Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Mirek (Po, 15. 1. 2024 - 19:01)

Potřeboval bych poradit, jak mám potrestat bratra. Abych to vysvětlil, tak občas hlídám bratra. Sice už je dost velký, ale zlobit umí pořád. Když jsem si stěžoval, tak mi naši řekli, že oni ho trestat nebudou, ale já mu můžu dát klidně třeba i na zadek, že mi dovolí. Jenže já i přesto, že jsem o dost starší, jsem oproti bratrovi maly, takže vyprask na zadek asi padá, ale neporadili byste mi, jak jinak ho potrestat? 

Anonym (Po, 15. 1. 2024 - 21:01)

Kolik je bratrovi? Já bych se vyprasku nebránil. Ten je vždy nejúčinnější a myslím si, že vždy ho nějak přesvědčíš

Default User Image
Mirek (Po, 15. 1. 2024 - 21:01)

Je mu skoro 17, takže vzhledem k věku to na vyprask už asi není 

Default User Image
Zuzana (Po, 15. 1. 2024 - 22:01)

Jen ho serez

Default User Image
Mirek (Po, 15. 1. 2024 - 22:01)

Myslíš? Není na to už moc starý? Já jsem nikdy nikoho netrestal a on je větší, takže kdybych se někdy rozhodl pro vyprask, tak jak to udělat, abych ho přemohl? 

Anonym (Po, 15. 1. 2024 - 22:01)

Ja bych se na věk nedíval. Vyprask se dá dát kdykoliv, ale moc ti neporadím jak na to. Spíš Zuzana nebo Bohunka mají zkušenosti, tak by ti mohli poradit 

Default User Image
Mirek (Po, 15. 1. 2024 - 18:01)

Na tyhle stránky jsem narazil dneska, takže jsem tady nový, ale podle toho co tady píšete si myslim, že byste mi mohly poradit, ale ještě nevim, jak to tady funguje, tak doufam, že se tohle zobrazí 

Default User Image
Anonym4 (Po, 15. 1. 2024 - 19:01)

Píšeme tady vetsinou výchovu dětí i někdy přísnou. Na zadek detem. 

Default User Image
Dan (Po, 15. 1. 2024 - 14:01)

Nedal by mi někdo vyprask? 

Default User Image
Anka (Ne, 14. 1. 2024 - 10:01)

Používám výhradně vařečky, je jich doma spousta a je z čeho si vybírat. Mám krásnou dceru, avšak při její výchově chyběl otec. Takže nyní v pubertě začla kouřit, tahat se s klukama ale i s kamarádkama, o jedné vím, že je lesbinka! Takže dceru jednou za čas zmaluji, tedy její zadek. Nepočítám rány, pro mě je směrohodné jak jí ten její skoro patnáctiletý zadek zčervená. Poté teprve přestanu a těší mě, jak má ten svůj zadek zmučený.

Default User Image
Zuzana (Pá, 19. 1. 2024 - 18:01)

Už je rakoska?

Default User Image
Nevlastní matka (Po, 15. 1. 2024 - 15:01)

Tak to naprosto chápu. Naše holka je ještě o dva roky starší než Vaše. Na ni účinkuje výprask při kterém chci slyšet jestli ví za co dostala, kolik si zaslouží a jak která rána sedne. Ji to potrestá dvakrát tolik a já pak letím rovnou za mužem do ložnice,jak jsem nadržená. 

Default User Image
Zuzana (Út, 16. 1. 2024 - 23:01)

Hm žádné příspěvky už ani Karla netresta

Default User Image
Zuzana (Po, 15. 1. 2024 - 19:01)

Hihi . Moji mámu to taky vzrusuje

 

 

Default User Image
Dan (Ne, 14. 1. 2024 - 22:01)

Ahoj, je mi 16 a rád bych dostal výprask. Nenašel by se někdo, kdo by mi dal? Nikdy jsem nedostal a nevím, jak to bolí, ale vše bych nechal na vás, jediné co, tak by byl maximální počet ran, jinak nástroje, polohy a to jestli budu muset být nahý nebo ne bych nechal na vás, včetně po trestu, jestli budu muset klečet nebo držet rákosku v zadku nebo vytirat, umývat nádobí, sekat trávu nebo dělat něco na zahradě ať už oblečený nebo klidně nahý bych nechal na vás. Klidně a rád bych dostal třeba s někým. Když budete dávat Anko třeba své dceři, tak můžete dát i mě a oba se budeme více stydět a bude to mít větší účinek 

Default User Image
Dan (Ne, 14. 1. 2024 - 22:01)

Sice nevím, jak by to šlo, kdybys nás musela trestat dva, protože nsvim, jak moc tvoje dcera drží a já taky nevim, jak budu držet, ale myslím si, že když nám něco řekneš, že třeba když nebudete poslouchat, tak půjdete nahý přes ulici nebo něco na ten styl, tak to by se mi asi nechtělo, ale určitě ti někdo tady pořadí, jak to zvládnout, kdybys souhlasila s dvojitým vypraskem

Default User Image
Dan (Ne, 14. 1. 2024 - 22:01)

Ahoj, je mi 16 a rád bych dostal výprask. Nenašel by se někdo, kdo by mi dal? Nikdy jsem nedostal a nevím, jak to bolí, ale vše bych nechal na vás, jediné co, tak by byl maximální počet ran, jinak nástroje, polohy a to jestli budu muset být nahý nebo ne bych nechal na vás, včetně po trestu, jestli budu muset klečet nebo držet rákosku v zadku nebo vytirat, umývat nádobí, sekat trávu nebo dělat něco na zahradě ať už oblečený nebo klidně nahý bych nechal na vás. Klidně a rád bych dostal třeba s někým. Když budete dávat Anko třeba své dceři, tak můžete dát i mě a oba se budeme více stydět a bude to mít větší účinek 

Default User Image
Dan (Ne, 14. 1. 2024 - 22:01)

Ahoj, je mi 16 a rád bych dostal výprask. Nenašel by se někdo, kdo by mi dal? Nikdy jsem nedostal a nevím, jak to bolí, ale vše bych nechal na vás, jediné co, tak by byl maximální počet ran, jinak nástroje, polohy a to jestli budu muset být nahý nebo ne bych nechal na vás, včetně po trestu, jestli budu muset klečet nebo držet rákosku v zadku nebo vytirat, umývat nádobí, sekat trávu nebo dělat něco na zahradě ať už oblečený nebo klidně nahý bych nechal na vás. Klidně a rád bych dostal třeba s někým. Když budete dávat Anko třeba své dceři, tak můžete dát i mě a oba se budeme více stydět a bude to mít větší účinek 

Default User Image
Zuzana (Ne, 14. 1. 2024 - 14:01)

A neuvažujete o jiném nastroji? Třeba o rakosce?

Default User Image
Anka (Ne, 14. 1. 2024 - 16:01)

Jistě ano, kdyby byl ten jiný nástroj, třeba ta nároska. Ale nevím, kde ji sehnat. Přiznávám, že mě výprask dcery dost vzrušuje.

Reklama

Přidat komentář