Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Eva (Čt, 14. 12. 2023 - 16:12)

Čas od času dostanu pořádnou nakládačku a to znamená nejenom tvrdé facky ale i pěstmi. Ale asi to potřebuji, protože pak funguji jak mám, rodina je zase v pohodě, všechno šlape jak má a já mám z toho dobrý pocit že  všechno je tak jak to má být.

Default User Image
L (Čt, 14. 12. 2023 - 15:12)

Bolí to opravdu o tolik víc, když je to na holou? Vždy jsem dostala jen přes oblečení a dnes mi manžel sdělil, že dostanu na holý zadeček... Tak mám trochu strach. Na druhou stranu si říkám, jestli trochu té látky na to má takový vliv... 

Anonym (Čt, 14. 12. 2023 - 17:12)

To záleží na tom, čím dostaneš. Pokud jen rukou, tak tam rozdíl sice je, ale ne moc velký. Ale u bolestivějších nástrojů je ten rozdíl větší.

Default User Image
Viola (Út, 12. 12. 2023 - 20:12)

Matěj je tak drzý a provokuje mě, že snad v sobotu znovu dostane na tu zbitou zadnici!

Default User Image
Anonym4 (Út, 12. 12. 2023 - 23:12)

Takže proutek nezabral, jednou jsem dostala elektrickou šňůrou. Na holou.

Default User Image
Viola (St, 13. 12. 2023 - 09:12)

Takže vyzkoušim ten kabel, na Matějovu holou zadnici..

Default User Image
Klára (Čt, 14. 12. 2023 - 19:12)

Kabel,to snad ne. To na mě by jsi to zkusila jenom jednou . Já bych si nenechala dát na holou ano náhodou. Bylo mi 14 a už jsem se vzepřela výpraskům

Default User Image
Anonym4 (Pá, 15. 12. 2023 - 00:12)

A proč ne když kluk neposlouchá. Když nezabral ani proutek a to už je pekelně bolestivé tak se musí vyzkoušet víc nástrojů.

Default User Image
Viola (St, 13. 12. 2023 - 09:12)

Takže vyzkoušim ten kabel, na Matějovu holou zadnici..

Default User Image
Jan (Čt, 14. 12. 2023 - 09:12)

Mám lepší nápad, nejdřív by se měl vyzkoušet ten kabel na Violinu holou zadnici.

Default User Image
Viola (So, 9. 12. 2023 - 15:12)

Matěj dostal výprask před svým kamarádem Jonášem. Vzala jsem proutek a šla jsem do dětského pokoje.Jonášovi jsem řekla postav se před postel a budeš se dívat, jak je Matěj bit! Jonáš se začervenal, ale poslechl mě a stoupl si tam. Zato Matěj vyváděl, mami to né, před Jonášem néééé! Já už budu hodnej! A už mu tekly slzy. Řekla jsem mu Matěji , dostaneš výprask, tak spoďáry dolů! A sundej si ponožky, budeš tady bos! A tak Matěj  si plačky sundal ty jeho černé ponožky, začal stahovat černé tepláky, a  pak si stáhl i ty jeho spoďáry s obrázky. Pak se musel položit na břicho na postel. Jonáš to všechno pozoroval, červenal se a kousal se do rtů. Vyhrnula jsem Matějovi tričko až do půli zad a pořádně jsem ho švihla  proutkem přes ten jeho holý, bílý zadek. Zasyčel bolestí a stáhl zadek. Švihala jsem ho dál.  Za chvili už řval naplno a slzy mu tekly proudem. Zadek se pokrýval červenými proužky. Pak začal Matěj křičet, maminkóóó, mě se chce čůrat Já už to nevydržím! Pustila jsem ho na záchod, ale bití pak pkračovalo, dokud nedostal 35 ran. Matěj kopal nohama, zatínal prsty u nohou, rukama v pěstičkách bušil do postele. Zadek měl celý sešvihaný a svíjel se bolestí a už jen úpěl, a slzami zmáčel postel.  Jonáš už taky plakal. Pohladila jsem Jonáše po hlavě poslala ho domů. Rychle vyběhl do předsíně, obul se, vzal si bundu a plačky utíkal domů. Pro jistotu jsem si zavolala s jeho mámou, řekla mi, že je to v pořádku, že se Jonáš poučil taky mu doma občas naloží na tu jeho holou...  Matěj zůstal po výprasku ležet na břiše  na posteli a vzlykal. Řekla jsem mu, ať se obleče, až se vzpmamatuje, ale ať zůstane dnes už bos.

