Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Anonym4 (So, 17. 2. 2024 - 03:02)

Byl na holou a kolik ran.

Default User Image
Aleš (Út, 13. 2. 2024 - 11:02)

Také si myslím, že už klidně z lehka rukou na holou můžete. 

Anonym (Út, 13. 2. 2024 - 06:02)

Pokud to bude jen rukou, tak je to možné od tří nebo čtyř let věku, pokud zlobí.

Default User Image
Filip (Pá, 2. 2. 2024 - 20:02)

Jak už jsem psal, tak náš Kája - 10 let bude za to jeho vízo pořádně bit zítra. A rozdělíme mu to - dopoledne dostane pár ran proutkem přes ty jeho bosý nohy, hlavně přes paty a odpoledne dostane velký výprask řemenem, při bití bude od pasu dolů nahatý. Přes ty jeho nohy dostane v pokojíku před sourozenci a odpoledne bude bit v obýváku. Kromě naší rodiny u toho bude i můj bratr s manželkou a dětmi - dvě holky a jeden kluk, přede všemi bude Kája bit na tu jeho holou....Ví o tom, že ho zátra čekají ty dvě exekuce i jak to proběhne, moc se na to netváří....

Default User Image
zdeněk 62 (Ne, 4. 2. 2024 - 12:02)

Jak to dopadlo byl bit na holou před návštěvou a byly u toho i ty holky.

Default User Image
Filip (Ne, 4. 2. 2024 - 14:02)

Proběhlo to tak, jak jsem popsal že to proběhne, tak jak jsem to naplánoval. Byli tam všichni, o kterých jsem psal, že tam budou.

Default User Image
1 (Pá, 9. 2. 2024 - 15:02)

Je mi 13 a taky bych to takhle chtěl zažít

Default User Image
1 (Pá, 9. 2. 2024 - 15:02)

Je mi 13 a taky bych to takhle chtěl zažít

Default User Image
Jirka (Ne, 4. 2. 2024 - 17:02)

Takový výprask ještě asi nikdy nedostal před tolika. Asi hodně u toho vyváděl ,před holkama určitě dobrovolně nechtěl se svléknout ,natož vystrčit zadek určitě chtěl utect

Default User Image
Mamina 2 (Čt, 1. 2. 2024 - 16:02)

Trestal někdo také za pololetní vysvědčení výpraskem před návštěvou?  Jsem maminka šestnáctileté slečny a kamarádka patnáctileté. Slečny dostaly pro větší výchovné poučení výprask na jednom gauči, vedle sebe a najednou. 30 ran čerstvým proutkem na namočený zadeček, takže ještě dnes jsou jak zebry. Četla jsem ale že výprask neškodí opakovat.Co si o tom myslíte? Dnes jsem vyplatila dceru jen rukou a musela slíbit, že si sama vyhledá doučování. Zítra by měla přijít kamarádka s tou svou. Měli by dostat znovu? 

Default User Image
Zuzana (Pá, 16. 2. 2024 - 18:02)

Určitě už naší předkové věděli že je škoda každé rany která padne vedle

Default User Image
Pepan (Pá, 16. 2. 2024 - 13:02)

Nevím co jste za lidi, takové slečny mlátit na holou před diváky za vysvědčení je debilita. Měli byste se podívat na svoje vysvědčení a jen tak mimochodem polovina známek jde za rodiči. Když jsem to četl, tak mám dojem jakoby vás vzrušovaly holé mladé prdelky a to že je můžete mlátit. Vás by měly svléci do naha a polít vás studenou vodou a namlátit vám na ty prdele, a pořádně abyste si týden nesedly. A měly by u toho být i vaše dcery abyste zažily to ponížení. Měly byste se ji trochu více věnovat a ne je jen trestat.

Default User Image
? (Pá, 9. 2. 2024 - 15:02)

Chrěl bych vás mít za Mamku a to je mi 13 myslím si že bych za moje známky měl taky dostat pár výchovnejch

Default User Image
? (Pá, 9. 2. 2024 - 15:02)

Chrěl bych vás mít za Mamku a to je mi 13 myslím si že bych za moje známky měl taky dostat pár výchovnejch

Default User Image
? (Pá, 9. 2. 2024 - 15:02)

Chrěl bych vás mít za Mamku a to je mi 13 myslím si že bych za moje známky měl taky dostat pár výchovnejch

Default User Image
? (Pá, 9. 2. 2024 - 15:02)

Chrěl bych vás mít za Mamku a to je mi 13 myslím si že bych za moje známky měl taky dostat pár výchovnejch

Default User Image
Pepan (Pá, 9. 2. 2024 - 13:02)

Já jsem byl ve škole průserář a tak jsem dostával kapky od své matky, za každou špatnou známku jsem se musel svléci do naha stoupnout si ke zdi , roztáhnout nohy a ruce a dostal jsem koženým páskem nespočet ran po celém těle. Bylo jí úplně jedno, že jsou tam cizí lidi  musel jsem držet a být potichu. Když skončila musel jsem za trest být nahý a obsluhovat návštěvu. Stejně tak mlátila i sestru a tak jsme byli biti a nazí každou chvíli.Ale musím říci, že čím víc jsem dostával tím víc průserů jsem dělal, takže výprask nějak nefungoval.  

Anonym (Pá, 9. 2. 2024 - 14:02)

Já jsem to měl podobné. Na mě to ale fungovalo.

Default User Image
Gabča (Po, 5. 2. 2024 - 10:02)

čauky, to mi přpomnělo jeden z mých posledních pořádných výprasků, kdy jsem byla v 16 letech u kámošky na víkend a šli jsme na diskotéku. Měli jsme se vrátit do půlnoci. No přišly jsme ve 2 hod ráno. :) Ráno u snídaně přišla kámoščina mamka, která moc dobře věděla, že jsme přišly ve 2 hod. Dostaly jsme lehce nádano a ylo nám přikázano jít do obyváku. Kámoška už věděla, co přijde. Její matka vzla rákosku do ruky a řekla nám a´t sudnáme kalhoty a obě se ohneme o kraj pohovky. No dostaly jsme takový nářez, že jsem měla prdel týden fialovou.

Default User Image
zdeněk (Po, 5. 2. 2024 - 13:02)

Mně to připomnělo výprask ,to nám s kamarádkou bylo  asi tak 14 ,naši a její rodiče odjeli,měli jsme jít  k babičce ale místo toho jsme šli k  nám  naši se vrátili dříve a byl průšvih.Oba jsme dostali prutem na holou.Ikdyž jsme už byli v pubertálním věku.Měli jsmě pěkně fialové pruhy na zadku.Ale za tu přijemnou chvilku ten výprask stál.

Reklama

Přidat komentář