Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Default User Image
Návštěva (Ne, 5. 11. 2023 - 05:11)

Žádný uchylove to nejsou ale děcka co stále více nosí hodně plenky jednorázové či látkové na cestu krátkou či dlouhou ale i doma i non stop. A nejsou si stále jistí tím že se nezaspini a oblečení či doma postel vy sami nikdy nevíte kdy je budete potřebovat také? 

Default User Image
Verca (Ne, 15. 10. 2023 - 21:10)

Já každý večer synům 10 a 8 let dávám plenky jednorázové na lepitka a zatím si nestezuji že je mají mladší má klasické pampersky a starší seni kids xs mají pouze o číslo menší pyžamo do kterých jsem vsila silnější igelit a jsou v pohodě a do školy je také nosí drynites pro jejich lepší jistotu co kdyby si náhodou ucvrkli tak to jde do plenek a ne oblečení teď už oba spí samozřejmě v plenkách dnes to měli jinaci nejdříve dostali 2 látkové pleny s jednorázovkou abych je nemusela budit a do ráno vydrželi a vždy takto je ráno jsou sice trochu durch mokrý a posrany ale říkají že jsem to dobře vymyslela s plenkami a už začali pod kalhoty nosit i punčocháče což je dobře a svaluji jim to a co vaše děti už také nosí punčocháče pod kalhoty či tepláky ven. 

 

 

Default User Image
Lenka (St, 11. 10. 2023 - 18:10)

Když to je nutností dát většímu dítěti pleny na noc a den tak je prostě nejlepší mu pleny dát se vším všudy co k plenkam patří. A že nás syn měl pleny i na cesty krátké či dlouhé stále a jemu to vůbec nevadilo že má pleny celou dobu nosí jenom plenky s punčocháči a nebo leginy že pod leginy je plinka vidět tak mu to vůbec nevadí a je v pohodě a klidu teď budu muset zřejmě prebalit to už dneska co přišel ze školy tak po třetí já jsem zvolila látkové pleny se svrchnimi kalhotky a frote punčocháče které nosí doma jen tyto a synovi je 10 let a plenky jsem začala dávat od začátku letních prázdnin řekl si o ně sám že by je chtěl na cesty dávat tak je dostával a vždy se jak jemu tak mne vyplatili vždy to udělal do plenek a v lese se normálně prebalil hlavně na hotelu když jsme byli tak plenky mu byli dobré ale to měl jen pouze na spaní z bodyčkem vždy na letišti když jsme měli kontrolu náhodnou tak se divili že tak větší děcka má pleny jednorázové balík plenek jsme museli vzít sebou a pak další plenky se dokoupili až tam. 

Default User Image
Máma (St, 4. 10. 2023 - 12:10)

Já každou noc synům 8 a 10 let musím dávat pleny ještě zatím stále jelikož jsou oba dva pocuranci kdybych jim pleny nedala tak to by byla velká povodeň v jejich postelich a když je víkend tak mají pleny non-stop a že by jim něco vadilo tak se nedá říct že mají pleny ale já doma dávám stále klasické látkové pleny s pvc kalhotky a mají i dětské bavlněné punčocháče jak tady nikdo psal že je lepší dát punčocháče o číslo menší a pak plenky drží na svém místě mezi nohama a je to tak přesně ale kluci mají ještě nasite laclace pro větší jistotu a pohodlí tím takto mohu dát plínek více mezi nožky a kamarádka mne doporučila abych dávala každému ještě bodyčka prý je to lepší aby si plenky nesudavali sami a čekali vždy až je prebalim já sama osobně ale oni si plenky nesudavaji sami vždy čekají až je prebalim sama oni vědí že pleny jim nevadí že spíš vyhovují teď jsou ještě ve škole ale pak se uvidí jak na tom budou s plenkami oni totiž mají seni kids nasazovaci už takhle je noseji od začátku školy a nemají s tím žádný problém je nosit když přijdou tak se celý vysvleknou do naha a zůstávají pouze v plenkách a většinou jsou oba dva pomoceni a pokadeny jelikož když jezdí ze školy tak to mají dost daleko dvě hodiny jedou busem a já jsem začala už dávat i punčocháče pod kalhoty sice ten mladší nosí punčocháče s leginy takto mu to vyhovuje on když nosil pleny o prázdninách tak měl pouze ty leginy s plenkami... A starší chtěl abych mu dala plínky také na zkoušku tak je dostal ale zkoušeni plenek už proběhlo v pořádku a punčocháče s plenkami mu zůstali a nestezuje si vůbec že něco takového má mezi nohama.. 

