Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Default User Image
Ivana (So, 16. 9. 2023 - 12:09)

Já syna prebaluji tak po třetím pocurani většinou si řekne sám našemu je 8 let a u něj stále trvá pomocovani jak do postele tak i do oblečení tak jsem mu řekla že mu budu dávat hold pleny a nic nenamital že je bude dostávat teď na odpolední spánek jsem dala už čisté já když je doma tak dávám pouze látkové pleny 80x80 vždy 4 látkové pleny jak na noc ale i den a u značky bobanek jsem si objednala svrchní kalhotky tyto kalhotky jsou výborné i kdyby měl syn plenky nacucane moči tak moc nepustí má zatím xs svrchní kalhotky jelikož pvc kalhotky sice má ale jsou mu malé ale přes jednorázové plenky ještě stačí stejně pak má punčocháče na sobě teď si dumla i dudlík který jsem také koupila ortodinicky nezkazí zuby jelikož si stále cumlal palec tak ho má spíše jako trest pro větší děti dudlík a já mu vždy stáhnu plenky až k tělu aby dobře fixovali k tělu. Teď se pere jedna pračka látkových plen a druhá půjde s punčocháči a bodyčko ty má pouze dvě a dva overaly ale většinou spí v punčocháčích a plenkách ale bodyčko a nebo overal dostane občas má zatím velikost oblečení 122 až 136 a jak overal tak i bodyčko se dalo ještě normálně sehnat. 

Default User Image
Vera (So, 16. 9. 2023 - 08:09)

Měníte látkové pleny po prvním pocurani a nebo ještě necháváte až se jednou ještě pocura a pokadi ptám se proto že synovi 11 let dávám látkové pleny na noc a ráno jsem se ho ptala jestli je v suchu a řekl že ano a po snídani se pocural do plenek a pak jsem se ho zeptala jestli chce prebalit do suchých plen a on že nikoliv že bude ještě v nich tak mu jsou ještě ponechane. I s punčocháči. 

Default User Image
Aneta (St, 13. 9. 2023 - 19:09)

Zkusit klidně můžete zkuste se zeptat v drogerii tam vám určitě poradí. U nás co syn začal chodit do školy v 6 letech měl ještě odklad tak šel bohužel až v 7 letech do první třídy a měl strach a začal se znovu pomocovat jak do oblečení tak i do postele kvůli tomu pomocovani ale paní doktorka ho radši dala do speciální školy kde tyto děcka mohou nosit plenky normálně a vůbec jim to nevadí tak nosí jednorázové pleny zatím ještě pampersky na noční použití a má je od doktorky napsané jsou zdravotní a doma mu na noc dávám od značky bobanek látkové pleny s vkladackami že stačí jen 3 látkové pleny s vkladackou a syn sice chvíli remcal že pleny nosit nebude ale potom si už zvykl a vždy ráno podekuje že ty plenky radši má jelikož se v klidu do nich i vykadi a pocura teď je objednán na dětskou psychiatrii pro lepší vyšetření jestli to není i psychickou když je změna když začal chodit do školy když do 6 let chodil pouze do školky ale začal do ní chodit ve 4 letech ale do normální ale tam měl plenku také bylo tam více děti co jí nosilo bylo jich tam 6 kluků a dvě holky a úplně byli v pohodě ale měli je pouze na odpolední spaní prostě to tak bylo a že by se nikdo jim posmival či něco jiného tak vůbec.! 

Anonym (St, 13. 9. 2023 - 09:09)

...Co pak přes den to stíhá na WC nebo se třeba ucvrnkl i přes den Ty vole je na WC a cucá ču.áky a nebo chytá sperma do petlahví Mar.ina.

Default User Image
příspěvek od: :Milady (St, 13. 9. 2023 - 07:09)

vydělovat ji od mladších sourozenců. Ještě stále ji doma přebaluji já, aby se s tím problémem necítila sama a nebála se, že ji nemáme rádi. Tento její problém prostě "patří do rodiny" a děláme co můžeme, aby to nevnímala jako tabu. Na druhou stranu, už je to docela dlouho a psychicky se hodně spravila, ale ten problém pořád zůstává, jednou za hodně dlouhý čas se probudí v suchých plenkách, ale to je spíš náhoda. Přes den bohužel pořád nedokáže dojít na záchod. Počkáme ještě do konce roku a pak bychom to chtěli řešit nějakými léky, nicméně já se obávám, že vzhledem k tomu jejímu psychickému pokroku a přitom neměnnou inkontinencí jí tohle bohužel už asi zůstane, i když bych si možná víc než ona přála, aby zase mohla žít jako normální holka. Milada 

Anonym (Ne, 10. 9. 2023 - 20:09)

Co pak přes den to stíhá na WC nebo se třeba ucvrnkl i přes den

Default User Image
Kateřino (Ne, 10. 9. 2023 - 22:09)

Já taky nechápu, že se radši pomočí před spolužáky, než aby si vzala tu plínku. Já jsem s ní o tom mluvila, říkala jsem, že vybereme takovou ochranu, aby to nešlo vidět a že to je stejně jen dočasně, ale pro ni je nemyslitelné, že by něco takového nosila, snažila jsem se jí všechno vysvětlit, ale ona hned hrozně vyšiluje, omlouvá se, brečí, prosí - minule si přede mnou klekla na kolena a prosila, ať nemusí nosit plenky a že žádná doktorka není potřeba, že ona už si to bude hlídat a nepočurá se. Což samozřejmě není v jejích silách, ale ona si to prostě nechce připustit. Já se s ní snažím mluvit rozumně, ale asi budu muset být trochu ráznější, jenže bych byla ráda, kdyby si uměla ten problém přiznat a já ji nemusela do ničeho nutit. Takhle je akorát vystresovaná.

