Reklama

Pás cudnosti

Lada (Po, 24. 7. 2023 - 02:07)

Jsem také začátečník.24l a klícku od své paní nosím 14dní. Už bych moc chtěl onanovat, asi to nedám. Občas mi to kape, ale není to ono.

Pavel (Ne, 23. 7. 2023 - 22:07)

Behani asi problem nebude. Hrozi mozna, ze v trislech muze rezat, ale moc jsem toho zamcenej nenabehal. Plavani je uplne v pohode. Jen v plavkach je poznat, ze mam neco pod. Krome toho zamky na bocich jsou docela vysoko. Na kole jsem v tom nejel, jenom popojel na zkousku a asi to nebude to pravy.

Mmmm (Ne, 23. 7. 2023 - 14:07)

Dnes moje paní přivedla kámošku a dali sme si trojku já samozřejmě s pripinakem obě měli okolo deseti orgasmů a já nic ale večer mě udělá masážní hlavici ale nejdříve mi zasune anál i šperk ten sem měl teď povoleno mít venku ale paní říká že je to pěkný když mi kouká se zadku

Bluetooth repr… (Pá, 21. 7. 2023 - 18:07)

dnes manzelka (moje pani) rozhodla ze uz budu uzamceny porad bez sundani pasu cudnosti,drov sem mel trebas 10 minut volno ted uz nebude.nasadila mi kovovy pas s urinalem a zamkla.Klic sme zlomili v zamku a zalepili lepidlem.Zena rika ze uz to nema cenu odemykat a zustaneme u pripinaku.

láďa (Ne, 23. 7. 2023 - 08:07)

Tak dost zajímavé a dost trvalé rozhodnutí.

Návštěvník (St, 5. 7. 2023 - 00:07)

ty seš č ...k

Mmmm (Ne, 25. 6. 2023 - 15:06)

Teda ten anální šperk to je síla sem pořad vzrušenéj ale ten mini pás to nepustí tak je to na pováženou že se asi udělám a do zítřka to nevydržím ale manželka je proti že musím vydržet

Mmmm (Ne, 25. 6. 2023 - 14:06)

Tak už mám mini pás cudnosti je to docela síla a manželka mi vsunula ještě anální šperk o prumeri3,5cm a užili sme si sex ,ona měla 8 orgasmů pripinakem a já nic až zítra mě udělá masážní hlavici,jo ten anální šperk mám prý nosit pořád prý je to pěkné jak kouká z mýho zadku prý to bude kontrolovat jestli ho tam mám jasné kromě záchodu tak příští víkend bude výměna pásu

Mmmm (Ne, 25. 6. 2023 - 12:06)

dnes si manzeka usmyslela ze mi nasadi mini pas cudnosti s delkou klece 3,5 cm,ted mam 6cmm rika ze je zbytecne moc dlouhy ale ze mi ho s tim urinalnim katetrem na vikend vzdy na vikend aby se mi penis protahl, hned co mi nasadi ten novy mini tak mam slibeny milkink a hned mi nasadi pripinak a chce sex

Lukáš (Lucka) (Ne, 18. 6. 2023 - 07:06)

máma mi ho zamkla a přinutila mě nosit dívčí oblečení

Návštěvník (Ne, 18. 6. 2023 - 07:06)

Jak vypadáš v dívčím oblečení, jseš pěknej kluk?

Mmmm (Ne, 2. 7. 2023 - 08:07)

Dnes mi madam (manželka), nechala 20minut navolno to je úleva ,bez pásu a bez análního šperků ,jako odměnu protože měla 20 orgasmů pripinakem,a pak mi dala vypít moč.Po deseti minutách mám pás s urinalnim a další uvolnění bude tak zas za 5 let ale já už se zvyklej a mě by ten pasvhybel akorát že už presz 5let nebyl můj penis v žádné .....

Mmmm (Pá, 30. 6. 2023 - 16:06)

dnes mi manzelka sundala pas mini arika ze je tak malej ze ho musi zvetsit.Nasadila mi pas s urinalem a dala jedn viagru.Vecer mam slibeny mulkink protoze to se neda vydrzet to pnuti.Kolik mam v zadku porad

Rigbi (Pá, 16. 6. 2023 - 19:06)

Kto chce striekať bez Ó a masáž prostaty nepomáha respektíve sa nedarí trafiť nôtu ,tak vrelo odporúčam elektrosex. Jednu elektródu na žaluď a druhú okolo gúl a vtáka.Zapnúť na poriadne grády a do pár sekúnd tečie prúdom.

earl (Ne, 11. 6. 2023 - 22:06)

Zdravím, už 3x jsem si koupil pás cudnosti a chvíli se v něm zamykal, pak jsem ale pásy vždy vyhodil, protože jsem si připadal divně jak to používám sám. Bál jsem se, abych nepropadl závislosti a abych neměl třeba problémy v budoucím vztahu při normálním sexu. Když ale delší dobu nemasturbuji, mám chuť si pás nasadit. Nějaké rady co v mé situaci dělat?

Návštěvník (Ne, 11. 6. 2023 - 22:06)

zamči se a klíče pošli poštou nějakému k známému na druhé straně republiky , abys neměl choutky se odemknout, a i když ti to přijde za den dva blbý, tak ti to stejně nebude nic platné protože nebudeš mít klíče, a i když se i tak budeš chtít odemknout tak než ti ten známí pošle ty klíčezpět, tak to zabere nějakou dobu, a stejně v něm budeš muset ještě nějaký ten den vydržet.

earl (Po, 12. 6. 2023 - 07:06)

Já ale nestojím o to být v tom zamčený pořád, nejradši bych to bral jako zpestření při sexuálních hrátkách, kdyby bylo s kým. A občas se zamykat sám mi přijde úchylný, proto jsem pásy vždy po chvíli vyhodil. Bojím se, že bych kvůli tomu pak nebyl schopen normálního sexu

Rigbi (Pá, 16. 6. 2023 - 18:06)

Áno,pointa tejto hry je hrať to vo dvojici a dodržiavať pravidlá.Inak to nemá zmysel.
Potom si prídu na svoje aj ženy aj muži.Ženám sa zaľúbi tá moc ktorú nadobudnú a muži prejdú po pár týždňoch do takého nadržaného stavu, že nádhera ,brrr. Treba vyskúšať.

Mmm (Ne, 11. 6. 2023 - 15:06)

Já nosím kovový pás s urinalnim kterém už 5let trvalé ,soulozim jen s pripinakem a mám pravidelný milkink

Návštěvník (Po, 5. 6. 2023 - 22:06)

tak se chci zeptat jestli mikling opravdu funguje a já jen dělám něco špatně , nebo to zkouším zcela marně a penis v kleci je konečná .
Děkuji za zkušenosti.

Reklama

Přidat komentář