Default User Image
Vojta (Čt, 12. 10. 2023 - 17:10)

Bla bla bla bla bla

Default User Image
H (Pá, 29. 9. 2023 - 09:09)

Když náhodou dáváte děcku látkové pleny myslím ctvercovky tak skladate na nudli a nebo na šířku a kolik jich dáváte mezi nohy a hlavně jestli dáváte plenky i na cesty krátké či dlouhé a nebo na spaní pod pyžamo či overal. Já se ptám z důvodu že u staršího dítěte budu muset dávat znovu je mu 8 let zatím je bez plenek ale zato ráno je vždy mokrý nikdy až durch.. 

Default User Image
Anonymní (Pá, 29. 9. 2023 - 09:09)

Dnes měl syn volno ve škole tak jsme ráno vyjeli na to výlet a syn nosí plenky na noc normálně ale řekl si o plenky i na cestu teď ještě jedeme a už jsem musela prebalit do čistých plenek já jsem včera byla v práci tak syn byl doma z přítelem a staral se o syna a byli v pohodě v klidu syna prebalil když potřeboval a ráno jsme vstali a syna jsem prebalila do čistých látkových plen jsou lepší a na chatě je pračka se sušičkou takže v pohodě plenky jsou tam také pouze látkové teď má 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče z obrázky a je v úplném klidu si čůra do plenek je mu sice 10 let a že by mu pleny nijak zvlášť vadili tak to vůbec a na provázku má ortonicky dudlík jelikož si cucal stále palec tak jsem mu koupila tento dudlík a kojeneckou lahev zatím nemá to je jediné co tedy zatím nechce ale mám jí koupenou co kdyby náhodou ji chtěl tak mám 150 ml ta stačí na cumlani z dudlíku. To je vynález dát většímu děcku klasické látkové pleny zatím 70x70 ale na chatě jsou trochu menší snad mu budou jsou 60x70 jsou ještě po něm.... 

Default User Image
Dan (Čt, 28. 9. 2023 - 14:09)

Mne se máme neptá jestli chci pleny prostě mi stáhne na noc pyžamo a dá mi je mezi nohy a ráno jsou pleny samozřejmě suché a vždy mi je ponechá na sobě a ještě místo pyžamo mi dává bodyčko se zipem vzadu na noc mám vždy látkové pleny se svrchnimi kalhotky ale přes den mi dává vždy ještě jednorázové pleny a punčocháče s bodyckem a takto jsem celý den i venku pak po obědě mne prebali a jdu spát s čistými plenky a po večeři už v 17 až 17:30 spát a přečte mi pohádku ale většinou mám večeři v kojenecké lahvi v jedné kaši a v druhé buď mléko a nebo sunar 6+ ale teď jsem už pokadeny po odpol spánku tak mne čeká přebalování a svačina když je dnes ten svátek. A mne je 10 L už jsem řekl máme že plenky nechci nosit ale on je jiného názoru a punčocháče s plenkami nosit musím. 

Default User Image
Dana (Po, 25. 9. 2023 - 11:09)

Není to tak ve vlacích v arrive na zachodech je přebalovací pult sklopite pouze poličku a na ní položíte přebal podložku a dítě dáte na ni a pak prebalite jednoduše já jsem prebalila i větší děcko v 9 letech syn a jeho kamarád stále nosí plenky na cestu hlavně jalikoz jsou oba pocuranci kteří to dělají do oblečení tak i do postele v noci tak jsem zvolila tento zbusob a dávám přednost plenkam a to skoro všude a ve škole mají drynites plenky a to vždy a už začali nosit punčocháče hlavně po ránu se hodí pod kalhoty či tepláky většinou v nich chodí i do školy ale mají takové ty modernější minulý týden přišel syn s plenkami látkovimi od spolužáka byl u něj doma a než k němu došli tak se do jednorázovék stačil pokadit tak dostal od paní látkové pleny se svrchnimi kalhotky. Ale já už jsem také nakoupila látkové pleny tak doma je bude také dostávat a měl je už včera na noc 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a byl moc spokojeny že může být přebalován do látkových plen. 

