Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Aleš (St, 14. 2. 2024 - 18:02)

Tak snad jí to chvíli vydrží a nebude zlobit. A kolik padlo ran?  Příště první wc a pak prut.  Výprask nebyl na holou, že tam byly ty punčocháče? 

Default User Image
Anonym4 (Út, 13. 2. 2024 - 19:02)

A nezapomeňte musí být na holou.

Default User Image
Anonym4 (Út, 13. 2. 2024 - 19:02)

U nás to chodilo tak že v těch 4 letech jsem přišla s proutkem v ruce do pokoje dětského a řekla musím tě potrestat stahnula si kalhoty vystrcila holou a dostala první výprask bylo 15 ran.

Anonym (Út, 13. 2. 2024 - 12:02)

myslím, že by ho už klidně mohla dostat. Co já vzpomínám, taky přibližně v tomto věku jsem začal dostávat, a to už i vařečkou. Asi od 8 byla rákoska nebo prut.

Anonym (Út, 13. 2. 2024 - 12:02)

myslím, že by ho už klidně mohla dostat. Co já vzpomínám, taky přibližně v tomto věku jsem začal dostávat, a to už i vařečkou. Asi od 8 byla rákoska nebo prut.

Default User Image
Petra (Čt, 15. 2. 2024 - 09:02)

Asi jako u nás, já od první třídy na základce začala dostávat prutem na holou od maminy. Vždy tak 3-10 ran. Což se postupně zpřísňovalo a ještě na střední jsem dostávala prutem na holou a klidně i 50 ran

Default User Image
ZKLIM (Pá, 16. 2. 2024 - 20:02)

Já dostával proutkem od školky,dokonce i ve školce když jsme hodně zlobili tak jsme dostali přes zadek proutkem někdy ičerstvě utrženým.Jednou jsem vylezl plotem ze školky paní učitelka to viděla chytila mně a odvedla mně dovnitř,děti si hrály  ostatníma venku.Vzala mně do kanceláře  zamknula,otrhala listečky  a udělala si proutek a dostal jsem pořádný výprask.Doma jsem pak dostal ještě jeden výprask.Když si mamka utrhla venku proutek a začala otrhávat lístečky věděl jsem co bude následovat Protkem jsem dostával asi tak do druhé třídy,pak už v průběhu základky až do devítky jsem dostával řemenem.

Default User Image
Anonym4 (So, 17. 2. 2024 - 15:02)

Tj. 5 roků jste byl bit proutkem, taky jsem to tak měla ale já byla bita od 4 do 10.

Default User Image
Anonym4 (So, 17. 2. 2024 - 03:02)

Byl na holou a kolik ran.

Default User Image
Aleš (Út, 13. 2. 2024 - 11:02)

Také si myslím, že už klidně z lehka rukou na holou můžete. 

Anonym (Út, 13. 2. 2024 - 06:02)

Pokud to bude jen rukou, tak je to možné od tří nebo čtyř let věku, pokud zlobí.

Default User Image
Filip (Pá, 2. 2. 2024 - 20:02)

Jak už jsem psal, tak náš Kája - 10 let bude za to jeho vízo pořádně bit zítra. A rozdělíme mu to - dopoledne dostane pár ran proutkem přes ty jeho bosý nohy, hlavně přes paty a odpoledne dostane velký výprask řemenem, při bití bude od pasu dolů nahatý. Přes ty jeho nohy dostane v pokojíku před sourozenci a odpoledne bude bit v obýváku. Kromě naší rodiny u toho bude i můj bratr s manželkou a dětmi - dvě holky a jeden kluk, přede všemi bude Kája bit na tu jeho holou....Ví o tom, že ho zátra čekají ty dvě exekuce i jak to proběhne, moc se na to netváří....

Default User Image
zdeněk 62 (Ne, 4. 2. 2024 - 12:02)

Jak to dopadlo byl bit na holou před návštěvou a byly u toho i ty holky.

Default User Image
Filip (Ne, 4. 2. 2024 - 14:02)

Proběhlo to tak, jak jsem popsal že to proběhne, tak jak jsem to naplánoval. Byli tam všichni, o kterých jsem psal, že tam budou.

Default User Image
1 (Pá, 9. 2. 2024 - 15:02)

Je mi 13 a taky bych to takhle chtěl zažít

Default User Image
1 (Pá, 9. 2. 2024 - 15:02)

Je mi 13 a taky bych to takhle chtěl zažít

Default User Image
Jirka (Ne, 4. 2. 2024 - 17:02)

Takový výprask ještě asi nikdy nedostal před tolika. Asi hodně u toho vyváděl ,před holkama určitě dobrovolně nechtěl se svléknout ,natož vystrčit zadek určitě chtěl utect

Default User Image
Mamina 2 (Čt, 1. 2. 2024 - 16:02)

Trestal někdo také za pololetní vysvědčení výpraskem před návštěvou?  Jsem maminka šestnáctileté slečny a kamarádka patnáctileté. Slečny dostaly pro větší výchovné poučení výprask na jednom gauči, vedle sebe a najednou. 30 ran čerstvým proutkem na namočený zadeček, takže ještě dnes jsou jak zebry. Četla jsem ale že výprask neškodí opakovat.Co si o tom myslíte? Dnes jsem vyplatila dceru jen rukou a musela slíbit, že si sama vyhledá doučování. Zítra by měla přijít kamarádka s tou svou. Měli by dostat znovu? 

Default User Image
Zuzana (Pá, 16. 2. 2024 - 18:02)

Určitě už naší předkové věděli že je škoda každé rany která padne vedle

Default User Image
Pepan (Pá, 16. 2. 2024 - 13:02)

Nevím co jste za lidi, takové slečny mlátit na holou před diváky za vysvědčení je debilita. Měli byste se podívat na svoje vysvědčení a jen tak mimochodem polovina známek jde za rodiči. Když jsem to četl, tak mám dojem jakoby vás vzrušovaly holé mladé prdelky a to že je můžete mlátit. Vás by měly svléci do naha a polít vás studenou vodou a namlátit vám na ty prdele, a pořádně abyste si týden nesedly. A měly by u toho být i vaše dcery abyste zažily to ponížení. Měly byste se ji trochu více věnovat a ne je jen trestat.

Reklama

Přidat komentář