Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
MrTutor (Ne, 12. 11. 2023 - 18:11)

Myslím si, že dnešní rozcapene cacorky by se od 15 měly řezat, řezat a řezat...ve škole, v práci, ...i doma.

Default User Image
Eliška (Po, 13. 11. 2023 - 18:11)

Já začala už od čtrnácti. Kdyby švagrová kývla, mohla by holka dostat už ve škole . Má ji na matiku. Jenže zkuste to v dnešní době. Škoda.

Default User Image
MrTutor (Po, 13. 11. 2023 - 20:11)

Njn. Doba je divná... děti nám vesele přerůstají přez hlavu, kradou, vraždí učitele, ...a mi jim domlouvame, vysvetlujeme, ... V obavě před úřady. Nejsem zastáncem týraní,ale jedná dobře mířená je účinnější než 100 slov

Anonym (Ne, 12. 11. 2023 - 22:11)

I mladší

Default User Image
Petr M. (Ne, 12. 11. 2023 - 17:11)

U nás doma našim zlobivým klukům domlouváme. Domlouváme jejich nahým zadkům za pomoci vařečky nebo řemenem. V pátek večer se ten starší, je mu devět musel přehnout přes stůl ( před tím si musel sundat tepláky a spoďáry) a vařečkou jsme domlouvali té jeho holé zadnici. Dneska dopoledne se ten mladší, osmiletý musel položit na sedačku, stáhnout si kalhoty a řemenem jsem pořádně domluvil jeho nahatému zadku.

Default User Image
Martina (Út, 7. 11. 2023 - 14:11)

Jako holka jsem mockrát nebyla bita, ale když, tak to bylo rákoskou na holou, která ležela v kuchyni na komodě a dostávali jsme s bráchou s ní oba. Pamatuji si to poslední, to bylo tak někdy ve třinácti, že jsem si již musela sama stáhnout kalhotky pod kolena, ohnout se přes válendu a dostala jsem několik ran, že jsem tam měla jelita. Asi to bylo účinné, protože vím že od té doby jsem něměla žádný průšvih. U bráchy to bylo podobné, když byl malej dostával rukou a když byl právě větší, také si musel sám sundat trenky a ohnout se. Většinou si to také dlouho pamatoval. Mám dvě děti, ještě malé, tak tam to zatím nebylo třeba. 

Default User Image
Tereza (Út, 21. 11. 2023 - 10:11)

U nás to byl skoro stejný. Mamka na mě a ségru měla rákosku. Když byl průšvih, kalhoty dolů, ohnout se přes pohovku a byl výprask na holou. Ran jak kdy, spíše oc než málo :D jelita a pruhované zadky zaručeny. NAposled jsem dostala snad v 17 letech 

Anonym (Čt, 9. 11. 2023 - 12:11)

Ahoj Martino a ty budeš svým dětem dávát na zadeček aš budou větší třeba vařečkou tou to taky hodně bolí a štípe kdyš je to na holou.

Default User Image
MrTutor (Út, 7. 11. 2023 - 18:11)

S kalhotkami u kolen jsi dostala v těch 13 před bráchou?

Default User Image
zz (Ne, 12. 11. 2023 - 19:11)

zz

Default User Image
Eliška (Po, 6. 11. 2023 - 15:11)

Nejlepší je trestat až od puberty.  Takový výprask vařečkou čtrnáctileté slečně ji odnaučí neposlouchat. Dostávám od chlapa taky na zadek a nevidím důvod, proč by holka neměla dostávat taky. Když minulý týden chtěla zatajit průšvih ve škole, ohnula jsem jí přes postel a dostala poctivě přes každou půlku a finální přes obě. 

Default User Image
MrTutor (Po, 13. 11. 2023 - 08:11)

Dostává na holou ?jen od tebe nebo se do výchovy zapojuje i manžel?

Default User Image
Eliška (Po, 13. 11. 2023 - 18:11)

Dcera dostává jen ode mě a většinou na holou. Stalo se , že mě vytočila a vyšlehala jsem jí páskem přes tenké kalhoty. Výprasky dcery nechává manžel na mě. On se zas stará o ty mé :-)

Default User Image
Petra (Čt, 23. 11. 2023 - 09:11)

Tak vidím, že nejsem sama :) My máme doma rákosku, kterou používám na dcery. Ale taky s ní dostávám já od manžela, když "zlobím". Holkám dávám většinou pětadvacet na holou. Já to mám stejný. Samozřejmě, že rákoska bolí dost a jelita na zadku několik dní vydrží :)

Default User Image
MrTutor (So, 25. 11. 2023 - 21:11)

Kolik je dcerám? Otec se na trestech nepodílí?

Default User Image
MrTutor (Út, 14. 11. 2023 - 12:11)

Předpokládám že v tvém případě se jedná o předehru a dostáváš nahá.... Jaký je jeho oblíbený nástroj?

Default User Image
MrTutor (Po, 6. 11. 2023 - 18:11)

Nemohu než s tebou souhlasit... týrání a násilí se mi příčí ... prezto s tělesnými tresty souhlasím 

Default User Image
Eliška (So, 11. 11. 2023 - 18:11)

Díky. Na výchovu se u nás dbá. Koneckonců když dostávám já, tak to dcera určitě taky slyší. Manžela vzrušuje zejména výprask,kdy to ,, pořádně sedne ".  A protože včera na mě vzal pásek, musela by holka být hluchá. 

Default User Image
MrTutor (Po, 13. 11. 2023 - 08:11)

A to jistě není... a tak ví, že se za průšvihy platí v každém věku 

Default User Image
Bruno (Ne, 12. 11. 2023 - 19:11)

Tak to by se k vám asi hodně úchylných lidí přišlo rádo podívat k vám domů na exkurzi 🤣

Reklama

Přidat komentář