Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Zuzana (Út, 19. 12. 2023 - 20:12)

Opravdu si myslíš že jsi si vyprask nezasloužila ?

Default User Image
Zuzana (Út, 19. 12. 2023 - 20:12)

Opravdu si myslíš že jsi si vyprask nezasloužila ?

Default User Image
Zuzana (Út, 19. 12. 2023 - 20:12)

Tolikrát jsem to nechtela

Default User Image
Viola (So, 16. 12. 2023 - 23:12)

Matěj byl dnes bit kabelem přes tu jeho holu, vysvlečenou, ještě nezahojenou zadnici.... Strašně při tom řval a svíjel se bolestí, pak se i počůral. Tentokrát se na jeho výprask dívaly mladší děti, jeho bratranec a setřenice, je jim osm sedm let. Můj brácha souhlasil, aby u toho byly, že se alespoň poučí... Když  přivezl děti, tak jsem mu to řekla, co u nás bude. Zato Matějovi se to nelíbilo. Když jsem přišla s kabelem do pokoje, tak zalezl do kouta a řval néééé, před nima nééé, před Evinou néééé!!! Vytáhla jsem ho z kouta za ruku a dostal pár facek. Pak už začal spolupracovat. Musel si stoupnout doprostřed pokoje, zase jsem mu řekla, aby se vyzul, až bude bos pak se svlékl na výprask. Poslechl, vyzul se z pantoflí, sundal si ty jeho modrobíle pruhované ponožky a pak si stáhl černé tepláky a modré slipy. Musel si kleknout na posteli a opřít se o lokty. Pořádně tak vyšpulil ten jeho holý, zbitý zadek. Začala jsem ho přes tu jeho  holou švihat kabelem... No a jak to snášel, jsem napsala v úvodu. Taky se celý zpotil, vlasy měl mokré, slzy mu tekly tak ,až měl postel mokrou, teklo mu i z pusy. Nakonec se na posteli úplně zhroutil a už jen sténal, zadek měl sešvihaný do krve.

Default User Image
Zuzana (Út, 19. 12. 2023 - 20:12)

Takže zatím žádné další bití?

Default User Image
Petr (Út, 19. 12. 2023 - 20:12)

Jelita se hoji, mela by se udelat cerstva

Default User Image
Zuzana (Po, 18. 12. 2023 - 23:12)

Violo není čas na další vyprask?

Default User Image
Petr (Út, 19. 12. 2023 - 00:12)

Biti na nezahojeny zadek je velmi bolestive a proto ma velky ucinek

Default User Image
Dominik (Ne, 17. 12. 2023 - 16:12)

Violo, pokud je to pravda -  já být Matějem, tak pozvu tvé nej kámošky, udělal bych s tebou to samé co ty s ním či jim jen povyprávěl o tomto a uvidíme, kolik příspěvků na toto téma ještě napíšeš 😉

Pokud to pravda není, tak to radši napiš někam jinam, určitě by se našlo plno jiných, které to bude zajímat 🤣

Default User Image
Anonym4 (Ne, 17. 12. 2023 - 20:12)

Plně souhlasím s Violou když dítě zlobí a neposlouchá tak musí být trest a možná i bolestivej.  

Default User Image
Dominik (Po, 18. 12. 2023 - 23:12)

A není to spíš jejím zaviněním, že jí to dítě neposlouchá? Když už ho chce takto, dovolím si říct i až zbytečně hodně, zbít, tak by si to měli rozdělit půl na půl. A evidentně ten slavný nápad na (bolestivej) trest taky nemá efekt, když ho podle příspěvků zde mlátí furt a efekt nula nula nic. Jestli by v některých případech spíš přes tu držku/zadek místo dětí nezasloužili rodiče 🤔?  

Default User Image
Petr (Ne, 17. 12. 2023 - 20:12)

Trest musi hodne bolet

Default User Image
Petr (Ne, 17. 12. 2023 - 07:12)

To byl tedy poradny vyprask. Kolik dostal ran? Svihate i stehna?

Default User Image
Viola (Ne, 17. 12. 2023 - 08:12)

Přes ty stehna byl taky bit, ale tam jsem nemířila, ale jak sebou házel, tak to schytal. Rány jsem nepočítala, byl bit, dokud se nezhroutii, ale bylo jich asi 35. Myslí, že teď bude chlapeček hodně dlouho  hodný a pokud bude nutný zase někdy výprsak, tak už asi dostane na chodidla, už jsem mu to řekla, když bytí skončilo, že když se nepolepší, tak dostane bos na chodidla.

Default User Image
Zuzana (Ne, 17. 12. 2023 - 19:12)

A co ho sesvihat prutem?

Default User Image
Anonym4 (Ne, 17. 12. 2023 - 20:12)

Už dostal cerstve utrzenym proutkem před kabelem sama jsem ji to poradila, někde tam musí být příspěvek jak jsem navrhla aby místo varecky nebo řemenu utrhla proutek.

Default User Image
Zuzana (Ne, 17. 12. 2023 - 21:12)

Tak jo a co to zopakovat? Klidně na prdel po kabelu

Default User Image
Zuzana (Ne, 17. 12. 2023 - 21:12)

Tak jo a co to zopakovat? Klidně na prdel po kabelu

Default User Image
Petr (Ne, 17. 12. 2023 - 21:12)

To by bylo zas do krve

Default User Image
Zuzana (Ne, 17. 12. 2023 - 21:12)

No a co?

Reklama

Přidat komentář