Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Verča (Čt, 13. 4. 2023 - 10:04)

Ahoj, tak velikonoce byly docela v pohodě. Sestřenky přímo neříkali nic moc, akorát mě se ségrou asi párkeat pomlouvali, ale v mojí přítomnosti nic. Spala jsem se ségrou ve vedlejší místnosti, tak mě ani moc meměli příležitost v plínce vidět. Drynitrska je fajn, pod kalhotama není vůbec poznat. Cestou tam jsem byla suchá, akorát zpátky se mi už docela chtělo čůrat, tak jsem to pustila. Pak je blbé, když se chceš přebalit musí všechno dolů...
Včera jsem akorát lehla asi s chřipkou, tak jsem teď doma. Mamka se ptala jestli chci projistotu nechat plínku i přes den, jak jsem celý den doma, polehávám a tak... Docela se mi to líbilo, tak jsem souhlasila a teď jsem vlastně úplné mimino odkázané na plínky 24 hodin denně, alespoň dokud se neuzdravím :)

Eliška (Pá, 14. 4. 2023 - 17:04)

To máš super, že teď můžeš mít plínky na sobě pořád. Teda kromě chřipky, tu ti nezávidím. U nás taky Velikonoce proběhly v pohodě. V pondělí ráno jsem si vzala plenku, abych neměla od koledníků modřiny na zadku. Mamce to nevadilo a tak jsem nakonec zůstala v plínce celý den.

zan (Ne, 16. 4. 2023 - 07:04)

ahoj jak se máš a jaké nosís plenky a kolikr ti je?

Eliška (Po, 17. 4. 2023 - 14:04)

Ahoj, mám se dobře, v červnu mi bude 15. Plenky mám Babylove pyjama pants.

zan (Út, 18. 4. 2023 - 06:04)

ok super a nosis je vlastně kam i do školy?

Eliška (Út, 18. 4. 2023 - 14:04)

Do školy ne, mám je na spaní a občas doma přes den.

Jana (Út, 18. 4. 2023 - 17:04)

Ahoj Eliško a jak se ti daří s těmi látkovými jak jsem ti poradila minule?

Eliška (St, 19. 4. 2023 - 10:04)

Ahoj Jano, látkové plínky jsem už párkrát měla, ale zatím je nosím spíš výjmečně. Měla jsi pravdu, jsou pohodlnější než ručník. S oblékáním je to trochu složitější, aby se neshrnovaly a zůstaly pěkně poskládané, ale s tím mi pomáhá sestra. Uvažuju ještě o tom, že bych koupila nějaké zapínací kalhotky.

Kája (Út, 18. 4. 2023 - 18:04)

prosímtě dej radu na látkové. ráda bych je zkusila také.

Eliška (St, 19. 4. 2023 - 10:04)

Jana mi před časem dala typ na tyhle látkovky: https://www.textilcentrum.cz/detska-bavlnena-latkova-plena-osuska-tetra-bila-180g-m2-90x100cm.html# Chtěla jsem schválně větší, pro malé dítě budou stačit i ty klasické 70 x 70 cm.

Kája (St, 19. 4. 2023 - 10:04)

dík. kouknu.

Eliška (Út, 18. 4. 2023 - 17:04)

Ale jo, počurávám se a pokakávám jak to jen jde. Prochcala jsem si matraci až na dřevěný rošt, takže jsem musela koupit novou a hodně vysokou, abych ji zase nepročůrala. Strašně mě to ale vzrušuje, ty žluté fleky na matraci, červené taky samozřejmě.

Mick (Čt, 13. 4. 2023 - 15:04)

Ahoj to je dobře že se ti setřenky moc neposmívaly.Jaké máš plínky i na den?Ty pampersky nebo Drynitesky?Jak to děláš když se počůráš, řekneš to mamce a ona tě přebalí nebo ty sama?Nebo jsi ještě přes den plínky nepoužila?Tak se brzo uzdrav a odepiš jak pokračuješ.

Eliška (St, 5. 4. 2023 - 18:04)

Držím palce, aby cesta autem i návštěva u babičky proběhla v pohodě a bez posmívání.

leon (Ne, 2. 4. 2023 - 20:04)

Jak se změnila tvoje pozice ?Takže mamka tě přebaluje večer i ráno?Co ti říká když jsi suchá nebo naopak počůraná?Kdy dostáváš plínku těsně před spaním nebo dřív?Jak myslíš že budou reagovat setřenky?Je hodně poznat ta pamperska pod pyžamem?

Láďa (So, 18. 3. 2023 - 05:03)

Podobné problémy mám také, když se napiju a nezajim to musim po chvilce najit nejaké místečko, v přírodě neni problém, horši je to ve městě nebo v buse. Proto jsem začal před lety nosit pliny a je problém částečně vyřeseny.

leon (Čt, 16. 3. 2023 - 21:03)

Tak snad to ségra nikomu neřekne.Jak a kdy jsi začala mít problémy s hyperaktivním močákem?Co ti řekla mamka když ses připočurla v autě?Třeba to setřenky nezjistí že nosíš na noc plínky.Ale vlastně nevíš, jestli se probudíš ráno suchá, protože můžeš mít opravdu nehodu, nebo to pustit sama.Tak ti přeju suchou noc a dej vědět jak jsi ráno dopadla.

Verča (So, 18. 3. 2023 - 14:03)

Ahooj, tak mám za sebou dvě suchý noci :), mamka mě vždycky ráno kontroluje a dneska mě pochválila, ale asi se přes noc na zítra počůrám... Hyperaktivní močál mi zjistili, když mi bylo 12, problémy jsem právě měla už předtím. Tak to připočurnutí v autě nebylo, tak hrozný, hlavně ať si to příště pohlídám... Bojim se, že to sestřenkam řekne ségra, ale tak asi mi to až tak nevadí. Moc se jinak nevídáme a zpetně je ta ostuda vlastně jednou z věcí co mě lákají.

Jana (Ne, 19. 3. 2023 - 08:03)

A jaké problémy jsi měla předtím, počůrávala ses v noci?

Jája (So, 18. 3. 2023 - 23:03)

Tak jaká byla noc? Suchá nebo mokrá.
Holky by neměly nosit kalhotky, plínky jsou hezčí a praktičtější. Gratuluji že jsi sebrala odvahu a nosíš je. S úsměvem ignoruj zdejšího trola a piš nám dál své pokroky.

Reklama

Přidat komentář