Default User Image
Anonym4 (Ne, 10. 12. 2023 - 07:12)

Tak to musí mít zadek s jelitama a bude se mu hojit tak 2-3 týdny. To mu nezávidím prevlikani ve škole na tělocvik.

Default User Image
Vola (So, 9. 12. 2023 - 09:12)

Matěj znovu dneska bude bit a dostane před kamarádem. A na ten jeho zadek jsem si tedy pořídila proutek... 

Default User Image
Anonym4 (So, 9. 12. 2023 - 10:12)

Tak to si aspoň zapamatuje,  pokud pritlacite tak to bolí pekelně a na nějakou dobu si zlobeni rozmysli. A na holou to musí být. 

Default User Image
Viola (So, 2. 12. 2023 - 17:12)

Matěj znovu dostal a byl bit před návštěvou. Byla u mě kamarádka s její dcerkou a Matěj byl na mě drzý...Tak jsem mu řekla zuj se a mazej pro řemen! Pře bitím ho vždycky  zouvám, výprask na zadek dostává bosý, tak je to unás zavedené. A tak se Matěj zul z pantoflí  a běžel pro řemen. Zrudlý mi ho podával. Řekla jsem mu Matěji, ty  ponožky taky dolů, budeš tady bos! Shýbl se a sundal si je a stál  tam úplně bosý, se sklopenou hlavou. Kamarádka s dcerkou se na něj dívaly. Pak jsem řekla tak Matěji, spoďáry dolů a přehni se! Aby si  Matěj mohl sundat ty jeho spoďáry, tak nejdřív musely dolů tepláky. Sundal si tedy tepláky a pak ty  spoďáry a přehnul se přes křeslo s vysvlečenou zadnicí... Vzala jsem řemen a začala jsem Matěje bít přes tu jeho holou, vyšpulenou, bílou zadnici.... Matěj začal řvát a bulit, řemen pořádně o tu jeho holou zadnici pleskal...

Default User Image
Anonym4 (Ne, 3. 12. 2023 - 13:12)

S tím souhlasím že se na něho divaly ale vezměte příště proutek. Je to lepší nastroj, bolestivejsi u vyprasku je to potřeba. 

Default User Image

[email protected]

Má drahá, zdravím tě z mcmahonbrownre, jak se máš? Prosím, rád bych, abyste mě kontaktovali na můj e-mail ([email protected]) Mám zájem tě poznat víc, také ti musím odhalit něco velmi důležitého, je to znamení v mé mysli, ale zjistil jsem, že je to tvrdě se zde vyjadřuji, tak mě prosím kontaktujte s mým e-mailem, abych vám mohl poslat své obrázky a říct vám o mně více. Děkuji mé e-mailové ID ([email protected])

Default User Image
Patrik (St, 29. 11. 2023 - 21:11)

Dobrý den , nemá někdo odkaz na video o výprasku dítěti kvůli nostalgie

Default User Image
Jaroslav (So, 2. 12. 2023 - 18:12)

Tak například tenhle film -  Grzeszny żywot Franciszka Buły 1979. Tam dostane kluk důtkama na holou.

Default User Image

[email protected]

Má drahá, zdravím tě z mcmahonbrownre, jak se máš? Prosím, rád bych, abyste mě kontaktovali na můj e-mail ([email protected]) Mám zájem tě poznat víc, také ti musím odhalit něco velmi důležitého, je to znamení v mé mysli, ale zjistil jsem, že je to tvrdě se zde vyjadřuji, tak mě prosím kontaktujte s mým e-mailem, abych vám mohl poslat své obrázky a říct vám o mně více. Děkuji mé e-mailové ID ([email protected])

Reklama

Přidat komentář