla kalhotky a semeno jí vytejkalo do nich. Na konec se jim to líbili a že si to zopakujem. A zopakovaly. Postupně bratr opíchal všechni mije kamarádky. A abych nekazila partu rozdala jsem si to snim i já

Default User Image
Matěj (So, 21. 9. 2024 - 18:09)

Pošleš mi kalhotky napiš [email protected]

Default User Image
Marcelo. (Po, 27. 5. 2024 - 14:05)

Nejde o to, že popisuješ dost neuvěřitelnou "divočinu", ale "opčas" bys měla zajít do knihovny a něco si přečíst, protože tvoje gramatika je hrozná a proto tě tady (i pod jinými jmény) kdekdo pozná.

Reklama

Přidat komentář