Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Zuzana (Út, 16. 1. 2024 - 23:01)

Hm žádné příspěvky už ani Karla netresta

Default User Image
Zuzana (Po, 15. 1. 2024 - 19:01)

Hihi . Moji mámu to taky vzrusuje

 

 

Default User Image
Dan (Ne, 14. 1. 2024 - 22:01)

Ahoj, je mi 16 a rád bych dostal výprask. Nenašel by se někdo, kdo by mi dal? Nikdy jsem nedostal a nevím, jak to bolí, ale vše bych nechal na vás, jediné co, tak by byl maximální počet ran, jinak nástroje, polohy a to jestli budu muset být nahý nebo ne bych nechal na vás, včetně po trestu, jestli budu muset klečet nebo držet rákosku v zadku nebo vytirat, umývat nádobí, sekat trávu nebo dělat něco na zahradě ať už oblečený nebo klidně nahý bych nechal na vás. Klidně a rád bych dostal třeba s někým. Když budete dávat Anko třeba své dceři, tak můžete dát i mě a oba se budeme více stydět a bude to mít větší účinek 

Default User Image
Dan (Ne, 14. 1. 2024 - 22:01)

Sice nevím, jak by to šlo, kdybys nás musela trestat dva, protože nsvim, jak moc tvoje dcera drží a já taky nevim, jak budu držet, ale myslím si, že když nám něco řekneš, že třeba když nebudete poslouchat, tak půjdete nahý přes ulici nebo něco na ten styl, tak to by se mi asi nechtělo, ale určitě ti někdo tady pořadí, jak to zvládnout, kdybys souhlasila s dvojitým vypraskem

Default User Image
Dan (Ne, 14. 1. 2024 - 22:01)

Ahoj, je mi 16 a rád bych dostal výprask. Nenašel by se někdo, kdo by mi dal? Nikdy jsem nedostal a nevím, jak to bolí, ale vše bych nechal na vás, jediné co, tak by byl maximální počet ran, jinak nástroje, polohy a to jestli budu muset být nahý nebo ne bych nechal na vás, včetně po trestu, jestli budu muset klečet nebo držet rákosku v zadku nebo vytirat, umývat nádobí, sekat trávu nebo dělat něco na zahradě ať už oblečený nebo klidně nahý bych nechal na vás. Klidně a rád bych dostal třeba s někým. Když budete dávat Anko třeba své dceři, tak můžete dát i mě a oba se budeme více stydět a bude to mít větší účinek 

Default User Image
Dan (Ne, 14. 1. 2024 - 22:01)

Ahoj, je mi 16 a rád bych dostal výprask. Nenašel by se někdo, kdo by mi dal? Nikdy jsem nedostal a nevím, jak to bolí, ale vše bych nechal na vás, jediné co, tak by byl maximální počet ran, jinak nástroje, polohy a to jestli budu muset být nahý nebo ne bych nechal na vás, včetně po trestu, jestli budu muset klečet nebo držet rákosku v zadku nebo vytirat, umývat nádobí, sekat trávu nebo dělat něco na zahradě ať už oblečený nebo klidně nahý bych nechal na vás. Klidně a rád bych dostal třeba s někým. Když budete dávat Anko třeba své dceři, tak můžete dát i mě a oba se budeme více stydět a bude to mít větší účinek 

Default User Image
Zuzana (Ne, 14. 1. 2024 - 14:01)

A neuvažujete o jiném nastroji? Třeba o rakosce?

Default User Image
Anka (Ne, 14. 1. 2024 - 16:01)

Jistě ano, kdyby byl ten jiný nástroj, třeba ta nároska. Ale nevím, kde ji sehnat. Přiznávám, že mě výprask dcery dost vzrušuje.

Default User Image
Slávek.eu (Po, 15. 1. 2024 - 08:01)

Anko, těší mě, že se přiznáváš, že tě to vzrušuje. Různé rákosky i další nástroje a pomůcky lze sehnat na internetu, bau obchodech se dají koupit různé náhrady, tobě bych však raději doporučoval zůstat u té vařečky. I když v případě, že by to vzrušovalo i dceru, což je docela možné, tak pak hurá do toho.

Default User Image
Anonym4 (Po, 15. 1. 2024 - 10:01)

Proutek nejlépe čerstvě utržený je nejlepší.

Default User Image
Zuzana (Po, 15. 1. 2024 - 13:01)

Prut je samozřejmě fajn ale ne vždy je v dosahu

Default User Image
Zuzana (Po, 15. 1. 2024 - 13:01)

Prut je samozřejmě fajn ale ne vždy je v dosahu

Default User Image
Zuzana (Ne, 14. 1. 2024 - 19:01)

Lepší je si pořídit plastovou rakosku nezlomi se a nepotřebuje žádnou údržbu bambusové nebo ratanové rakosky mají časem tendenci se lamat

Default User Image
Anka (Ne, 14. 1. 2024 - 19:01)

Děkuji a výměnu hned v příštím týdne provedu. Pubertální dcera potřebuje zpraskat zadeček prakticky pořád a jen mě těší jí jen tu svou zadek pořádně zmučí.

Default User Image
Nevlastní matka (Po, 15. 1. 2024 - 17:01)

Ono takové dřevěné pravítko, plácačka nebo jezdecký bičík s plochým koncem nejsou hračky k zahození. :-)

Default User Image
Zuzana (Po, 15. 1. 2024 - 20:01)

To určitě nejsou ale rakoska je rakoska

Default User Image
Zuzana (Ne, 14. 1. 2024 - 19:01)

Není zač to budou jelita

Default User Image
Zuzana (Ne, 14. 1. 2024 - 18:01)

To není problém na internetu je nabídka spousty rskosek

Default User Image
Anka (Ne, 14. 1. 2024 - 19:01)

Dík. Dnes mám službu ve zdravotnictví, zítra dopoledne doma vše zjistím.

Default User Image
Zuzana (Po, 15. 1. 2024 - 07:01)

Přeji šťastnou ruku při výběru rakosky hlavně ať jste s ní spokojena

Reklama

Přidat komentář