Reklama

Výprask před diváky

Default User Image

Pokud by sis to chtěla zopakovat, můžeme se domluvit. 

Default User Image

Pokud by sis to chtěla zopakovat, můžeme se domluvit. 

Default User Image
Zuzana (St, 4. 10. 2023 - 22:10)

Tak malou ran?

Default User Image
Bohunka (St, 4. 10. 2023 - 22:10)

To vis kazda neni zvykla na 100 a vice ranh 

Default User Image
Zuzana (St, 4. 10. 2023 - 22:10)

To jo pod 100 ran to nikdy nejd

Anonym (Po, 2. 10. 2023 - 15:10)

Jak se nechat otrtkat před diváky, když máte velmi neatraktivní zevnějšek a jste na otrtkání moc těžký. Jednoduše..https://1url.cz/HuBdT

Default User Image
Jana (Po, 2. 10. 2023 - 09:10)

Já ve svých 24 letech jsem v sobotu dostala na prdel od babičky. No neřekla bych, že ještě někdy od ní dostanu na prdel a ještě k tomu takový sekec. Byla jsem u  ní na víkend, pomoct jí na zahradě atd. Navíc mám u ní na vesnici hodně kámošek a tak. No v pátek jsem vyrazila s holkama na zábavu a přišla ve tři ráno. Samozřejme jsem spala do 10:30, což byl průšvih, protože jsem již dávno měla venku pomáhat na zahradě :D No, v těch 10:30 se v mém pokoji zjevila babička s prutem v ruce. Mladá dáma už měla být dávno na zahradě atd atd..5ekla mi, že když neumím plnit sliby, zasloužím na prdel jak malá holka. Já jen babííí...No sundala mi pyžamo a sešvihala prdel tak, že mám jelita a nemůžu sedět :D 

Anonym (Po, 2. 10. 2023 - 17:10)

No máš docela akční babičku. Umí se takto vyřádit i na tvé mámě?

Default User Image
Radim (So, 30. 9. 2023 - 23:09)

Testovací zadek pro řemen.

Ahoj, našel jsem starý poctivý historicky řemen a hledám pro něj na otestování ženský zadek.
Pro tu, která má ráda vůni a zvuk staré kůže. Za otestování nabízím finanční odměnu 2000 kč.
Jsem muž, který má rád tradiční výchovné metody pomocí výprasku. Jsem z Karlových Varů, 38 let zkušený.
Nejde mi o sex, pouze o Spank dle domluvy a s rozumem. Máš příjemnou vnitřní reakci na zvuk rozepínaní řemenu, když rachotí přezka? A oba víme, co se bude dít dál "teď se přehni holčičko"!
Ten svištící plácavý zvuk má tendenci vyvolat zároveň husí kůži a jemný úsměv se zdviženým obočím.
Občas i vlhkost. 😈
Pokud věříš v tělesné tresty, máš ráda nástroje, které mají historii, duši neboj se ozvat. [email protected]

Default User Image
Nadržená (Pá, 6. 10. 2023 - 14:10)

Škoda, že jsem z Mladé Boleslavi. Bez možnosti soukromí. Jinak bych si hned dala říct :-)

Default User Image
MrTutor (Út, 24. 10. 2023 - 05:10)

Ahoj Nadržená... Do Boleslavi to nemám daleko ...tak napiš:-)

Default User Image
Lukys (Út, 10. 10. 2023 - 08:10)

Ahoj, tak se domluvíme spolu, já jsem kousek od Mladé Boleslavi a rád ti přijedu dát výchovný výprask, abys měla pořádně rudou prdelku a ty chutě na sex tě přešly😉

Default User Image
Zuzana (Pá, 29. 9. 2023 - 22:09)

Mamy kamaradka s dcerou

Default User Image
Bohunka (So, 30. 9. 2023 - 22:09)

Doufam ze se Jim to libilo

Default User Image
Bohunka (Ne, 26. 11. 2023 - 20:11)

Tak co Zuzko? Co je nového?

Default User Image
Zuzana (Út, 17. 10. 2023 - 22:10)

To vis ze se Jim to libilo chtely pridavek

Default User Image
Karel (Ne, 17. 9. 2023 - 00:09)

Zajímáš se o tradiční výchovu a domácí tresty?? Toužíš zažít něco v reálu od slušného muže?? Jsi ze západních Čech?? 

Muž, který má rád udělování výprasků, tradiční domácí výchovu a často se pohybuje na západě, zejména v okolí Vary, Mariánek a Plzně, hledá partnerku, která má ráda výprasky a je otevřená pro zkoumání hranic.
Nehledám subinu, hračku, čubku nebo holku na občasnou výchovu. Hledám partnerku, se kterou bych mohl budovat zdravý vztah založený na vzájemné důvěře. Jsem dominantní a nebojím se trestat výpraskem nebo jinak za tvé přestupky, ale také se zajímám o společné výlety, jízdu na kole a sportování, kino, divadlo, koncerty či společné strávení času.
Hledám vztah, ve kterém budou jasná pravidla a následky, ale také otevřenost pro komunikaci a vzájemné respektování potřeb. Neboj se mi sdělit, co chceš, a nemusíš se za své touhy stydět. Možná jsi normální holka, které chybí pevná ruka, nebo hledáš motivaci a podporu k dosažení svých cílů, nebo máš jen své hříchy, které chceš napravit.

Muj email: [email protected]

Anonym (So, 23. 9. 2023 - 10:09)

Nejde mi vam napsat na mail:/

Default User Image
Pavlína Sub/ Dom (St, 30. 8. 2023 - 20:08)

Ahoj. Výprasky mě jako playgame vzrušují a hledám kamarádku či kamarádky, kteří by mi dali výprask na holou. Lehčí fackování přes tváře a kozy, vzrušující nadávky. Možno i pár, kdy si mě jeden přehne přes koleno a druhý se bude dívat .

 Kombinace výprasku a projíždění kundičky ideální. Vzrušují mě muži i ženy. Ae na oboustranné hrátky hledám jen ženy. 

Střední Čechy, ideální výprask u Vás. Je mi 37, při těle, prsa č. 4. Ozvi se mi zde .Jsem zlobivá a nadržená.

Default User Image
Petr (Ne, 17. 12. 2023 - 21:12)

Ahoj chceš to ještě? 

Reklama

Přidat komentář