Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (Ne, 30. 7. 2023 - 11:07)

ahoj Jani.tak to muzeme zkusit spolu,rad budu u toho kdyz budes kakat.

Jani (Ne, 30. 7. 2023 - 19:07)

Ty ale Pavkole smrdíš ještě víc jak to moje hovno, a to už je co říct .

tonda benda (Po, 31. 7. 2023 - 18:07)

a chces to zkusit predemnou se vykakat?

Anička (Čt, 27. 7. 2023 - 13:07)

Já bohužel včera, při návratu z výletu. Docela trapas, ale co už, stalo se.

Honza (Čt, 27. 7. 2023 - 16:07)

Dá se říct, že jsi k včerejšímu svátku dostala ještě další, nečekanou nadílku.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 16:07)

Ty ji Koláři dostaneš co nevidět !

Návštěvník (Pá, 21. 7. 2023 - 12:07)

kuš jasně,nejdřív vše posraný vypere a pak to vyhodí.Ty budeš mit místo mozku z hovna kostku.Tak asi se zapojením mozku vám dojde že je nejspíš trochu omyla v té sprše a dala je do pytle a vyhodila.

Pepa (St, 9. 8. 2023 - 17:08)

Tak dnes ráno jsem to nestih, než jsem došel na záchod, tak mi to teklo z nohavice. Celý jsem se musel osprhovat i s tím pyžamem. Doufám, že už to bude dobré.

huš kuš (St, 9. 8. 2023 - 17:08)

dělám to nerad ale občas to musím dělat když někdo pod mým nic ,krásný hove.na posílá boboračka s boborakem a bianka koukněte na.hovínka.cz

huš kuš (St, 9. 8. 2023 - 17:08)

dělám to nerad ale občas to musím dělat když někdo pod mým nic ,krásný hove.na posílá boboračka s boborakem a bianka koukněte na.hovínka.cz

Návštěvník (St, 9. 8. 2023 - 17:08)

Dobrý den. Zajímalo by mne, kdy jste se naposledy pozvraceli? Za jakých okolností to bylo? A byl u toho někdo? A krkali jste u toho zvracení?

huš kuš (Út, 8. 8. 2023 - 08:08)

dělám to nerad ale občas to musím dělat když někdo pod mým nic ,krásný hove.na posílá boboračka s boborakem a bianka koukněte na.hovínka.cz

huš kuš (Út, 8. 8. 2023 - 08:08)

dělám to nerad ale občas to musím dělat když někdo pod mým nic ,krásný hove.na posílá boboračka s boborakem a bianka koukněte na.hovínka.cz

Pepa (Ne, 30. 7. 2023 - 20:07)

Tak dnes ráno jsem to nestih, než jsem došel na záchod, tak mi to teklo z nohavice. Celý jsem se musel osprhovat i s tím pyžamem. Doufám, že už to bude dobré.

Karlík (Pá, 21. 7. 2023 - 12:07)

Dobrý den. Zajímalo by mne, kdy jste se naposledy pozvraceli? Za jakých okolností to bylo? A byl u toho někdo? A krkali jste u toho zvracení?

Pepa (Pá, 21. 7. 2023 - 12:07)

Tak dnes ráno jsem to nestih, než jsem došel na záchod, tak mi to teklo z nohavice. Celý jsem se musel osprhovat i s tím pyžamem. Doufám, že už to bude dobré.

Jitka (Pá, 14. 7. 2023 - 20:07)

Máš naprosto Klárko recht s tím vlakem, ale i školou, zaměstnání ap. že je to problematické se dát do pucu a asi nikdo sebou nenosí rezervní šatstvo, spodní prádlo a další věci pro případ nechtěné a nečekané nehody. Ono se to radí a samé proč tohle a proč jste se nedali do pořádku tam kde jste a kde se to stalo, ale ze zkušenosti jiných i té své je jasné, že to je fakt velký a velký problém. To nechť si posoudí každý kdo měl kdy plné kalhoty a pak něco vypráví a uděluje své rady

Prdný (St, 28. 6. 2023 - 23:06)

Teď v létě kálím do kalhot častěji protože je to lepší s umytím. Obvykle jdu ven když se mně začne chtít, pokálím se, potom chvíli chodím s plnými kalhotami a pak vlezu do řeky, kalhoty a slipy si na zadku trochu svleču, v řece hovna trochu vyplavou, pak si zase natáhnu kalhoty a jdu v mokrých kalhotách domů. Ve sprše se pak umyju dočista.

Návštěvník (Pá, 7. 7. 2023 - 15:07)

tak byvala manzelka mne kdysi vypravela,ze sla z mesta domu,to uz bydlela jinde,u sve matky,tak ji po ceste za mestem prepdli krece a byla dosti podnapila,tak ze si chtela ulevit,tak si prdla,v tu ranu mela plne kalhoty a zmatlana az na zada,tak se vydala do nedalekeho lesika,kde se dala trochu dohromady,svlekla se a veskere obleceni vyhodila,to co mela zdelane hned,a tim zbytkem se utrela a dala trochu dohromady,takze pak uz sla jen v kabate a kozackach,no mela to celkem znacnou dalku,pres deset km.

Oldřiška (Út, 27. 6. 2023 - 08:06)

To mně naštěstí nic nepolekalo, ale asi vlivem špatné kombinace stravy jsem dopadla taky s plnýma kalhotama. Strava je taky častou příčinou zažívacích potíží a může skončit s nadílkou v kalhotách. V letní době je to dost nebezpečné a častým zdrojem potíží jako salmonela a podobné radosti. Kdo zažil, tak ví co to je a může vyprávět

Reklama

Přidat komentář