Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Default User Image
CIA (Ne, 30. 6. 2024 - 14:06)

What does that have to do with this topic?

Default User Image
Návštěvka (Po, 24. 6. 2024 - 13:06)

Káťo a když spíte se synem vedle sebe, víš, kdy mu nastává poluce? Většinou se to děje nad ránem. Projevuje se to nějak u syna? Je neklidný, vzdychá či sebou kroutí?

Default User Image
Káťa (Po, 24. 6. 2024 - 14:06)

Znám dobu kdy to na něj přichází, je to kolem čtvrté ráno. Já již nespím, neboť čekám na tu jeho poluci. Nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo něco dít. Kluk je v takovém polospánku, sem tam se pohne až najednou vzdychne a trošku víc dýchá a po minutce cítím vůni semene. Pak jde syn do koupelny, pod umyvadlo se umýt.Je to však nějaký týden, co již onanuje. Prostě, mám syna naprosto pod kontrolou.

Anonym (Po, 1. 7. 2024 - 02:07)

Ty musíš být dementní a nevíš co píšeš. Psala jsi, že syn má odmalička zakázáno hrát si s pinďourem a teď zase říkáš že onanuje, ty vlastně si to vymýšlíš aby jsi se mohla při tom udělat. 

Default User Image
Jiný návštěvník (Ne, 30. 6. 2024 - 14:06)

Přestaň se rady chlubit svými incestně pedofilními fantaziemi, téma vlákna je úplně o něčem jiném...

Default User Image
zz (Po, 24. 6. 2024 - 13:06)

zz

Default User Image
Návštěvník (Po, 24. 6. 2024 - 09:06)

I když matka nechce, tak ta poluce je problém. U dospívajících chlapců nastává samovolně, kluk i v polospánku cítí, jak mu to tam mezi nohama dělá dobře. A je to jen krůček k onanii.

Anonym (Po, 24. 6. 2024 - 09:06)

Pokud matka zakazuje synovi onanii, tak díky polucím musí i častěji prát pyžama a povlečení. Lepší je, když se přetlaků zbaví ručně a nezadělá prádlo. Moje babička tvrdila, že semeno v posteli přitahuje čmolíky a jiné roztoče. Povinná masturbace před spaním byla vyžadována i matkou.

Default User Image
zz (Po, 24. 6. 2024 - 13:06)

zz

Default User Image
Návštěvník (Po, 24. 6. 2024 - 09:06)

Je li matka rozumná, tak ví že syn bude onanovat. A poluce přece je ten základ. Sám kluk pozná, že mu vyteče semeno a očistí se. Samozřejmě že polucí nastane synům ta pravá onanie.

Default User Image
kajo (Po, 24. 6. 2024 - 09:06)

za poluci se mi smáli , jinak jsem od mala věděl všechno o menzesu , líčení , doma jsem měl jen holčičí kalhotky 

Default User Image
kajo (Ne, 30. 6. 2024 - 14:06)

potom jsem ale mohl konečně používat vložky a poluce mi tak vlastně nahrazovala menzes

Default User Image
Mirka (Po, 24. 6. 2024 - 09:06)

Můžete mi povědět víc? Syna přepychovávám na dívku a vcelku se mi to daří. Bude mu 12 a doma jej líčit, samozřejmě dávám mu spodní dívčí 

Default User Image
Ala (Pá, 6. 9. 2024 - 13:09)

Žijeme s dospívajícím synem sami, a od jeho puberty jej izoluji, vyjma školní docházky. Je to krásný chlapec a mám jej pod svou plnou kontrolou. Snažím se seč mohu aby se choval jak děvče, a nikdo z okolí nemá možnost to poznat. 

Default User Image
dita (Pá, 6. 9. 2024 - 13:09)

to snad ani nejde , zkoušela jsem to a nepovedlo se

Default User Image
zz (Po, 24. 6. 2024 - 13:06)

zz

Anonym (Po, 24. 6. 2024 - 13:06)

Zakazovat synovi dráždit penis a zbavovat se přetlaků semene, nebo se mu vysmívat kvůli polucím, jen proto, že by měl být holka, je zvrácenost. Ještě tak po něm chtít, aby si nechal "ozdobu" ufiknout a místo ní vyvrtat vagínu, jak je dnes moderní. Nechte ho žít!!!

Default User Image
kajo (Po, 24. 6. 2024 - 09:06)

mne připadalo normální se s mámou a ségrou třeba koupat večer mne líčili když jsem měl poluce ségra že jsem prase ale utřeli mi to 

Default User Image
Káťa (Po, 24. 6. 2024 - 08:06)

Myslím, že se mi vcelku daří převychovávat chlapce, tedy syna na dívku. Vše je závislé na spodním prádle. A dokonce se mi podařilo, že vůbec neonanuje. Prostě odmalinka jsem mu vtloukala do hlavy jak je to nepěkné, hrát si a sahat na šuldu. Mám syna tak pod kontrolou, že si toho neodváží. Orgasmus samozřejmě má, každou noc či nad ránem, při poluci, spíme vedle sebe, tak mi nic neunikne. Ale mám ho tak vycepovaného, že vždy o všem vím 

Default User Image
zz (Po, 24. 6. 2024 - 13:06)

zz

Reklama

Přidat komentář