Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Default User Image
áááááá (Út, 4. 6. 2024 - 15:06)

honička dorazila

Default User Image
Káťa (Út, 4. 6. 2024 - 15:06)

Neskrývám že jsem onanistka. A co vy?

Default User Image
áááááá (Út, 4. 6. 2024 - 15:06)

My nejsme onanisti. A dej si tady bacha na určitá témata. Ale jsi legrační, bavíš.

Default User Image
Anonymní uživatel (Út, 4. 6. 2024 - 15:06)

Co jste tím chtěl říct, že si kdokoliv z přispěvatelů má dát bacha. Tak pozor, na takováto vaše vyjádření.!

Default User Image
Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 16:06)

Má pravdu. Koukej se kolem sebe.

Default User Image
Anonim (Út, 4. 6. 2024 - 16:06)

Kdo má pravdu, ten anonym aaaaaa?

Default User Image
Návštěvník (Út, 4. 6. 2024 - 17:06)

Jak, že má pravdu?! Že tady bude vyhrožovat!

Default User Image
Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 17:06)

jo

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 15:06)

Onanujou všichni. Jenom pokrytci se nad tím pohoršují i když to zpravidla taky dělají. "Kdo tvrdí, že neonanuje, je lhář." (Sigmund Freud). 

Default User Image
ááááá (Út, 4. 6. 2024 - 15:06)

Nestyď se za svůj nick, Abe. 

Default User Image
Návštěvník (Út, 4. 6. 2024 - 18:06)

Nevyhrožuj zde nikomu. Zde vždy byla a je normální diskuze.

Default User Image
Návštěvník (Út, 4. 6. 2024 - 18:06)

Nevyhrožuj zde nikomu. Zde vždy byla a je normální diskuze.

Default User Image
Anonymka (Út, 4. 6. 2024 - 18:06)

Taky myslím. Až teď Někdy se to zvrhlo do pedofilie.

Default User Image
Péťa (Út, 4. 6. 2024 - 08:06)

Je to pár let, v sousedství bydlela svobodná matka se synem, klukovi bylo asi 10, ale jak ta jej oblékala! Různé jeansy avšak na první pohled dívčí, trička pastelových barev a střihů, že to bylo na klukovi dost zvláštní. Chodili k nám na zmrzlinu a pořád kluka miliskovala, utírala mu pusu, no bylo vidět, že jej má za dívku. Kluk potom šel na gympl, vím, že bydlí vedle v satelitu.

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 08:06)

Taky jsem znal takový pár. Jmenoval se Věroslav a máma mu říkala Věruško.

Default User Image
Péťa (Út, 4. 6. 2024 - 09:06)

Tak je to soukromá věc každého, těžko říct. Většinou se jedná o svobodné matky a to i dobře situované. Viz příklad, jež jsem uváděla. Mnohdy se jedná o určitý, rafinovaný nátlak na syna, avšak zůstává to jen v rodině. Sama jsem tolerantní, avšak nikdy by mě nenapadlo něco takového.

Default User Image
Jindřiška (Út, 4. 6. 2024 - 02:06)

Taky přidám můj příběh. Manžel s dcerou se tragicky zabily v autě a já zůstala se synem. Trvalo dost dlouho, než jsme se psychicky z toho dostaly. Jednou jsem prohlížela oblečení po dceři (bylo jí tehdy 12 let, kdy se to stalo) a teď synovi je taky 12 let. Prostě mi to nedalo a řekla jsem synovi, zda by si nechtěl vyzkoušet oblečení po sestře. Souhlasil, ale měl podmínku, že si vezmu dlouhou černou sukni a bílou tenkou halenku, že se mu tak líbím. Já se normálně nijak nepředvádím, ale pro toto jsem se svlékla do naha a vzala si jen sukni a halenku. Syn se taky svlékl a už ho měl péro postavené a ochotně si oblékl kalhotky, sukýnku, růžové tričko a bílý svetřík na zapínání. Usmíval se u toho a pak najednou vyhrnul sukýnku a vyndal péro a začal se honit a říkal, že se mu líbí, jak mi jsou pod halenkou vidět prsa a jestli by mě mohl postříkat. Já souhlasila a za chvíli mi na halenku začal stříkat. Zasmáli jsme se tomu, ale podobně to děláme každý večer. Rád masturbuje mým prádlem jako jsou kalhotky a halenka, ale má rád i svetříky, dva po sestře a čtyři moje. Prostě na konci je vše zakončeno výstřikem na oblečení které mám na sobě. Jinak si oblečení po sestře už neobléká, jen masturbuje a já se mu snažím vyhovět.

Default User Image
Jířa (St, 5. 6. 2024 - 13:06)

Zkus na těch povídkách ještě trochu zapracovat, určitá dávka talentu zde nepochybně je, jen to chce lépe dopilovat. 

Anonym (Po, 3. 6. 2024 - 22:06)

Tak dobře. Konec fantaziím. Moje máma mne naučila šít, vyšívat, plést, háčkovat, vařit, prostě všemu co žena musí umět. V intimní oblasti mi poskytovala své použité kalhotky k onanii, své starší oblečení i šminky, když jsem měl potřebu se převlékat za ženu, ale když mne to asi v patnácti letech přešlo a já začal chodit za holkama, asi se rozplynul jeden z jejích snů. Holka jsem prostě být nemohl, protože jsem samec a to bez diskusí.

Anonym (Po, 3. 6. 2024 - 11:06)

To tak verime tymto uchylackym fantaziam :D

Reklama

Přidat komentář