Anonym (So, 9. 9. 2023 - 14:09)

...Co pak přes den to stíhá na WC nebo se třeba ucvrnkl i přes den Ty vole je na WC a cucá ču.áky a nebo chytá sperma do petlahví Mar.ina.

Anonym (So, 9. 9. 2023 - 10:09)

Pravda nemoné rodiny musí zmizet.

Anonym (Čt, 7. 9. 2023 - 06:09)

Jestli hcete napište na [email protected] nebo [email protected] rád si popovídám

Anonym (Čt, 7. 9. 2023 - 05:09)

Co pak přes den to stíhá na WC nebo se třeba ucvrnkl i přes den

Default User Image
Martin 10 (St, 6. 9. 2023 - 12:09)

Já jsem celé prázdniny nosil pleny jednorázové pouze na výlety a venku a všude mne mamka prebalila neměl jsem žádný problém s tím a doma jsem dostával pleny látkové se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče ty dostávám vždy až večer na spaní nejdříve 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné a nebo frote punčocháče vždy o dvě čísla menší aby mne mamka mohla stáhnout pleny mezi nohama mne plenky nevadí mamka říkala že mne klidně bude balit do plenek jak to bude možné klidně i do 15 let tak mám ještě času dost jelikož se mamka nechce zbavovat plenek jak látkových tak i jednorázovych těch je doma ještě skoro 8 balíků tak až se dodelaji tak se kupovat už nebudou jen vždy podle potřeby ale většinou se dávat budou jelikož vždy jsme na chalupě u babičky tak tam plenky jednorázové musím mít vždy jak doma tak i venku nikdy i nonstop. 

Anonym (Út, 5. 9. 2023 - 10:09)

Jestli hcete napište na [email protected] nebo [email protected] rád si popovídám

Default User Image
Kateřina (Po, 12. 2. 2024 - 00:02)

Jen úvodem, jinak to nehodlám raději komentovat: pokud trpíte nějakou úchylkou, neobracejte se na mne, ale na odborníky. Jinak Petro děkuju za radu, asi to bylo jasné od začátku. Udělala jsem nákup, holka sice zase prosila, ale já už byla nekompromisní a řekla jsem jí, že prostě dokud se to nevyřeší, tak je bude nosit. Naučila jsem ji, jak si je správně nasadit a vyměnit, jinak se samozřejmě snaží chodit na záchod nebo když jde na velkou, tak si je sundává a každé počurání mi bude hlásit a já si to budu psát, abych zjistila, jakou to má frekvenci a jestli tam není nějaká souvislost. No a každopádně navštívíme doktorku, ty plenky jsou teď nutnost, ale není to řešení - jaká je příčina toho pomočování u vaší dcery?

Anonym (Út, 5. 9. 2023 - 09:09)

Co chtĕlo se mu srád?

Default User Image
Martina (Ne, 3. 9. 2023 - 22:09)

dáváte většímu(8-10) dítěti naspaní jen v plenu a třeba tričko(noční košili ) , nebo dáváte přes plenu owerall /body ?

Anonym (Ne, 3. 9. 2023 - 10:09)

Jestli hcete napište na [email protected] nebo [email protected] rád si popovídám

Default User Image
Anonymní (Pá, 1. 9. 2023 - 16:09)

Je to snad každého z rodičů co dětem dává jestli je už bez plen a nebo s plenkami každé děcko ve vyšším věku může mít nijaky problém a pleny prostě nosit musí i kdyby nechtělo. 

Default User Image
Dan (Čt, 31. 8. 2023 - 14:08)

Já jsem říkal mamce aby mne už nedávala plenky jednorázové či látkové mám je i doma ještě zatím nonstop jak přes den a noc a punčocháče nosím celý den také a v noci jsem zabalený do 6 látkových plen a se svrchnimi kalhotky a bavlněné dupačky pak dostanu i dudlajs abych dobře usnul a tak spím do rána v klidu a pak jsem znovu prebaleny už se těším i do školy abych nedostaval stále pleny ale já vím že budu mít drynites a nebo bambo z lidlu teď jsem venku na zahradě s kamarádem a já mu závidím to že je bez plenek a punčocháču má pouze tepláky. 

Anonym (Čt, 31. 8. 2023 - 14:08)

Kurva,pod kolikátim jménem máš tyhle uchylný příspěvky.Admine,zablokuj ho!!!!!!

Reklama

Přidat komentář