Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Default User Image
Josef (Ne, 23. 6. 2024 - 23:06)

Ahoj, moc si přeji aby mě nějaká cizí maminka vychovávala jako holku. Aby jsem byla její holčička i když mi je už 48 let jsem zženštilý. Najde se taková maminka ? Prosím 

Default User Image
Petra (Po, 24. 6. 2024 - 05:06)

Já jsem ale na mladé. S těmi si dokážu pohrát.Preferuji chlapce plus mínus 18

 

Default User Image
Natka (Ne, 23. 6. 2024 - 17:06)

Je zde nějaká matka jež převýchovává svého syna na dívku? Mám syna 12 a prakticky se mi to daří, s kluka postupně dělám na dívku.

Default User Image
zz (Ne, 23. 6. 2024 - 19:06)

zz

Default User Image
Mirka (Ne, 23. 6. 2024 - 08:06)

Většina matek jež převychovávaji syny na dívku se v tomto ukájí. Je to pro ně šíleně neskutečné opečovávat takto chlapce, vědět o něm, o jeho intimnostem úplně vše. Sama to zažívám, a syna jsem si úplně podřídila.

Anonym (Po, 24. 6. 2024 - 06:06)

Lékařka, která dělá záměrně ze syna osobu s bipolární poruchou, to je unikátní případ. K zamyšlení.

Default User Image
Mirka (Po, 24. 6. 2024 - 09:06)

Je to jen v soukromí.

Default User Image
Kajo (Ne, 23. 6. 2024 - 17:06)

Jenže někdy to má dopad na celou rodinu mne takhle vychovávali spolu se segrou trvá to vlastnè do teď

Default User Image
Návstevnik (Ne, 23. 6. 2024 - 10:06)

Jak sis ho podřídila?

Default User Image
Mirka (Ne, 23. 6. 2024 - 14:06)

Prostě tak, jak jsem psala. Hlavně musí mít kluk pocit, že je jako dívka! Od narozeni dávám synovi dívčí prádlo, na noc jen tričko a prostě jednám s ním, jako s dívkou 

Anonym (Po, 24. 6. 2024 - 01:06)

My víme že jsi úchyl !

Default User Image
Návštěvník (Po, 24. 6. 2024 - 05:06)

A co ty, na této stránce? Proč tady jsi? Napíšeš něco o sobě?

Default User Image
zz (Ne, 23. 6. 2024 - 19:06)

zz

Default User Image
Katka (Ne, 23. 6. 2024 - 04:06)

Pán přede mnou to popsal dokonale. Já jsem lesbinka a po maturitním plese jsem šla s krásným spolužákem na pokoj. Chtěla jsem moc holčičku, ale nevyšlo to. Tak vychovávám syna už skoro dvanáct let, ale vychovávám jej jako dívku. Spodní prádlo je samozřejmostí. Vše o synovi vím, nemá přede mnou žádnou tajnost. Před pár měsíci začal onanovat, nevěděla jsem, jak se k tomu postavit, ale nic s tím nenadělám. Navenek je jako každý jeho vrstevník, avšak doma už si s klukem pohraju. Líčím ho jako dívku, oblékám jej jako dívku, zkrátka užívám si to a syn také. Už si tak na to zvykl, že na to čeká.

Default User Image
zz (Ne, 23. 6. 2024 - 19:06)

zz

Anonym (Ne, 23. 6. 2024 - 06:06)

Ono za tím může být podprahově ještě něco jiného. Totiž obavy z incestu, otěhotnění, potratu, nebo geneticky , možná potstiženého potomka. Stává se to, když je máma se synem sama a oba mají přirozené pohlavní touhy. Lesbička o takovou pozornost nestojí a to stačí. Nemusí syna vychovávat jako dívku, ale protože z něj nechce mít chlapa, oplodnitele, tak ho vychovává k obrazu svému. Stejně je podstatné co kluka vzrušuje a při čem onanuje. Jestli jsou to ženy, tak se na dívku nepředělá i kdyby se mamka rozkrájela. Vím to z vlastní zkušenosti. Chtěla, ale sem jen na holky a moje máma mne za to nenávidí i když není lesba, ale sexuálně mne nepřitahuje, protože je zlá. Je velmi vnadná. Když se svlékne a mám erekci, tak mne za to, že se na ní dívám často zmlátila. Když jsem dospěl, tak trvá na tom abych si svůj chtíč ukojil sám, abych jí snad neznásilnil. Když jí navštívím, tak se skoro pořád musím honit, abych si asi něco nedovolil. To je semene zbytečně a ručně vystříkaného.

Default User Image
Katka (Ne, 23. 6. 2024 - 12:06)

Smím li se zeptat, vás také maminka vychovávala jako holku? Ráda by z vás měla děvče?

Default User Image
Katka (Ne, 23. 6. 2024 - 07:06)

Mám jediný problém se synem, a to je s tou jeho onanii. Nejraději mu bych ho uzamkla aby si na něj vůbec nemohl sáhnout. Avšak to jeho semeno, s tím si zase užívám 

Anonym (Ne, 23. 6. 2024 - 08:06)

Jen ho nech onanovat, čím častěji, tím lépe. Uspokojí se sám a nebude mít choutky na tebe. V tmhle byla moje matka prozíravá. Měla pět starších bratrů. Jeden z nich byl starý mládenec. Proonanoval se celým životem a postaral se o rodiče. 

Default User Image
Katka (Ne, 23. 6. 2024 - 13:06)

Jak jste psal, žádný zákaz určitě nebude moc platný. Přece jen mě to nedalo a nechala jsem si u soukromníka vyrobit pás cudnosti pro syna. Sice mě to stálo o moc víc než přes internetové obchody, ale budu mít stoprocentní jistotu, že se na to své pohlaví synek nedostane. Prostě již tak jej trápím a čím dál tím víc si uvědomuje, že je vlastně dívka a ne chlapec.

Reklama

Přidat komentář