Default User Image
Dana (Po, 25. 9. 2023 - 10:09)

Dnes ráno jsem šla se synem k lékaři kvůli tomu pomocovani a nechali si ho na pozorování na dětském oddělení psychiatrie ale než jsem tam s ním šla tak jsem mu řekla že mu dám plenky na cestu a dostal jak plenky jednorázové radši dvě rovnou na sebe pak jsem dala bavlněné punčocháče a leginy dětské a že by nijak protestoval tak vůbec nechal si vše dát v pohodě a samozřejmě když byl na příjmu tak se pocural do plenek nevím jestli se to strachu jedna paní sestra přišla s bodyckem a látkovimi plenky a řekla mi až ho do nich oblecu tak dostal 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky s tím bodyčkem a punčocháče od nich a odvedla si ho na pokoj do dětské postýlky vypadla nijak takto jako dětská postýlka a řekli mi že budou zkoušet léky po kterých by se neměl pomocit jak přes den a noc bude jako by takový test vypije hodně vody či čaje který je mocopudny tak se uvidí zatím ještě leží a já čekám na vyjádření jestli tam mohu zůstat s ním synovi je sice 12 let že by to v nemocnici zvládl sám ale nejraději se nechá prebalit odemne vzlada to dobře předtím doma ho prebalila i starší sestra a to se mu moc dotoho nechtělo ale nechal se prebalit. Je tam na pokoji s jedním dítětem které má stejný problém jako syn a říkal že první den bude pouze pít čaj a podle toho kolik udělá plen přes den a noc a pak podle toho bude následovat různé vyšetření a říkal že tam jsou dobré sestry a doktoři a pak mne poprosil jestli bych ho nemohla prebalit do čistých plenek že je hodně pocurany tak jsem ho tedy rozbalila a prebalila do čistých látkových plen pouze tyto plenky dávají s bodyckem a punčocháče a na noc dávají overal se zipem vzadu aby si děcka nemohlo plenky sundat musí vždy čekat na přebalování. 

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 10:09)

Ano přesně tak i pro větší děcka jsou pleny součástí a praktické.! Jak doma tak i venku a sice říkají že by větší děti neměly nosit plenky ale je to zase na rodičích těch děcek.

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 10:09)

Ano souhlasím s tímto názorem. Od 0 roků až více let by děcka měli nosit plenky.

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 10:09)

Je vidět jak bouřlivý rozvod zničí dětem život s následky na zdraví. Čím k tomu přispěl bývalý muž její otec? Je to o čem píšeš na jiné diskusi? Ĵ:(

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 06:09)

Jestli hcete napište na [email protected] nebo [email protected] rád si popovídám

Default User Image
Danik (St, 20. 9. 2023 - 11:09)

Já to mám podobné akorát že doma dostávám látkové pleny od značky tetra 80x80 mám je vždy na šířku se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko já morodim a mamka mne řekla že nebudu vylezat s postele a že mi bude dávat pleny látkové se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko. 

Default User Image
Kubajz (Út, 19. 9. 2023 - 19:09)

Je mi 16 a plenky mám dost často protože je to mega pohodlný. Na cestovní mám vždycky do auta a letadla mám normální plenky co vypadají jak Pampers a do vlaku a tak si beru natahovacky. Občas mám plenku jen tak, že se mi nechce chodit z pokoje na záchod. Jinak nosím slipy a natahovacky jsou skoro stejný a ani to nejde poznat.

Anonym (Po, 18. 9. 2023 - 04:09)

Ano souhlasím s tímto názorem. Od 0 roků až více let by děcka měli nosit plenky. Je to jistota.

Anonym (Po, 18. 9. 2023 - 04:09)

Jestli hcete napište na [email protected] nebo [email protected] rád si popovídám

Default User Image
Monička (Ne, 17. 9. 2023 - 16:09)

Následkem toho jsem měla problémy psychické a mamka mi hrozně snižovala sebevědomí, je to dost složité.

Anonym (Ne, 17. 9. 2023 - 15:09)

Co pak přes den to stíhá na WC nebo se třeba ucvrnkl i přes den

Reklama

Přidat komentář